Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy taníthatnak olyan tanköny...

Hogy taníthatnak olyan tankönyvből, amely szerint halálos bűn a homoszexualitás?!

Figyelt kérdés
[link]

2013. szept. 13. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
30%
(közben több 77%-os lett, úgy látom,előző előtti vok)
2013. szept. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
12%

"ne bújj Isten és a Biblia mögé"


Na akkor vegyél elő egy Bibliát, és végre olvasd el. És keress benne olyan részt, ahol azt írják benne, hogy a homoszexualitás nem bűn. A személyeskedésed pedig lepereg rólam, úgyhogy ne fáraszd magad.

2013. szept. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
82%

"akkor vegyél elő egy Bibliát, és végre olvasd el"

Azt már százhúszezerszer átírták, azt vidd már innen:D

2013. szept. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
25%
43. vagyok, elnézést kérek, ha valakit ezzel most megbántottam volna. :S Ja és én nem az vagyok, akivel az előző válaszoló alapból veszekszik!!
2013. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
52%

"Azt már százhúszezerszer átírták, azt vidd már innen:D"

Éééés? Akkor a százhúszezredik verziót tanítják.

Vidd már innen? A hittan alapja a Biblia. Nézd vitatkozhatsz tejesen feleslegesen, de a hittan keretében a Bibliában foglaltakat kell tanítani. Ha neked ez nem tetszik, akkor ne írasd be a gyereked hittanra. De engedd már meg azoknak a szülőknek, akik a hittant választották erkölcstan helyett, hogy a Biblia szellemében neveljék (neveltessék) a gyerekeiket.

2013. szept. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondtam, hogy ne tanuljanak hittant!! Miért kéne az én engedélyem? :) Plusz, pl miért lenne bűn a homoszexualitás? Hát na!! Nem árt vele senkinek, ő dolga! Meg hát Isten nem szeretné, hogy ha a teremtményei boldogok lennének? Ha ő úgy érzi jól magát, akkor nyugodtan legyen homoszexuális. Most akkor elhiszem valamelyik válaszolónak, hogy benne van a Bibliában, én ezzel nem értek egyet, de ez van, na!!:) Nem szeretnék vitázni, na!!:)
2013. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
14%

"Most akkor elhiszem valamelyik válaszolónak, hogy benne van a Bibliában, én ezzel nem értek egyet, de ez van, na!!:)"


Hát akkor ne vitázzunk, na! :D Én meg azzal nem értek egyet, hogy nem paráználkodhatok. :D De most mit tehetek? Ez van, na! :D

2013. szept. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 mustafa33 ***** válasza:
20%

Tolerancia! Tolerancia? Azt elvárjátok, hogy toleráljuk a "pride"-tokat, de ti nem toleráljátok, hogy mit tanít egy vallás hittana.

Csináljátok, kinek mi köze hozzá hogy?

Ne tünizzetek vele, kinek mi köze hozzá milyen tollseprőt dugsz a ....?

Ha ti nem bánjátok mit szól hozzá isten, és nem féltek tőle, akkor az miért érdekel?

Ha féltek isten bűntetésétől, miért nem hagyjátok abba? Istenhez nem mehetsz űgyvéddel, neki nem magyarázhatod, hogy: de neked emberi jogod van erre, vagy arra ... .

Ha te nem hiszel Isten parancsaiban, azt aki hisz ne háborgasd hitében.

2013. szept. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
88%
a tolerancia nem azt jelenti, hogy MINDENT kell tolerálni. az intoleranciát nem kell, és nem is szabad tolerálni.
2013. szept. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
88%
az együtt élő meleg párok ugyanúgy az újkor jelensége, mint a szerelmen alapuló házasság. nem csak erről nem ír a Biblia, hanem a légkondiciónárólól sem és még egy csomó más dologról.
2013. szept. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!