Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te kiállnál Észak-Erdély és...

Te kiállnál Észak-Erdély és Székelyföld visszacsatolása mellett?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nincs kilátásunk arra, hogy a közeljövőben visszaszerezze Magyarország ezeket a területeket. Nem is az a kérdés, hogy te harcba indulnál-e fegyveresen a románok ellen. Nem. Csupán arra lennék kíváncsi, hogy ha csak úgy, felvetődne a kérdés, hogy visszacsatolják-e Észak-Erdélyt és Székelyföldet, és szavazni kellene, igennel, vagy nemmel voksolnál?

Kérlek tekintsetek el a helyzet realitásától.

Most biztos nevettek, hogy már megint egy elvakult revizionistával van dolgotok. Higgyétek el, nem vagyok sem romángyűlölő, Szálasi Ferenc-imádó, sem antiszemita. Csupán nemzeti érzelmű ember vagyok és arra lennék kíváncsi, hány igaz magyar ember van még. Mert (lehet, hogy rossz az elvem) de én nem tartom magyarnak azt az embert, aki, ha dönteni tudna e helyzetben, visszautasítani ezeket a területeket. Lehet érvelni ezen területek bizonyos szintű elmaradottságával. De ezt ki lehet küszöbölni kemény munkával. Lehet érvelni ezen területek nagyszámú román lakosságával. De, ahogy a románoknak sikerült egyes helyeken (pl: Kolozsvár) megfordítani a népességi arányokat, úgy nekünk is sikerülhet.

Szándékosan nem írtam teljes Erdélyt, Kárpátalját, Vajdaságot, vagy akár Felvidéket. Ezeken a helyeken még szép számban élnek magyarok.

A kérd tehát:

Te kiállnál Észak-Erdély és Székelyföld visszacsatolása mellett?

Válaszodat kérlek indokold!



2014. jan. 12. 21:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
14%
utolsónak: az érzés kölcsönös :P
2014. febr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 kzsol válasza:
88%

SZégyen az h van olyan mocsok aki a hazafi embert megveti!!

A románok azok románok ha volna rá esély h vennén vissza ha mindenki meghátrálna?

Ükapályink ezért harcoltak annyit h a hülye leszármazottak leszarják???

Én addig harcolnék nagymagyarországért még erő van bennem... és van esély a visszacsatolás kedves putyin melletünk áll ha a miniszterelnök nem is! Elnézés a kifelyezésekér de gyűlölöm az áruló semirevaló embereket! Kérdező! Kitartás:)

2014. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
16%

"kzsol" nevű nyilasnak üzenem, hogy majd akkor merjen szidni bennünket, tisztességes magyarokat, ha megtanult rendesen magyarul. Ilyen pocsék helyesírással elsüllyednék szégyenemben, és nem ráznám a nem létező mellényem, mekkora magyar vagyok.


Üdv: egy hazafi, aki szereti az anyanyelvét és nem gyűlölködik

2014. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Eygértelműen igen és ez be is fog következni, mert gyógyul a világ és visszáll az egység.
2014. ápr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 kzsol válasza:
47%

1. Mobilról nehéz írni!

2. A nevemet le tudom írni a vissza csatolási papirra az aláírás helyére....

Nem szidom a magyarokat de ha volna a visszaszerzésre esély akkor nem az lenne a helyes ha kiállnánk Erdély mellet?

2014. ápr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
47%
Nagyon ijesztőek a válaszok, nagyon remélem hogy ez nem a valós képet mutatja a magyarok mentalitásáról!!
2014. nov. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
76%
Természetesem igen. Jó lenne már visszavenni amit elvettek a Románok és a Szlovákok
2017. febr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
80%

Igen!! Nagyon jó lenne ha újra teljes lenne Magyarország. Elegem van hogy a románok egyfolytában szidják bántalmazzák (volt rá nem egy példa) a magyarokat. Már nagyon elegem van belőlük. Remélem egyszer tényleg vége lesz ennek az igazságtalan Trianonnak.


(Megjegyzés: még Amerika is igazságtalanságnak találta 1920 ban Magyarország 2/3 területét elcsatolni)

2018. okt. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!