Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit gondoltok a magyarokról...

Ti mit gondoltok a magyarokról? Rólunk?

Figyelt kérdés

Nézzétek meg jól a népünket! Van kétmillió birkamenetes, van nyolcszázezer, aki minden rosszat a zsidókhoz és a cigányokhoz vezet vissza, van e-mellett vannak nemtörődöm emberek, és egy csomó, aki elhagyja Magyarországot.


Lehet fröcsögni, de én nem hiszek a magyarokban. Szerintem az a nép, amelyik ellenségképeket talál ki vagy fogad el csak azért, hogy a saját történelmi felelősségét megpróbálja kisebbíteni, az nem alkalmas arra, hogy naggyá váljon, de még a túlélésre sem. Az a nép, amelyet meg lehet győzni holmi alamizsnával, miután százszor kirabolták, az a nép amelyik az egyiktől kikéri magának a sanyarú sorsát, a másiknak pedig önként megy a vágóhídra, az nem nagy nép.

Az a nép, amelynek jelentős része szerint minket külföldről próbálnak tönkretenni, holott belülről rohadunk, az nem nagy nép. Az elmúlt pár évben rettenetesen nagyon csalódtam a magyarokban. Zsidó összeesküvés elméletek? Rezsicsökkentés? Megalapozatlan választási ígéretek? Ez kell nekünk?

Hogy lehetünk ennyire ostobák?


(Lehet idegenszívűzni, meg amit csak akartok!)



2014. márc. 30. 10:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

"Bárcsak kapnánk 4 csak egy évet cigányok és zsidók nélkül."


Kiderülhetne végre, hogy csak saját magunknak köszönhetjük a sorsunkat.

2014. márc. 30. 11:30
 12/19 anonim ***** válasza:
Korábban én is ugyanolyan magyarmániás voltam, mint te (na jó azért a 10e éves rovásírásnak én sem dőltem be), de aztán rájöttem arra, hogy csak azért mert én személy szerint magyarnak születtem, az még nem jelenti azt, hogy magyarnek lenni valami nagyon különleges dolog lenne.
2014. márc. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mit kellene gondolni? Ilyenek vagyunk és kész, aki változni akar meg van rá a lehetősége. Ki lehet menni és tapasztalatot lehet gyűjteni, lehet ismerkedni interneten emberekkel, el lehet kerülni az energiavámpírokat és megválogatni a barátokat, ismerősöket, ezért jó a demokrácia, akkor lenne gond, ha erre nem lehetne lehetőség. Innentől már mindenkinek a saját döntése, hogy merre lép.
2014. márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nagyon jól látod a dolgokat, mintha én írtam volna :) A fiatalkori szélsőjobbos szimpátia is stimmel az én esetemben, ma már ezekre az időkre pironkodva gondolok vissza.
2014. márc. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Létezik olyan elv, hogy okság. Mindennek megvan a maga elégséges oka. Ez az ok lehet a valósággal megegyező, és nem megegyező, ezek közül lehet válogatni. Tertium non datur. Ezt kell nézni, itt tudjuk a problémát megoldani, máshogy nem.


Figyelj, állíthatod azt, hogy a külföldieknek nincsen beleszólása ebbe. Mivel ez az állítás haragot gerjeszt, már ettől az ember a plafonon van. De végül is nem ez a lényeg, hanem az, hogy az alaptétel megegyezik a valósággal vagy sem. Állíthatod az ellenkezőjét, de nem az lesz a lényeg, hanem az, hogy az állítás igaz-e vagy hamis.


Amíg nem ezt az elvet kéred számon, hogy mi miért igaz és miért nem, addig te se viszed a magyar népet előbbre, hanem a két pártból hármat csinálsz.

2014. márc. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
8%

És még vannak olyanok akik visszaszavaznák az összefosást!

Ezt "véletlen" kifelejtetted.


És ezek rohasztják az országot belülről!

(Az egyik általad említett csoportot meg már nyugaton is utálják ahogy megjelentek utána nem sokkal. Nem érdekes?)


Szóval csak ecsetelted a nagy semmit a hungarofób kérdéseddel, pedig elméletileg "magyarok" vagytok ti is, aztán mégsem tesztek azért, hogy "jobb nép legyünk". (Hanem elhúztok kilfeldre, aztán onnét van nagy pofa, meg "okoskodás" max.)

2014. márc. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
2014. márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
2014. márc. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

Azt olvassátok x'D


"Szóval csak ecsetelted a nagy semmit a hungarofób kérdéseddel, pedig elméletileg "magyarok" vagytok ti is, aztán mégsem tesztek azért, hogy "jobb nép legyünk". (Hanem elhúztok kilfeldre, aztán onnét van nagy pofa, meg "okoskodás" max.)"

2014. márc. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!