Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Homofób emberek! Mit tennétek...

Homofób emberek! Mit tennétek ha egy kanadai leszbikus vagy meleg pár,3 gyerekkel a szomszédságotokba költözne?

Figyelt kérdés
Elfogadnátok őket?

2014. márc. 4. 12:03
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:

Szerinted ki fogja elolvsani az előző regényt!? Te ...

tényleg hogyan szólithatlak

ŰHanyattesek már a gondolattól is!

2014. márc. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
6%

"Isten a Tanú, hogy nem lehet azonos neműeknek gyermeke! "


Lehet, ha lopnak maguknak.

2014. márc. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
88%

Hallod,kedves kérdező! Nem érzed azt,hogy kicsit felesleges a kérdésed? Mégis minek tetted fel? Hisz már a megszólításban benne van a válasz: "Homofób emberek!" Minek tőlük megkérdezni,hogy elfogadják-e a melegeket. Elég nyilvánvaló a válasz...

De legalább megvan a napi öröm,hogy végre valahol kedvetekre b.u.z.i.zhattok.

Amúgy a kérdéshez: én speciel azon vagyok,hogy jól megférjek a szomszédaimmal,ami bizony nem könnyű...lévén,hogy az egyik szomszédom egy 75 éves nénike,aki annyira unatkozik,hogy folyton leállít dumálni,és f@..szságokról fecseg nekem hosszú-hosszú percekig. A másik szomszédom meg egy harmincas full jó nő, a tizenéves full jó lányával. Most náluk meg leskelődnöm kéne? Vagy mi?

Ugyanúgy próbálnék jóban,vagy legalább tűrhető viszonyban lenni a meleg/leszbi szomszédaimmal is,mint ahogy a totál fárasztó nénikével,vagy a lányát EGYEDÜL NEVELŐ nőcivel. Ennyi...

2014. márc. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
86%
Szeretem, amikor itt felhozzátok Amerikát példának. :D Akik a lövöldözéseket hozzák rögtön ellenpéldának, azok voltak már valaha az Egyesült Államok területén? Nem? Amúgy tényleg érdekes, hogy azok az országok, akik elfogadóbbak, nem csak a melegekkel, valahogy mind jóval előrébb vannak gazdaságilag és mindenhogy kb. mint Magyarország és más homofób, minden ellenes országok...
2014. márc. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim válasza:
94%
Undorító hozzászólások vannak... Mintha ez lenne a világon a legfontosabb.... Homofóbok édes istenem szerintem TI VAGYTOK A KÜLÖN FAJ!
2014. márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
5%
Szerencsére még maradtunk többségben. :D
2014. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
76%
Határozottan jóban lennék velük. Bár, nekem nem is a melegséggel lenne bajom, hanem azzal, hogy kanadaiak... Komolyan, van ember, aki komolyan tudja venni Kanadát?
2014. márc. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
94%

"Szerencsére még maradtunk többségben. :D"


mármint hol? Ugandában? Oroszországban? Mert a felmérések szerint a normális országokban az emberek többsége támogatja a melegek házasságát és örökbe fogadását is.

2014. márc. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
7%
Jópár másikban is, de pl. MO-n is, lapozz vissza a felméréses részhez.
2014. márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellene belenevelni a gyerekebe a homofóbiát és akkor az iskolában nem fogják csúfolni őket.


Szerinted a meleg emberek nem voltak gyerekek?

A mai napig zaklatják,csúfolják őket az iskolában.Őket nem kell sajnálni csak a heteró gyereket?

Szerintem még mindig rosszabb ha egy olyan tulajdonság miatt bántanak,ami rád jellemző,mert te vagy a célkeresztben,mintha az anyádat,apádat bántják,mert az úgy sem ellened irányul.Van akinek az anyja kövér vagy az apja kopaszodik és azért csúfolják,de normális szülők otthon elmagyarázzák a gyereknek,hogy ezt nem szabad.

Gonosz gyerekek meg mindig is lesznek,ez ellen nem tudsz mit tenni,akik pökhendi módon találnak indokot arra,hogy beléd köthessenek!!!

A melegeket is heterók hozták létre,

Ha elmennétek egy civilizált országba,ahol ez már régóta nem nagy szenzáció láthatnátok,hogy a heteró és meleg párok átlagosan élnek egymást mellett.

A gyerek elől amúgy sem egészséges elrejteni a valóságot,mert csak butábbak,elmaradottabbak lesznek.

Ha lenne egy gazdasági fellendülés annyira nem foglalkoznának más életével az emberek,hanem élveznék a sajátjukat.Sajnos a heterók is folyton marják egymást,meg versenyeznek egymással,meg hogy kinek jobb,okosabb,szebb a gyereke.:((

2014. márc. 11. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!