Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Homofób emberek! Mit tennétek...

Homofób emberek! Mit tennétek ha egy kanadai leszbikus vagy meleg pár,3 gyerekkel a szomszédságotokba költözne?

Figyelt kérdés
Elfogadnátok őket?

2014. márc. 4. 12:03
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
56%

Hidd el nekem, ha nem lenne normalis, akkor az emberi genallomany mar reg kiszitsztitotta volna, sok 1000 eve volt ra, megsem tette meg, ergo normalis.

Igen, tenyleg lehet peldalozni az oroszokkal is, eleg ha megnezed, hogy milyen velemeny van rola a TV-ben, fokent a nyugati orszagokban, ill, az Usaban! Nemetorszag, es szamos mas orszag szivarvanyszinu egyenruhat viselt az olimpian, amivel gondolom eros szimpatiat akartak kifejezni az orszokkal, es VELETLENUL sincs koze azokhoz a torvenyekhez, amit nemreg vezettek be Oroszorszagban, a melegek ellen!

To cut the long story short; nem az oskorban elunk.. Azok az orszagok, melyek valamire vittek a tortenelemben, sorra elfogadtak az azonos nemuek hazassagat, vagy tervben van.. En Nemetorszagon vagyok a legjobban elcsodalkozva, hiszen brutalis hogy regen mit muveltek vallasi alapon az emberkkel, es kozel nicns annyi homofob ember, mint Mo-on!

2014. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
27%
Nos igaz nem vagyok "homofób", de azt tudom, hogy biztos nem fognak a szomszédságomba költözni! :)
2014. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
42%

Génállománytól épp elég tisztogatás, hogy azonos neműeknek nem lehet gyerekük...


Megpróbálom előkeresni még 2012-ben volt egy felmérés MO-n, asszem 5000 ember volt névtelenül megkérdezve, hogy miként viszonyulnak ehhez a dologhoz és több mint 75%-uk a nemtetszését nyilvánította ki... véletlen? Szerintem nem.

2014. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
55%

Termeszetes modon nem lehet gyerekuk, pl az egyik szomszedunk egy leszbikus hazaspar, az egyikuk mestersegesen lett megtermekenyitve, igy szuletett gyereke. Tenyleg felesleges ilyenekrol vitatkoznunk, en remelem, hogy valtozni fog az orszag tekintelye a melegekkel kapcsolatban, pozitiv iranyba termeszetesen. Igaz eleg erdekes helyzet lesz, amikor majd a diplomasok nagyresze kulfoldre fog koltozni, es "otthon" marad majd a sok tanulatlan, mosdatlan, C-tipusu ember, akik nyilvan rontani fognak az elhangzottakan. Elobb-utobb hidd el, mindenhol elfogadott dolog lesz, csak ido kerdese. Tudod Mo, minimum 30-40 evven van lemaradva, igy ez az idoskala igen kinyulik! :) Ezt foleg azok mondjak, akik mar voltak az egyesult allamokban.. En tavaly nyaron voltam Budapesten, es videken is.. EG-FOLD a kulonbseg. El kell jonni, meg kell tapasztalni!


Tovabbi szep estet...

2014. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
23%

Na ja ennyiből jobb volt régebben akkor nem volt ilyen, hogy mesterségesen volt gyerek, bár akkor is az egésznek szegény gyerek issza meg a levét. Egész életében végigkíséri. Már alapból óvoda, suli stb. mikor látja a többieket a szüleivel, kicsit se lesz neki kínos... arról nem beszélve, hogy az életére is milyen hatással lesz, mert a gyereknek anyára és apára van szüksége, abba nem mennék bele, hogy milyen szempontokból, de az biztos, hogy ha egyikből van 2, az furcsa hatást fog gyakorolni rá.

Nem mellesleg nem a lemaradás kérdése, csak simán nem kéne a nyugatot majmolni ilyen téren, ha kitalálnák, hogy holnaptól támogatják az USA ban pénzzel a homo párokat, akkor mindenhol át kell venni szokást.

Ha valaha lesz is valami, sosem lesz teljes elfogadás, maximum tolerancia, és a kettő teljesen más.

2014. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
67%

http:// instagram.com/ gayathomedad


Ok bennevoltak az ujsagban is, MINTASZULO cimmel. Itt laknak nem messze, szoktam oket latni a parkban, nagyon aranyosak...

Ha szerinted egy gyerek, csak amiatt, mert azonos nemu szulok nevelik " szenvedni " fog, cikizni fogjak a suliban akkor rosszul ismered az itteni helyzeteket.

En jobban sajnalom azokat a gyerekeket, akik szerencsetlen, szegeny kornyezetben, esetleg eroszak utjan szuletnek meg, es sose fogjak ismerni a szuleiket!! Vagy mi van azokkal, akiknek a szulei isznak, drogoznak, bantalmazzak a gyereket, nem foglakoznak veluk ? Nagyon sok ilyenre van pelda!!! Mindennek vannak hatulutoi..


En ezzel lezarom az egeszet, az eg vilagon mindent kitargyaltam :D


19, Baltimore, MD

2014. márc. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
28%

Persze, megint az USA, minta ott kolbászból lenne a kerítés, azért van a sok lövöldözés meg hasonlók.


Bár látom nem értetted meg a lényege, nem nevelésről beszéltem, hanem például arról mikor a gyerek nem azt látja, hogy anya főz, apa vágja a füvet, hanem " apa " főz, és akkor számára ez válik megszokottá...

2014. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
62%

Tudják ők is, hogy nem születhet gyermekük, de azért próbálkoznak rendesen!

(..)

:)

2014. márc. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
63%

"hanem " apa " főz, és akkor számára ez válik megszokottá..."


Nálunk is apu szokott főzni hétköznap (Tudom, ezért az egész család a pokol tüzében fog égni.), mert anyu későn ér haza a melóból és nem lenne ideje. De akkor ezek szerint simán csak hímsovinizmus húzódik meg a mondandó mögött.

2014. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
15%

Tudtam, hogy lesz valaki, aki félreérti, vagy direkt kiforgatja: Akkor átvogalmazom: azt szokja meg hogy folyamatosan " apa " végzi az összes olyan munkát, amit amúgy a nők szoktak a ház körül.


Így megfelelő?

2014. márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!