Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az, aki szerint túl sok a...

Ki az, aki szerint túl sok a magyar politikai életben a zsidó származású, etnikájú, úriember?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 21:17
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
83%

Á, szóval te írogattad ki ezt a rakat zsidózó kérdést.

Hehe, nem ezt hallani fura egy jobbikos szájából, hanem azt, hogy minket hajt a gyűlölet. Tudtom rajtatok kívül senki sem gyűlölködik. És hogy mi lennénk tudatlanok? Drága, te még írni sem tudsz helyesen, gigaóriásnagy magyar létedre.

2009. nov. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekkel a vallásos hovatartozás? Az embereket az érdekli hogy miből fizzese ki a számláit.
2009. nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:

Bocsánat de miért kezdtétek zsigerből ócsárolni a jobbikot és szimpatizánsait,amikor szó nem volt a kérdésben róluk!Az ők szoktak zsidózn


Egyetértünk.

Csak azt nem értem hogy mivel bántottam meg a zsidókat, a kérdésemmel?

Minden országnak van parlamentje, legalábbis nem tudok olyat akinek nincs, és ott vagy sok a zsidó vagy kevés vagy nincs. De mi a baj azzal hogy megkérdezem? Nem fér a fejembe hogy mitől szent tehenek, akikről kérdezni sem lehet!

2009. nov. 12. 22:39
 24/51 anonim ***** válasza:
89%

Bocsánat, de te nem arra voltál kíváncsi, hogy számszerűleg hány zsidó képviselő van a parlamentben, hanem konkrétan rákérdeztél, hogy ki szerint túl sok.

Legalább ne tagadnátok amit gondoltok. Bár ez legalább annak a jele, hogy tudjátok, nem jó amit tesztek, ezért letagadjátok.

2009. nov. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:

Nem!

Én sok kérdést írok, de inkább gazdasági, vagy egyéb más jellegűeket.

Nem vagyok rákattanva a zsidókra, csak érdekelt hogy mások szerint sokan vannak-e a mi parlamentünkben vagy sem. És nem értem, mitől gyűlölködő a kérdés?

Nem érzem magam hatalmas magyarnak, mert sokat voltam külföldön, és ha nem tudom fenntartani itthon az életszínvonalamat, akkor el kell hogy menjek ismét. Persze nem kellene a vesszőkbe belekötni, mert nem sok értelmét látom, persze ha ez a hobbid, engem nemshafhar.

2009. nov. 12. 22:49
 26/51 anonim ***** válasza:
88%
A "túl" sok elárulta azt,hogy te nem arra vagy kiváncsi hány zsidó van a parlamentben.
2009. nov. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:

Ez is érdekel és az is.

Legyünk őszinték végre, a mi parlamentünkön kívül nem sok törvényhozó testület rendelkezik az arányait tekintve ennyi zsidóval. Ezért teljesen jogos a kérdés, szerintem. És ha valaki számszerű adatot tud mondani, amit álmomban sem remélek, azt külön megköszönném.

2009. nov. 12. 22:53
 28/51 anonim ***** válasza:
86%

Mégis megmondanád, mit számít ez?

Nem mindegy?

Legyél szíves az alapján megítélni egy politikust, hogyan dolgozik, ne az alapján, hogy mit vall/nem vall.

2009. nov. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
82%
22:05 - Speciel igazad van, de nem újdonság ez a jelenség, történetesen van egy vicckönyvünk tele zsidó viccekkel, amit még a rendszerváltás előtt adtak ki. Persze azóta még jobban eltolódott a dolog.
2009. nov. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
87%
Én magyar politikai életben kapásból egy úriembert sem tudnék megnevezni. Se zsidót, se turánit, se japánt. Úgyhogy a válasz: nincs ott túl sok zsidó úriember.
2009. nov. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!