Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tud valaki arra bizonyítékot,...

Tud valaki arra bizonyítékot, hogy a gárda ártott valakiknek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 21:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Senki nem írta itt azt, hogy mindenért a gárda a felelős. De mivel a kérdés az ártalmas tevékenységükre vonatkozott, nyilván ez domborodik ki.
2009. dec. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Nálunk a faluban a főút borzasztóan kátyús, de a polgármester a fenéért sem javíttatja ki, mert inkább áll érdekében a közpénzt eltapsolni másra.

Szeretném, ha jönne a Gárda, és segítene közös erővel megcsinálni az utat, ugyanis a falu 90%-ban idős emberekből áll, elkélne nekik pár dolgos, segítő kéz.

Magyarok vagyunk, ők elvileg egy magyarokat segítő közhasznú szervezet, várjuk őket.

További 5 falut ismerek, hasonló gondokkal. Oda is jól jönnének.

2009. dec. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Majd akkor megy a gárda kátyút javítani, ha úgy lehet beállítani a dolgot, hogy a cigányok miatt kátyus az út.
2009. dec. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
nem ártanak a légynek sem, de attól még csak egy csapat bohóc. <*:o)
2009. dec. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem is hülyeség. Nálunk pl az utcára kellene kirakni minden villanyoszlopra egy-egy magyar zászlót. Mert szép, és szeretjük a hazánkat. Ők, mint hagyományőrzők, biztosan segítenek ebben. Írok is nekik, majd ide leírom a válaszukat.
2009. dec. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Egyenruhában nem vernek meg senkit de semmi értelmset sem csinálnak. Tehát tök felesleges az egész csak pár nyugdijas meg egyetemista segf'jj akik eljárnak a gárdába piálni mert otthon nem lehet.
2009. dec. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Tényleg ilyen piás társaság ez a gárda? Többen is említették...
2009. dec. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ja, és az IQ-val sincsenek nagyon eleresztve, egyszer hallottam 2 gárdistát beszélgetni a villamoson, hát nekem fájt a hülyeségük(Pl.:

A: Te tudod mi Malajzia fővárosa?

B: Ja, Szingapúr!

A: Igen az, ügyes vagy!

B: Tudom én, ám nem lehet rajtam kifogni.

A: Igen, én is onnan tudom, hogy van szingapúri nagydíj.)

Most lehet, hogy nem teljesen 100%-ig pontosan idéztem, de ezt mondták.

2009. dec. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

22.26, ha ezt viccnek szántad, akkor OK. EGyébként csak egyetlen kérdés: védekezési reakció pl. az is, hogy megvernek egy fogyatékkal élő kislányt? (lásd Lacháza)

Valaki írta, hogy a feszültségek megvoltak ugyanúgy eddig is, csak a média eddig nem fújta fel őket. Most már ezt is a Gárdára lehet fogni.


23.04. Vedd fel a kapcsolatot a Gárda helyi alakulatával. Ha komolyan mondtad, én is komolyan mondom.


egy gárdista

2009. dec. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
00.50: Kösz, hogy felfigyeltél a válaszomra (22.26). Hát nem is tudom, hogy viccnek szántam-e ezt. Tudod, én elég távol élek ezektől a dolgoktól, kizárólag a médiatudósítások alapján követem, hogy mi van, ezért is vagyok bizonytalan. Nekem egyrészt szimpatikus ez az önszerveződés, amit a gárda csinál, meg az hogy végre valakik nem pénzt akarnak lenyúlni egy civil szerveződésből, hanem a saját pénzüket, idejüket adják bele, és egyre többet kockáztatnak azért, hogy ezt csinálni tudják. És hát voltak szép akciók és megnyilvánulások. Ugyanakkor szerintem a gárda ezzel a cigányellenes éllel növeli is a feszültséget. Abban igazad van, hogy feszültség az előtt is volt, tehát nem a gárda keltette, de szerintem most fokozza. De lehet, hogy nem jól látok valamit...
2009. dec. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!