Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi kell ahhoz hogy népszavazás...

Mi kell ahhoz hogy népszavazást írjanak ki például a fű legalizálásáról?

Figyelt kérdés

2013. okt. 20. 00:07
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
elsőnek is csinálni kell egy hónapos elvonót!
2013. okt. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

" Igazad van, tiltsunk be mindent, ami neked

nem tetszik, és aki nem ért veled egyet, az ne

is mehessen el szavazni. Íme, a magyar

demokrata mintapéldánya.. "


Rühellem a "demokrakákat" kedves fűpárti válaszoló, de az sem bizalomgerjesztő aki csak ilyen szmpontokok alapján menne el szavazni!

2013. okt. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

" szmpontokok"


*szempontok

2013. okt. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Egyrészt, nem vagyok fűpárti, csak úgy gondolom, hogy az államnak minimálisan kell korlátoznia állampolgárai szabadságát, és a fű pont egy olyan dolog, aminek a tiltása teljesen ésszerűtlen Egyetlen érv áll mellette, az, hogy eddig is tiltott volt. Szerintem sem működik perfektül a képviseleti demokrácia egyébként, főleg a társadalom általános tudatlansága és manipulálhatósága miatt, de jobb garanciákkal rendelkező rendszert még nem találtak ki, és ezt nem csak én mondom, hanem Sir Winston Churchill is.
2013. okt. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok mesemondó a drogstratégia költségi megosztás TÉNY! jó talán nem 80% de 70% minimum! pont néztem az országgyűlési közvetítést szóval nem kitaláltam."


És attól, hogy a marihuánát legalizálják, már nem is kell drogstratégia? Más drogok nincsenek is a világon?

2013. okt. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Természetesen léteznek más drogok, de mivel a klasszikus kemény drogokat (heroin, kokain) az átlag magyar nem tudja megfizetni, ezért piaci részesedésük alacsony. Az új desginer drogokat (amik ugyan olcsók) meg csak a nagyon hülyék fogyasztják, az egyértelmű kockázatok miatt. Ebből következik, hogy a fű legelterjedtebb drog a lakosság körében.
2013. okt. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Oké, akkor kibővítem a szempontjaim:


-Normális, végrehajtható, földönjáró programot akarok

-Nem akarok szélsőséges pártra szavazni

-Nem akarom Orbánt még egyszer itt látni

-Nem akarok bigott, álszent, mesterkélt pártokat látni többségben

-Nem akarom, hogy rosszban legyünk a szomszéd országokkal

-Nem akarom, hogy rosszban legyünk bárkivel, aki segít nekünk

-Nem akarok leveleket kapni a kormánytól

-Nem akarom a legszegényebbeket patthelyzetben, tüzifáért meg egy tál lecsóért szavazni látni

-Nem akarom felrúgni a tévét, ha meglátom a köv. miniszterelnököt


Amelyik párt ezt képviseli, az nem fog elzárkózni a legalizálástól.

2013. okt. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Akkor politizáljunk egy kicsit. Az európai bal oldal (nem csak a magyar) a multik és a bankok zsebében van (főként európai nagy g.t.-ről beszélek) és ez okozta az európai válságot de minimum hogy ezért nem sikerült még leküzdeni. A Fidesz pedig az új orosz nagyok és a hazai nagyok zsebében van ezért lettek a szegények szegényebbek a gazdagok gazdagabbak. na ennyit Orbánékról és a fajtájáról... Magyarországon egy politikai párt se fogja legalizálni, még csak meg se fogja említeni a legalizálást mert a tudatlan magyarság erre nem vevő (mint pl az egyik hozzászóló hogy elsétál egy füves mellett és meghal hát azt hittem leszédülök a székről :D :D), rögtön politikai öngyilkosság lenne hiába a sok előny ami vele járna. Az egyetlen megoldás a népszavazás. Egy összehangolt akcióban megvalósítható. Minden nagyobb városban néhány önkéntes kell csak. Szórólapozgat tényekkel és érvekkel és egy időponttal hogy ha akarsz népszavazást mikor és hol írd alá. Aztán egy kis pult a nagyvárosok központjában ahol az előre kihirdetett időpontban alá lehet irni és nagyvárosonként 30 ezer aláírás + Pest és megvan a 200.000 aztán meg jöhet a népszavazás. a többség úgyse fog elmenni szóval majd azok döntik el akik látják az előnyöket, akik nem látják az előnyöket csak szívják és aki tűzzel vassal irtaná. Szerintetek ki nyerne?
2013. okt. 20. 16:26
 29/33 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos az aláírásgyűjtésnél megbukna a dolog. Úgy vannak vele az emberek, hogy a többség semmihez nem meri a nevét és a személyi számát adni, főleg egy kényes témáért. De ha még meg is lenne a 200 ezer aláírás, és tegyük fel ugyanez a 200 ezer ember el is megy a népszavazásra, minimum lesz még 200 ezer ember, aki elmegy a "hazáját védeni" és nemmel szavazni. Hidd el bőven vannak olyan emberek, akik szabadidejükben ilyeneket csinálnak, vagy azért meg nyugdíjasok, vagy azért, mert "az ő országuk azért se lesz drogtanya", vagy azért, mert ami nem a Fidesz fejéből pattan ki, az "komcsi / libsi sz*r", és le kell szavazni. Szóval én nem vagyok ilyen pozitív.
2013. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
*mert
2013. okt. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!