Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tud valaki arra bizonyítékot,...

Tud valaki arra bizonyítékot, hogy a gárda ártott valakiknek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 21:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Látod, megragadtad a lényeget: távol élsz a dolgoktól. Én a sűrűjében. A feszültség rég megvan. Még általános iskolás voltam, amikor a cigánygyerekek már leköpdösték a tanárokat, a többi gyereket terrorizálták, nekem pl. a fejem verték a buszon a kapaszkodóba. Egyszer "tetűjárvány" volt az iskolában,a tanárok tudták, hogy melyik cigány kislánytól indult, de inkább ráfogták egy magyar gyerekre, mert féltek a szülőktől. A feszültség rég megvan, a Gárda megjelenése ezt önmagában nem szítaná. Az viszont, hogy a médiában folyamatosan támadják a Gárdát, pogrommal riogatnak, na az az, ami feszültséget szít. Nézzük csak Sajóbábony esetét. A cigányoknak azt mondták, hogy a Gárda gyilkolászni ment oda....

Ki tehet akkor a helyzetért? Hát, nem a Gárda..... A fent leírt sok rossz tapasztalat ellenére az egyik legjobb barátnőm cigány, és támogatja a Gárdát, mert ő tudja, hogy rendet akar, hogy bűnhődjön, aki bűnös.

Az ellentétek megvoltak mindig is, nem lett több balhé, csak eddig 1. nem figyelt fel rá a média, 2. az emberek egyszerűen NEM MERTEK beszélni róla. A Gárda viszont visszaadta nekik a reményt, hogy nem kell, hogy feltétlenül így legyen.


(ha nem derült volna ki, gárdista vagyok :), és nem, nem 8 általánost végzett szkinhed, hanem egy egyetemista lány:))

2009. dec. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Az előzőnek köszönöm a választ, ez is egy picit érthetőbbé tette, hogy mi zajlik körülöttünk.
2009. dec. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!