Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az, aki szerint túl sok a...

Ki az, aki szerint túl sok a magyar politikai életben a zsidó származású, etnikájú, úriember?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 21:17
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
53%
a dzsobbik szimpatizánsok szerint egészen biztosan
2009. nov. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
60%
...igaz, én is írhattam volna az Atyaistent egybe a 21:56-osba..., de lefordultam a székről, mikor megláttam ezeket helyesírási hibákat...
2009. nov. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
41%

jobbikpárti vagyok, de a zsidózást nem szeretem. viszont ti sem vagytok "jobbak" akik itt gúnyolódtok meg általánosítotok.


persze vhol el kell nézzem nektek, a politika tehet róla meg a birkaszellem.

2009. nov. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
81%

Azért népszerű zsidózni, mert az évek során már sikeresen pejoratívvá tették ezt a vallást, így a zsidózással széles, és buta embertömeget állíthatnak maguk mellé.

Olyan ez, mint amikor az emberek azt mondják a pókokra, hogy undorítóak, és el kell taposni. Ezt csak azért mondják, mert semmit sem tudnak a pókokról, és hogy voltaképpen mennyire hasznosak. Egyszerűen már annyiszor hallották, hogy a pókok undorítóak, hogy csak ezt tudják szajkózni. Ugyanez a helyzet a zsidózással.

2009. nov. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
64%

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:01


A birkákat keresd ott, ahol a gyűlésen a vezér iráni gárdistákat akar Magyarországra rángatni, tv adókat porig rombolni (és a munkatársait Izraelbe száműzni), a tömeg pedig ütemesen mocskos zsidózik.

2009. nov. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
57%

mind3 oldal birka. legyen szó jobbikról mszp-ről vagy fideszről.

a 74% -os voltam.

2009. nov. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
82%
Hát mondjuk a román vagy szlovák parlamentben szép kis visszatetszést keltene ha többségében csak magyarok lennének a képviselők :)
2009. nov. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:

Milyen érdekes hogy feltettem néhány kérdést, csak a jobbik és a személyeskedés folyik a csapból is. Tudatlan, szégyenek vagytok, mert csak a gyűlölet hajt benneteket és semmi más.

Liberális mázzal körbefont keserűségetek, hogy oda a hatalma a favoritnak.

Én senkivel nem személyeskedtem, bár megtehetném, de nem egy színvonalon gondolkodunk. Ez a jellemző, feltettem már sok kérdést, de ti sajnos nem vagytok képesek válaszolni, csak ami a zsidókkal és cigányokkal kapcsolatos, arra sem a megoldás feltehető esélyeit latolgatjátok, csak a jelzőket aggasszátok.

Néha már zavarba jövök. és úgy érzem hogy rólatok írt Esterházy. És nem csak ironizált, hanem igaza van. Ugye ez furcsa egy Jobbikos szájából de sajnos ez az igazság.

Olvassátok végig amit írogattatok, és üljetek tort az értelem felett!

2009. nov. 12. 22:30
 19/51 anonim ***** válasza:
56%
Bocsánat de miért kezdtétek zsigerből ócsárolni a jobbikot és szimpatizánsait,amikor szó nem volt a kérdésben róluk!Az ők szoktak zsidózni dolgot hagyjuk,mert nem igaz,csak sokan egybemossák a hungarista,és neonáci,bőrfejű alakokkal.Tényleg fel lehetne ébredni és utánanézni kiket utálok mert a tv mondja fúj milyen gonoszak.Egy jobbikos válaszoló volt aki mondta nem szereti a zsidózást,de mivel kiírta,hogy jobbikos jól le lett pontozva.A kérdésre sokan vannak mert a zsidók hagyományosan az üzleti,és politikai életben képviseltetik magukat már századok óta!
2009. nov. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk a román vagy szlovák parlamentben szép kis visszatetszést keltene ha többségében csak magyarok lennének a képviselők :)


Az első fecske!

Nem a véleménye a lényeg, mert az az övé. Vagy egyetért vele a többség vagy az egyén, vagy nem.

De ti?

2009. nov. 12. 22:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!