Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Homofób emberek! Mit tennétek...

Homofób emberek! Mit tennétek ha egy kanadai leszbikus vagy meleg pár,3 gyerekkel a szomszédságotokba költözne?

Figyelt kérdés
Elfogadnátok őket?

2014. márc. 4. 12:03
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
76%

Nem megfelelő így sem. Mond már meg kérlek, milyen munkát végez a ház körül a nő, amit a férfinak ciki, ami már olyan b*zis meló? Hm? Mosogatás, mosás, főzés, kertészkedés esetleg egy kis porolgatás?


Egyébként emígy sem világos, hiszen ugyanaz a (meleg) pasi végzi el a fűnyírást, autószerelést, szekrényösszerakást, cipekedést is, aki tíz perccel korábban még kivette a csokis muffint a sütőből.


Fogalmam sincs, benned milyen kép él egy homoszexuális férfiról avagy nőről, de abban biztos vagyok, hogy a valóság (ami alatt nem a való világ és társait értem) 100%-ban más.

2014. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
33%
Városban laksz?:D Mondjuk például megszokott munkák egy ház körül, férfi vágja össze a tüzifát, intézi az udvaron a teendőit, füvet nyír, és egéb keményebb fizikai munkákat általában a férfiak szoktk elvégezni, míg a nők, mosnak, főznek, takarítanak, könnyebb fizikai munkák, nem mondtam, hogy nem lehet tőle eltérni ha szükséges, de egy normális helyzetben így szokott ez lenni.
2014. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
61%

Nem városi vagyok. Falun élek.

Fát aprítani igaz, nálunk senki sem szokott, de minden más vegyes. Nem hinném, hogy a kisgyerek lelkivilágába gázolna valaki azzal, hogy most pl. apu varrta meg a kabátot.

És anyámat sem szorítja üvegcipellő, ha ki kell cserélni a villanykörtét az x tonnás búra levétele után vagy fel kell rakni egy könyvespolcot a falra. (Persze ez személyfüggő.)


De nem vágom, miért baj, ha mondjuk két férfi vagy két nő végezné el ezek a melókat, amikor általánosságban hetero pároknál is megoszlik ez vegyesen.

2014. márc. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
39%

Mert ahogy a kisgyerek megszokja kiskorában, hogy az úgy működik, később is kihathat rá, gondolj bele mikor Ő akar családot alapítani.

Te is édesanyádtól és édesapádtól tanultál a legtöbbet, mint mindenki más normális esetben, és ezt nem tudja helyettesíteni két azonos nemű semmiképp.

2014. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
75%

"Te is édesanyádtól és édesapádtól tanultál a legtöbbet, mint mindenki más normális esetben, és ezt nem tudja helyettesíteni két azonos nemű semmiképp."


mi az, amit nem tud megtanítani 2 apa vagy 2 anya? konkrétan? ne csak a levegőbe beszélj.

2014. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
39%
Előbb is amit mondtam, nem a konkrét nevelés és tanítás amit mondok, hanem amit lát és tapasztal... egy kisgyereknek a szülei a legfőbb példaképek, főleg kiskorában.
2014. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
65%
demagóg szöveget nyomsz. abból, hogy a szülők példaképek, még nem következik, hogy 2 apa vagy 2 anya ne tudna gyereket nevelni. te abba ne szólj bele, másnak a gyereknevelésébe. ha 1 szülő fel tud nevelni gyereket, akkor 2 duplán fel tud.
2014. márc. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
71%

"de egy normális helyzetben így szokott ez lenni."

Most a kemény fizikai munkát leszámítva a normális nekem az, ha a házimunka nem az alapján van megosztva, hogy 100 éve hogy volt. Nálunk teljesen normálisnak számított az, ha apám mosott, főzött vagy mosogatott, a takarítás is mindenkinek a dolga volt stb. A szüleim mindketten dolgoztak, értelmetlen lett volna elvárni, hogy anyám csinálja a "tipikus női" házimunkákat. Nem érzem úgy, hogy ez rossz hatással lett volna rám bármilyen szinten is...

2014. márc. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
26%
Látom felesleges ezen magyarázkodni, érveked úgy se érted meg, feleségem pszichológus, Ő el tudná magyarázni, van ilyesmivel tapasztalata, de szerintem feleslegesen fáradozna vele....
2014. márc. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
15%

Isten a Tanú, hogy nem lehet azonos neműeknek gyermeke!

Mégis mindnent elkövetnek, hogy ez megváltozzon!

Addig fogják egymást azon a bizonyos ponton molesztálni, amíg nem lesz CSODA" és megszületik a kétfarkú krisztus!

2014. márc. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!