Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pár hónapja még elképzelhetetl...

Pár hónapja még elképzelhetetlennek tartották Bajnaiék, hogy Gyurcsányékkal szövetkezzenek, tárgyaljanak. Most meg látjuk, hogy mi van. Ki ad ezentúl ezeknek a szavára?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 15:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kérdező! Te nagyon fiatal lehetsz vagy nagyon feledékeny! Annak idején bizonyos orbán azt mondta,hogy torgyánnal soha! Aztán mi is lett utána? És láss csodát,ennek a senkiházinak még mindig elég sokan adnak a szavára. Ilyen alapon Bajnaiéra is lehet. Vagy nem?
2014. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

16:39: Rosszul emlékszel vagy hazudsz? Én pontosan emlékszem a 98-as választásokra, nem azt mondta Orbán, hogy Torgyánnal soha, hanem azt, hogy külön indulnak a választásokon, és ha egyedül nem lenne meg a többségük, akkor majd utána meglátják a továbbiakat, és így is lett, ezért léptek koalícióra az FKgP-vel. Azt viszont mondta annak idején a Fidesz, hogy Csurkával soha, és nem is kötöttek szövetséget velük.

A szerencsétlen Bajnai most csak a parlamentbe akar bejutni az mszp hátán, nem meri megmérettetni magát.

2014. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyébként jó vitatkozni a politikáról, de egyesek már szinte ölnek halnak a azért a pártért amivel szimpatizál. Én is szeretek itt vitatkozni, de azon gondolkoztam h nem tök mind1 ki van hatalmon? Nekem úgy tűnik nem változik soha semmi csak egyre jobban süllyedünk és süllyedünk.
2014. jan. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!