Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szünetben nem kaptunk gólt!...

A szünetben nem kaptunk gólt! Magyarország jobban teljesít? Összeomlott a magyar foci?

Nem kéne az összes foci selejtezőtől határozatlan ideig visszalépni? Továbbjutni úgysem tudunk, már 27-dik éve, akkor meg minek? Majd, ha olyan szintre eljut a magyar foci, akkor természetesen indulhatnánk. Szégyenteljes volt a mai hollandok elleni produkció. Stadionok építése százmilliárdokból, de kinek? Nb1, vagy most mi a neve a korábbi profi(!!!) ligában az átlagnézőszám egy-két ezer,vannak mérkőzesek amiken 50-en sincsenek kint, ők miért nem férnek el a pálya mellett egy sorban? És akkor még a sorozatos magyar bundabotrányról nem is beszéltünk. Kamu-bunda foci, az van.
2013. okt. 11. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy hiszem, te a rezsicsökkentés ellen szólsz most. Vigyázz az ilyen bűnös gondolatokkal!
2013. okt. 11. 22:26
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nem játszunk selejtezőt, honnan tudjuk, hogy milyen szinten vagyunk ?

Minden edzőváltásnál bezengik a csodát meg hogy érezhető a fejlődés és biztosan kijutubk

2013. okt. 11. 22:33
 3/10 anonim válasza:
91%
Magyar foci? Az mi?
2013. okt. 11. 22:44
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyrészt erre ott lennének a barátságos mérkőzések. Másrészt a hazai mérkőzéseken is eldönthető egy-két dolog. Például, hogy félnek-e a labdától, tudnak-e futni a labdával, és nem rúgják-e el arra amerre állnak.
2013. okt. 11. 22:45
 5/10 anonim ***** válasza:
A riporter se volt piskóta. Azt mondja : ha megnyomjuk az utolsó 15 percet ez a meccs még még nyerhető :D
2013. okt. 11. 22:46
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Csak 8:1, mert a hollandok a második félidőben félgőzzel játszottak.

Ezeknek stadiont milliárdokért???

Ló.aszt a s.ggükbe! A Viktornak meg kettőt!

2013. okt. 11. 22:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Ki lettünk selejtezve...
2013. okt. 12. 01:09
 8/10 bumbi02 ***** válasza:
8:1, de rossz szemszögből nézitek... A gólok 33%-át mi lőttük.. Tehááát.. Így olyan mintha 2:1 lett volna csak.. Ami nem is olyan nagy ügy ;) :)
2013. okt. 12. 07:53
 9/10 anonim ***** válasza:
A szünetben pedig csak azért nem kaptunk gólt, mert az öltözőben voltak a játékosok.
2013. okt. 12. 12:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Összeomlani az tud, ami korábban volt. Magyarország definíció szerint jobban teljesít. Ha valamiban mégsem, a valamit azonnal el kell kobozni, le kell csukni mint hazaárulót, és vizsgálatot kell indítani, nem esküdött-e össze akár önmagával is. A gól definíciója is hibás. Parlamenti bizottság azonnali felállítását javasolom annak kivizsgálásra, miszerint a hollandok a magyar játékosok szándékos megzavarására bevetették a szín-fegyvert, így játékosaink mindig azt gondolták, a labda barátnál van, ezért nem támadták. Pedig ha tudták volna... (mit is?)
2013. okt. 12. 17:29