Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pár hónapja még elképzelhetetl...

Pár hónapja még elképzelhetetlennek tartották Bajnaiék, hogy Gyurcsányékkal szövetkezzenek, tárgyaljanak. Most meg látjuk, hogy mi van. Ki ad ezentúl ezeknek a szavára?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 15:07
1 2
 1/13 tetro ***** válasza:
76%

15.07

szerintem aki komolyan számon akarja kérni egy-egy politikusan, hogy nem teljesen ugyanaz a "véleménye" (amit éppen képvisel), mit hónapokkal azelőtt, annak esetében kérdéses, hogy neki van-e értelme bárkire is szavazni.

2014. jan. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként én ezt nem értem. Bajnai meg Fecó azért lépett ki az MSZP-ből, mert fertőnek tartották, meg nem egyeztek meg a nézeteik. Akkor most mi az anyámért akarnak ennyire összefogni? Nem lett volna egyszerűbb nem szétverni az MSZP-t?
2014. jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Ozmium42 ***** válasza:
Ki adott eddig?
2014. jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Rájöttek, hogy csak akkor van esély a Fidesz leváltására, ha az ellenzék összefog! Ez még nem jelenti azt, hogy mindenben azonosak a nézeteik.

Csak annyit jelent, hogy nem lépnek fel a választásokon egymás ellen, illetve az a jelölt indul, akinek a legtöbb esélye van nyerni.

2014. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
Bajnai nem volt mszp-s csak behívták a kormányba.
2014. jan. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

"Rájöttek, hogy csak akkor van esély a Fidesz leváltására, ha az ellenzék összefog! Ez még nem jelenti azt, hogy mindenben azonosak a nézeteik. "


Magyarul annyi a közös, hogy utálják Orbánt? Hát akkor ebből marha nagy kormányzás lenne akkor, ha tök véletlenül nyernének.

2014. jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Minden hithű baloldalinek a média által szponzorált vagy lesajnált karakterre kell adnia a voksát!

Éljen a párt!

2014. jan. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Szó sincs a Fidesz leváltásáról, bajnai és gyurcsány azért szövetkeznek az mszp-vel, hogy pár emberük bejuthasson a parlamentbe a közös listáról, mert önállóan kérdéses lenne még az 5%-os küszöb elérése is. Ez amúgy is előre látható volt. Az mszp-nek meg arra jó, hogy talán hoz pár plusz szavazatot az előbbiek szavazóitól.
2014. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
nem értem kinek nem tetszett amit írtam mert bajnai tényleg sose volt mszp tag.
2014. jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bajnai maximum papíron volt független. Azért ne tessék már hlyének nézni mindenkit.
2014. jan. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!