Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki lehetne tiltani a Jobbikot...

Ki lehetne tiltani a Jobbikot a választásról?

Figyelt kérdés

Az amit ma művelnek, nálam kiverte a biztosítékot. Egy ilyen fajgyűlölő párt, képes egy zsinagógába pártrendezvényt szervezni. Ezzel kegyetlenkedni egyes emberek identitásával, vallásos érzelmeivel.

(Igaz, én kíméletlenül kirúgnám az állásából, aki azt, hogy ott legyenek megengedte nekik.)

Szóval kell ez nekünk? Része ez a demokráciának? Része a fasizmus a demokráciának? Bizonyos ideológiákat vallókat ki lehet tiltani?



2014. febr. 14. 19:35
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
5%

"Azt is megkérdezhetnénk, hogy mi a zsidók részéről az állandó tolakodó követelőzés?


A Holokausztot meg azért kritizálják, mert a csapból is az folyik.Nem kellene ennyire sulykolni."


Csak hogy ne a levegőbe beszéljünk: mutatnál valamit, ahol a zsidók követelőznek?


Az, hogy unja valaki a holokauszt-témát vagy azt állítja, nem is létezett, hatalmas különbség. A jobbikosok holokamunak nevezik, ezzel tagadják a megtörténtét.

2014. febr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
5%

"Értem én, csak az is ellenkezik ezzel a demokrácia nevű dologgal, vagy mifenével."


Azzal ne dicsekedj, hogy nem tudod, mi a demokrácia! :)

2014. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
95%

"Azzal ne dicsekedj, hogy nem tudod, mi a demokrácia! :)"


Hát biztos nem az, hogy nekünk nem tetsző egyéneket a hülyeségeik miatt kitiltsunk a választásról! :)

2014. febr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
94%

21.


Például:

[link]


Követelik és nem kérik, de elég sok ilyen cikk van,ami úgy kezdődik:a zsidó szervezet követeli...., az izraeli nagykövet követeli..., a rabbi követeli....

2014. febr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
92%

Ki a francot érdekelnek a zsidók? Unalmas, hogy már mindent az életben hozzájuk viszonyítva kell vizsgálni.

Ha egyszer egy szép napon leszáll a Földre az első földönkívüli űrhajó és kiszállnak az idegenek, azoktól is azt fogják kérdezni: önök ugye nem antiszemiták?


Mikor az SzDSz - es időkben ment a bőgatyázás, fütyülős barackozás, a svájcisapkázás és hasonlók, az is zavart sokakat, de a megmondóék akkor nem emelték fel a szavukat.

Ki a retek törődött akkor a keresztények vallásos érzelmeivel?

A liberális csak addig liberális, amíg mindenki egyetért vele, ha nem, jön a fasisztázás.

2014. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
6%
Engem érdekelnek. :)
2014. febr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
91%

Le lehetne már végre állni ezzel a baromsággal, hogy aki szélsőjobboldali, az szükségszerűen egy aljas, brutális, kíméletlen és hidegvérű tömeggyilkos, mert nem.


Ennyi erővel betilthatnánk az MSZP-t és a Munkáspártot is, mert szintén gyilkos ideológiát képviselnek.


Sőt, betilthatnánk a demokráciát és a kapitalizmust is, mert már pár százmillió ember miattuk is meghalt, még ha a legtöbb haláleset közvetve történt is.

2014. febr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
96%
A gyöngyösi zsinagóga bútoráruház volt amikor 3 éve arra jártam...
2014. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
90%
Csak azért tiltanál ki, mert én fehér és magyar akarok lenni a saját országomban? :) Ez inkább demokratúra. És én meg az ilyeneket tiltanám ki az országból is... Demokrácia neked a magyargyűlölet és a magyarok elnyomása a saját országukban, ahol a cigány terrorizálhat bárkit és a zsidók pedig ide akarnak jönni... ? Holokauszt emlékév? miért nem Trianoni? Az a mi igazi nemzeti tragédiánk nem a holokauszt.
2014. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
7%

Én is fehér vagyok és magyar.

Örülök, hogy megjöttél, itt a Trianon-kérdés. Számomra meg ez unalmas.

2014. febr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!