Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg a buta és tanulatlan...

Tényleg a buta és tanulatlan emberek szoktak a Jobbikra szavazni?

Figyelt kérdés
Én nem nagyon ismerek olyat, aki pl. ügyvéd vagy orvos és a Jobbikra szavazna, egyszerű kétkezi munkást viszont annál többet.
2014. jan. 10. 17:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
89%

Akik rossz környéken laknak.

A rossz környék szinonimáit nem akarom ismertetni.


Aki rossz környéken lakik az nem feltétlenül buta vagy műveletlen.

2014. jan. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
88%
Ha a buta és tanulaltlan emberek a jobbikra szavaznának, akkor már 12 éve ők lennének hatalmon.
2014. jan. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
64%
Nekem rengeteg csoporttársam is jobbikos, de igen nagyrészt a szegényebb rétegekből kerülnek ki a szavazóik(ez saját tapasztalat)
2014. jan. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
65%

Nem jellemző szerintem.


De arra kíváncsi lennék azért, hogy hová sorolod akik a liberókra, fidexre.

2014. jan. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
80%

A kétkezi munkások buta és tanulatlan emberek.

Köszi kérdező, ma is tanultam valamit.

2014. jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
75%

Én ismerek orvost és ügyvédet is, aki a jobbikra fog szavazni.

Sőt, mérnököt, de még a köztudottan "zsidónevelde" társadalomtudományi karon végzettet is.

2014. jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
34%

Én nem akarom leszólni a Jobbikosokat, de az is tény, hogy jóformán csak a tipikus tanulatlan, buta ismerőseimtől hallottam azt, hogy rájuk fognak szavazni. Sőt, ők kifejezetten hirdetik, bár a programjukkal egyáltalán nincsenek tisztában, általában annyi az érvük, hogy"majd ők eltüntetnék a cigányokat meg a mocskos multikat".


Bocsi, ez az igazság.

2014. jan. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
68%
Hogyne, azért a legnépszerűbbek az egyetemeket...
2014. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
34%

Hagyjuk már, hogy az egyetemeken olyan népszerű lenne a Jobbik... mindenki nagyon jól tudja, hogy az ilyen "reprezentatív politikai felméréseknek" nem kell hinni. Mert nagyon szűk kört kérdeznek meg, és azt is úgy irányítják, hogy a potenciálisabb szavazókhoz szóljanak.


Én közgazdasági egyetemre járok, és nálunk például már nem egyszer kiveséztük, hogy gazdaságilag mennyire megvalósíthatatlan programja van, ezért itt konkrétan senki nem pártolja őket. Pont emiatt, mi még véletlenül sem fogunk a közelébe jutni egy ilyen Jobbikos felmérésnek, hiszen nem foglalkozunk vele....

2014. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
82%

Több vezető beosztású, tehetős embert ismerek aki Jobbik szavazó, és buzgón jár Kárpátia koncertekre.

Még a MIÉP - es időkben (fiatalok kedvéért: félig - meddig a Jobbik elődje) ismertem gazdag rózsadombi zsidó (!) családot, akik Csurka lelkes hívei voltak.

2014. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!