Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az, aki szerint túl sok a...

Ki az, aki szerint túl sok a magyar politikai életben a zsidó származású, etnikájú, úriember?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 21:17
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a szemüveges, barna hajú ember túl sok a Magyar Parlamentben!
2009. nov. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
71%

"Érdekes hogy minden politikai oldal találkozgat Tom Lantossal, aki köztudottan egy spekuláns és támadást intézett a Ft ellen is."


Tom Lantos konkrétan halott, 2008 februárja óta.


Tom Lantos a 80-as években, amikor Románia az USA puszipajtása volt, az erdélyi magyarokat érő atrocitások miatt Románia ellen lobbizott és sikerült elérnie, hogy a nyugat kiközösítse az addig kedvelt Ceausescut. Később Tom Lantos a magyar és román NATO-csatlakozás mellett lobbizott. El nem tudom képzelni, mi a baja egyeseknek vele. Ja, tudom. Az, hogy zsidó volt.


"ahogy az ingatlan piaci résztvevők egy jelentős része is."


Ha van lakásod, akkor te is ingatlanpiaci résztvevő voltál egyszer, úgyhogy ezt se misztifikáld túlságosan.


A többi paranoid tökfejségeddel most nincs kedvem foglalkozni, nem vagyok se pszichiáter, se gyógypedagógus.

2009. nov. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
77%
Azért az erős, hogy nagyobb pusztítást végeztek, mint egy háború, nézegessél Budapestről képeket 1945-ből, és hasonlítsd össze azzal, ami ma van. Egyébként engem a szingalézek világuralmi törekvései idegesítenek, mert valójában ők állnak minden mögött. Ők használják ki a zsidókat arra, hogy míg a világ rájuk figyel, addig ők szép suttyomban felvásárolnak mindent. Persze a zsidók is vásárolnak rendesen, de valójában ezek mögött a zsidók mögött is a szingalézek állnak, ezekkel terelik el a figyelmünket, hiszen azért valamit a zsidókkal is csináltatni kell, különben senki sem hinné el, hogy ők veszélyt jelentenek. Emellett a szingalézek több zsidóellenes honlapot üzemeltetnek, és több zsidóellenes csoportot is pénzelnek, hogy leplezzék bűnös üzelmeiket, mellyel a Keresztyény Európa (és főleg persze Magyarország) gyarmati sorba döntését próbálják elérni. A bizonyítékok ott vannak mindenütt, csak nyitott szemmel kell járni. Például az állítólagos zsidó tulajdonú bevásárlóközpontok szombaton is nyitva vannak, nem gyanús ez egy kicsit? Ugye! Ráadásul a szingalézeknél a szombat is munkanap, ez nem lehet véletlen egybeesés.
2009. nov. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
41%

nekem mindegy, hogy zsidó vagy nem zsidó, felőlem lehet magyar is vagy jamaikai, aki akadályozza azt, hogy átlag dolgozó magyarként normális körülmények között éljek, és ne számolgassam már hó közepén az aprót, azokat mindet betenném minimálbérrel valami borsodi vagy szabolcsi lakótelepre(lehetőleg olyanba, ahol hőn szeretett cigányaikból jó sok van, csak a hozzájuk illő szomszédság kedvéért)...


egy nem átlag jobbikos

2009. nov. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 cynic ***** válasza:
29%
Hát pl én. Egyetlenegy zsidónak se lenne szabad beleszólni az ország irányításába! Ez (egyelőre még) Magyarország, nem valami európai Izrael.
2009. nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
63%
A szingaléz tényleg rohadt egy nép! Vigyázni kell velük! Én speciel öngyi lennék, ha a lányom hozzámenne egy szingalézhez! A kultúrájuk maga a fertő...
2009. nov. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
90%

Előző vagyok.

Csak halkan jegyzem meg, hogy politikusaink között is vannak már, csak egyelőre lapulnak. Úgy hallottam, több lakópark is épül nekik itt Magyarországon. A szingalézeknek.

2009. nov. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
80%
És merre vannak a pirézek?
2009. nov. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
74%
8:07-es: Köszönöm, hogy megerősíted szavaimat, ezek szerint nem mindenki vak, és van még remény, hogy megmentsük a Magyar termőföldeket, a Magyar ipart és a Magyar embereket a szingalézektől.
2009. nov. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
100%

13:26- os!

lebuktál gazember! te bizony egy szingaléz vagy, csak álcázod magad - de közelg az igazság órája!

egy igazmagyar soha nem írja, hogy "Magyar termőföldeket" hanem Magyar Termőföld.

ugyanígy a Magyar Ipar és a Magyar Ember is nagybetűvel írandó!

reszkess gaz spion, mert eljő éretted rövidest a pincérgárda, oszt' akkor már késő lesz síránkozni!

2009. nov. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!