Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Előbb-utóbb mindenki közmunkás...

Előbb-utóbb mindenki közmunkás lesz?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 14. 09:55
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

10: hát pont hogy alkalmazkodnak a szar helyzethez. Semmiféle normális munka nincs, mikor érted meg végre? Mást is elvégeznének, de nincs!


Nem csak a diplomásoknak nincs melója, hanem a kétkezi munkásoknak sincs! Ha van, akkor olyan bért ajánlanak ami közröhej tárgya!

2013. nov. 14. 10:27
 12/21 anonim ***** válasza:
56%
Nekem ne magyarázd meg kérdező, hogy nincs munka! Pontosan tudom mi a helyzet itthon. Ennek ellenére azt mondom van munka, csak az emberek nem tanultak meg alkalmazkodni az új helyzethez. Az állam már nem nyújt akkora segítséget mint anyáink idejébe. Az a rendszer elmúlt, ezt fel fogni. Aki nem hajlandó erre és ragaszkodik az elveihez, az bizony otthon ül és vár. Aki felfogta hogy a társadalom egyre inkább az önellátás irányába tereli az embereket (lásd. nem lesz nyugdíj se) az tudja, hogy itt már mindent, de mindent meg kell csinálni, ha otthon ételt akarunk tenni az asztalra. Ez azt jelenti, hogy nem fog panaszkodni, hogy ő diplomásként takarít egy plázában, hanem igenis csinálja és ha tud majd továbblép. De nem tüntetni meg háborogni jár. Hanem dolgozik.
2013. nov. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A végzettség megszerzésével egyébként se kap garanciát arra, hogy neki azzal munkája is lesz. A bizonyítvány csak egy lehetőség.
2013. nov. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

12: Öngondoskodás? Mégis miből?? Te hol élsz? Ezt csak a léhűtő-tolvaj politikusok hajtogatják, akik az én adómból NEM CSINÁLNAK SEMMIT. Ezt jól benyelted! Talán kezdjék magukkal, nehogymár egy semmirekellő oktasson ki másokat a munkáról, amikor soha semmiféle munkát nem végzett!!


Itt nem lehet az embereket hibáztatni, mert itt KURVÁRA NINCS MUNKA ÉS MEGÉLHETÉS!


Rohadtul tévedsz ha azt hiszed hogy nem felelős az állam. Akkor mégis ki felelős?? Hmm? Öngondoskodás kell? Akkor nem adózom, majd gondoskodok magamról.

2013. nov. 14. 10:40
 15/21 A kérdező kommentje:

Itt mindenki hülye? Nézzetek körül a Körúton hogy mennyi üzlet van bedeszkázva, tényleg jobban megy? Kinek?


Rezsirabszolgák hahóó!

2013. nov. 14. 10:44
 16/21 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam hogy semmiben sem felelős! De, NAGYON SOK MINDENBEN FELELŐS. Viszont az emberek felfogásáért már nem a jelenleg kormányon lévő párt a felelős. Mindig kell valaki akit szidunk és ezek most ők, mert ők vannak terítéken. Azt azonban be kell látni, hogy óriási változásokat kell(ene) végrehajtani ahhoz hogy itt évtizedekre vagy századokra visszamenőleg elrontott rendszert helyrehozzanak. Amíg ez alapjaiban nincs rendbe, addig az állam munkahelyet se fog tudni teremteni. Lásd.egészségügy. Még ezt sem tudják kigazdálkodni. Hiszen kong a kassza, mert sok volt a hiéna. Van most is persze, ami miatt szintén nehezebb újra feltölteni. Talán ez nem is fog megvalósulni soha. Ki tudja.

Megjegyzem: engem egyik párt sem befolyásol. Szavazni évek óta nem járok, mert értelmetlennek látom már.

2013. nov. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Egy a lényeg: minél kiszolgáltatottabb vagy annál jobb!!


Miért?


Mert akkor van szükség politikusokra! Ku..ára nem akarják az öngondoskodást, azt akarják hogy totálisan függj tőlük!! Totális hatalmat.


Büdösbogár kitalálja hogy kertvégébe kell stadion, akkor lesz. A hülye magyarok meg majd hajbókolnak őkelmének.

2013. nov. 14. 10:53
 18/21 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy mint a dél-amerikai országokat, Magyarországot is ezek a törpék teszik tönkre. Én sem vagyok MSZP-s, az egész szar ahogy van!!
2013. nov. 14. 10:55
 19/21 anonim ***** válasza:
Amíg a kormány ragaszkodik ahhoz,hogy mindenki dolgozzon és csökkenjen a munkanélküliség (és ezt legegyszerűbben és legolcsóbban a közmunkaprogrammal tudja elérni) addig nem lesz semmi fejlődés.
2013. nov. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Annak nincs értelme, hogy egy ember ás egy gödröt, a másik meg betemeti. Inkább normális-értelmes dolgokba kellene fektetni időt-pénzt-energiát, humán erőforrást.
2013. nov. 14. 15:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!