Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi kell ahhoz hogy népszavazás...

Mi kell ahhoz hogy népszavazást írjanak ki például a fű legalizálásáról?

Figyelt kérdés

2013. okt. 20. 00:07
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

méghogy nem mindenki alkoholista? nyugodj meg, sokkal több van, mint drogos, vagy akár csak füves!


és a Ritalint pedig legális! mit kell ezen legalizálni?

2013. okt. 20. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
2013. okt. 20. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
9%

csak ebben a témában is ugyanaz a fő rész marad le, mint a ciginél: te elkezded szívni a füvedet, abból a füstből én is kapok, ha belepöfékeled az orromba - ha akarom, ha nem. Ja, persze, tudom, soha senki nem fújja a másik arcába, ettől független hazafelé legalább 5-10 füstfelhőn kell átjutnom, mert valahogy mégis a legtöbb dohányos magasan tesz a témára.


Nézzük tovább: én sohasem füveztem, nem is fogok. Két vidám, legálisan füvező jól kifüstöl engem is. Lévén a szervezetem nem szokott hozzá, így beülök a kocsiba, majd félig beszívva vidáman meghalok egy hülye balesetben, amibe "józanul" sohasem mentem volna bele. Holott akarva sohasem füveztem volna.


Ugyanezt el tudod mondani az alkoholról? Attól, hogy xy akármilyen vodkát, pálinkát, pancsolt májmérget iszik, attól én semmilyen mellékhatást nem szenvedek (hacsak erőszakkal be nem önti a torkomba, de az megint más téma...).


És hiába jöttök azzal, hogy "de csak otthon lehetne" most is rengeteg ember cigizik aluljáróban, buszmegállóban, holott tilos. Sőt, rengeteg ember gyorshajt, illegális helyen parkol és adót csal... Attól, hogy megtiltanák a füvezést közterületen, ugyanúgy füveznének az emberek közterületen.


Végülis, tényleg javítaná a munkanélküliséget. Egy rakat embert meg lehetne ölni passzív füvezéssel, remek ötlet!

2013. okt. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
83%

nekem ez a véleményem:


A marimarihuánára kivetett adó évi több száz milliárd forint bevételt is eredményezhet. A turizmus fellendülne Magyarországon, ezzel is növelve a magyar gazdaságot, emellett több ezer új munkahely jöhetne létre. A legális marimarihuána fogyasztás jelentős mértékben visszaszorítaná a nehézdrogok fogyasztását, felszámolná az illegális drogkereskedelmet. Magyarországon a fogyasztók így is be tudják szerezni a marimarihuánát, de a legalizálás után legalább csak olyan termékeket fogyaszthatnának, melyek megfelelnek a szigorú törvényeknek.

2013. okt. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
89%
13-as, nem fogsz attól beállni, hogy az utcán megcsap a füstje. Az alkohol is párolog, de attól még, hogy beleszagolsz az üvegbe nem rúgsz be. Mielőtt véleményt alkotsz valamiről, tájékozódj, sokkal intelligensebb magatartás, mint a látatlanban hőbörgés.
2013. okt. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Szerintem egyébként állami monopóliumnak kéne lennie, havi mondjuk 5 grammas fejenkénti kvótával, olyan árral, hogy ne érje meg illegálisan árulni, termeszteni, nyomjelző anyag hozzáadásával, hogy meg lehessen különböztetni az illegálistól.
2013. okt. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Butcher: a cigivel ellentétben a füvet akár sütibe is bele lehet sütni, így aki nem akar, az nem kap belőle.
2013. okt. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
10%
Minek legalizálni?
2013. okt. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
0%

" Egyet tudok, amelyik - normális, nem

szélsőséges - párt megigéri nekem a

legalizálást, és nincs nagyon idióta programja,

és nincs benne Orbán meg Vona, arra fogok

szavazni. Várom a tippeket."


Inkább szívj helyette, és ilyen szempontok alapján ne is szavazz!


Nem kell még jobban rontani az ország sorsán!

2013. okt. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Igazad van, tiltsunk be mindent, ami neked nem tetszik, és aki nem ért veled egyet, az ne is mehessen el szavazni. Íme, a magyar demokrata mintapéldánya.. Nem igazán sikerült még felfogni a koncepciót, hogy elvileg vége van a szocializmusnak.
2013. okt. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!