Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az, aki szerint túl sok a...

Ki az, aki szerint túl sok a magyar politikai életben a zsidó származású, etnikájú, úriember?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 21:17
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim válasza:
35%

szerintem nem konkrétan a vallásra akart kitérni ezzel kérdezőnk, hanem arra, hogy mégis kik irányítják az országot. olyanok, akik az országot KÉPVISELIK, vagy olyanok, akik ELADJÁK.

kérdésedre a válasz: szerintem igen, túl sok.

2009. nov. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
64%
A Lobbik Oroszországért Mozgalom abba fog belebukni, hogy gyorsan visszataszítóvá válik az idióta zsidózásuk és cigányozásuk meg az a hihetetlen agresszivitás és arrogancia, amivel a nemjobbikosok irányában viselkednek. A többség nem vevő a szélsőségekre és a monomániákra. Nyáron még nagy divat volt a Jobbik, ez a divat továbbra is tart, de egyre több embernek van elege ebből a mocskosszájú, bunkó társaságból. Ezen az oldalon is jól követhető ez a folyamat. Morvai is szépen leszerepelt az EP-ben, ez az első lufi, ami kipukkant. Majd szép lassan az egész "mozgalom" le fog ereszteni.
2009. nov. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:

A Lobbik Oroszországért Mozgalom abba fog belebukni, hogy gyorsan visszataszítóvá válik az idióta zsidózásuk és cigányozásuk meg az a hihetetlen agresszivitás


Esküszöm hogy nem értem miről beszélsz.

Csak nézd végig az írásokat ebben a kérdésben.

Ki az aki szitkozódik, vagy durván beszél, látsz köztük Jobbikost?

2009. nov. 12. 23:33
 34/51 anonim ***** válasza:
90%

kedves kérdező!

te itt úgy zsidózol, hogy megpróbálsz úgy csinálni, mintha nem zsidóznál...

tudod, kedves barátom, úri társaságban, ha valaki fingik, a többiek "nem veszik észre" - de attól még büdös van...(és azt is tudják, hogy ki volt)

te most halkan pukiztál egyet, és azt hiszed, hogy nem nem vettük észre... tévedsz

2009. nov. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
88%

"Ki az aki szitkozódik, vagy durván beszél, látsz köztük Jobbikost?"


Nem kell ez a jellegzetes jobbikos álszenteskedés, torkig vagyok vele.


Egyik pillanatban még vígan mondogatjátok, hogy "orkok", "retkek", "kajmánok", "biboldók". A következő pillanatban kikérik magatoknak, hogy rasszisták lennétek. Mire jó ez az átlátszó képmutatás?

2009. nov. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
35%
Engem pl. igenis érdekel, hogy milyen emberek befolyásolják döntéseikkel a mindennapi életemet. A magyar parlamentben margyar politikusok döntsenek, a zsidók meg menjenek szépen izraelbe polizitálni. Mindenki a maga helyén.
2009. nov. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
87%
00:40-es a zsidóság nem népcsoportot, hanem vallást jelöl, ennyi erővel mondhatnám, hogy a keresztények menjenek a Vatikánba politizálni, a muszlimok menjenek Szaud-Arábiába politizálni, a buddhisták pedig Tibetbe, azt nekünk maradnak az ateisták. Egyébként szerintem nem túl sok a zsidó származású a magyar politikai életben, hogy a kérdésre is válaszoljak. Bár az érdekes kérdés, hogy ki számít zsidó származásúnak? Ha az egyik nagyszülője zsidó volt, akkor zsidó származású, vagy a dédszülő is számít, esetleg az ükszülő, vagy bárki akinek valamelyik felmenője zsidó volt, akár 2-3 ezer éve? Mert akkor ebben az országban szinte mindenki zsidó származásúnak számít.
2009. nov. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
95%

"Engem pl. igenis érdekel, hogy milyen emberek befolyásolják döntéseikkel a mindennapi életemet."


Képzeld, engem is! Pl. örülök, ha nem idióták, hanem intelligens emberek vannak korményon. Vagy relatíve tisztességesek és nem enyveskezűek. Vagy szorgalmasak és nem lusták. Ennek megfelelően azt várom el a politikától és a többi állampolgártól, hogy teljesítmény és érdemek alapján ítélje meg az embereket és válassza a vezetőit, ne valamilyen értelmetlen szempont szerint, pl. az alapján, hogy ki milyen származású vagy vallású.

2009. nov. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
61%
Engem nem az zavar, hogy milyen nemzetiségűek vannak a parlamentben, hanem az, amit ott művelnek. Lopnak, és gyűlöletet keltenek.
2009. nov. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:

Gyerekek, nagy baj van a felfogásotokkal!

Én politikai életről és nem parlamentről beszéltem, az pedig nem ugyan az.

Nem kell valakinek a parlamentben lenni hogy befolyásolja az életünket.

Érdekes hogy minden politikai oldal találkozgat Tom Lantossal, aki köztudottan egy spekuláns és támadást intézett a Ft ellen is. De persze a véleménye fontos.

A bevásárló központok urai is egy fajta népcsoporthoz köthetőek, ahogy az ingatlan piaci résztvevők egy jelentős része is. Teljesen nyilvánvaló hogy a parlamentben is azok az emberek kavarnak a legtöbbet a kik ezzel az idegen nagytőkével, vannak kapcsolatban vagy rokonsággal., annyi kárt okoztak már mint egy háború. Elég volt szerintem hogy ezek az emberek befolyásolják a magyar gazdasági élet alakulását, mert káros.

Nem keresek összeesküvéseket de nézd meg hogy parlamenten belül kik osztják a lapokat, a gazdaságban kik gerjesztik a korrupciót, kik a haszonélvezői ennek az egésznek, kik állnak támaszként a médiában a hátuk mögött. Rájössz te is ha nem vagy naiv hogy mi a helyzet.

2009. nov. 13. 09:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!