Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt az országban senki nem...

Itt az országban senki nem fogja vissza sírni az adókedvezményt ha a fideszt le váltják?

Figyelt kérdés
Olvasom mindenhol szemét, rohadt fidesz stb...csak csak negatívum, én aláírom, hogy nem sok jó történt, de az adókedvezmény igen, főleg nekünk 3. gyerekeseknek, most pedig kiterjesztik ezt is januártól. Ha leváltják őket ezt megszüntetik mint a huzat ! A 13. nyugdíjt vissza OK!! De nem ők fogják össze adózni, eltartani az országot. Az MSZP mivel segítette a családokat mondjátok már meg, az adómentességet is eltörölte....
2013. szept. 26. 14:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az azért erős, hogy el kell törölni az adókedvezményt, mert csak azok kapják akik nem tisztességes munkából élnek. A férjem keményen dolgozkik tisztességes munkából élünk, lehet kicsit átlag felett keres de honnét vesszük, ha a min. bérből akkor oké. Ez a kormány próbálja a családosokat segíteni ezzel ... egyet értek, hogy rengeteg neg. is hozzájön, de mondjon már vki olyat amivel az előző brigád segítette a gyermek vállalást ... munka, kedvezmények ?? Mi pozitívot csináltak könyörgöm ???
2013. szept. 26. 21:21
 12/14 anonim válasza:
Én is ezt mondtam, aztán lenulláztak. Vagy a kedves magasan kvalifikált kérdező. Nem tudom.
2013. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Bocs, nem ide akartam írni :D
2013. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
3 gyerekes családból kevés van rajtuk kivül van egy nagy csomó ember aki ma dolgozik, adózik nem majd talán 20 30 év múlva mindenki a saját zsebére vállaljon 3 gyereket ne mindenki máséra
2014. nov. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!