Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az a nem normális, aki a...

Ki az a nem normális, aki a fideszre szavaz? Nem látnak a szemüktől?

Figyelt kérdés
Olvasgatom a véleményeket és ez egyszerűen borzasztó. Magyarország a 0 alatt van, hála a fidesznek és még van olyan ember, aki mégis őket pártolja. Fideszesek! Ti nem látjátok, hogy ez a kormány mindent tönkretett? Minek még 4 év nekik? Hogy tényleg a csőd szélére kerüljünk? A gyerekeitekre nem gondoltok? A fiatalok jövőjére? Senki sem fog itt maradni, ha ez így megy tovább. Többen is írták, hogy ez a 4 év kevés volt bizonyítani, adjunk nekik még 4-et. Komolyan él még a földön ilyen ember? Elképesztő. Én még nem töltöttem be a 18-at (egy ideig nem is fogom), de muszáj nekem is leírnom a véleményemet. Egyre több a Jobbikos, de MSZP-seket nem nagyon látok. Sok vak viszont van.

2014. ápr. 5. 17:35
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

"Más országoknak példát mutatni? Persze, kár hogy az EU-ban minden országban jobban élnek mint nálunk."


Azoknak mutatunk példát, akik szintén felvették az IMF megszorító elvárásokkal terhelt hitelt, mint korábban itt Gyurcsány.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=tz..


Ez a külföld véleménye az országról :

[link]


[link]

2014. ápr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
0%
Én azt nem értem, hogy egy takony tini minek alkot erről véleményt? Történelmet tanultál? Világpolitikát átlátod? Tudod mi az az Európai Unió? Bankok hatalmát, fajsúlyát állátod? Tudod mi történt itt, amíg nem a fidesz volt hatalmon? Szerintem fogalmad sincs ezekről. Én akkro csomagoltam volna és mentem volna külföldre, ha nem a fidesz nyer. Most van esélyünk élni.
2014. ápr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező!kire kellene?a gyűlölködő összefogásra?akik egymást is útálják mint a szart,de muszáj volt összeállniuk,vagy talán a Jobbikra?Aki egy mandátumot sem szerzett?akinek még az elnöke sem nyert a körzetében?
2014. ápr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező!Szeretem az önkéntes politológusokat,akik elolvasnak egy két cikket és már ők a királyok,mert tudnak mindent.Rajtad kívűl szerintem mindenki tudja(az mszp-sek is),hogy a csőd közeli helyzetben,négy évvel ezelőtt voltunk.Azóta eltelt négy év és jobb a helyzet!Ha,akkor a szocik maradnak már csődben lennénk.Persze én értem a magyart hogy mindig az aktuális kormányt cseszteti.Mégis mit vártok pénzesőt?????Miből?????kérjetek a simontól!
2014. ápr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
57%

"hogy a csőd közeli helyzetben,négy évvel ezelőtt voltunk.Azóta eltelt négy év és jobb a helyzet!"


Egy nagy maci hímvesszőjét! Pont, hogy sokkal rosszabb, mint az elmúlt 4 évben! Drágább lett az üzemanyagtól kezdve minden, 27%-os az ÁFA, a paksi atomerőmű újításának a kölcsönét az ükunokáink is fizetni fogják, tranzakciós adó, kamu rezsicsökkentés, magánnyugdíjaknak kampec, egészségügy teljes tönkretétele, milliárdok mennek el stadionokra fölöslegesen. A Gyurcsány ideje alatt sem volt fényes az élet ez igaz! De akkor az egész világon gazdasági válság volt, tény, hogy nem volt jó a válságkezelő programjuk, na de könyörgöm az elmúlt 4 évben MINDEN intézkedést, törvényt..stb. a fidesz intézett, CSAK ők, hiszen meg volt a 2/3-uk. Az MSZP is szar volt, de a Fidesz pedig még szarabb, még hozzá sokkal! Persze ezt az elvakult agymosott gyökér fidesz-hívők ezt nem látják. Ebben az országban max azok a fideszesek élnek jobban akiknek van trafikjuk, vagy mindig is a gazdagabb rétegbe tartoztak. A többi fideszes sokkal jobban szop mint a Gyurcsányék alatt, csak büszke fideszesként ezt úgy sem fogják beismerni, mert hát "Éljen Viktor". És kik a fidesz legnagyobb szavazó tábora? Trafikosok és begyöpösödött nyugdíjasok, akik egyébként pont a Kádár ideje alatt éltek a legjobban, most pedig hisztiznek hogy drága a kenyér és kevés a nyugdíj. De azért szegény Viktorka nem tehet ám róla, a szemét komcsi Gyurcsány műve az is, hát persze...ezzel meg is magyaráznak mindent. (Nem tartom a Gyurcsányt én sem egy nagy számnak, de jobb az Orbánnál.)

Tipikus idióta hiszékeny marhákból áll a fidesz tábora. Akkor is a fideszre fognak szavazni, ha már éhezni fognak, pucéran egy sárkunyhóban.


A Jobbikot (Rosszabikot) pedig hagyjuk, mert az egész egy divatnáci bohócpárt. Elhiszem, hogy képesek lennének a cigánybűnözést visszaszorítani, sőt el is hiszem, hogy az ígéretüknek ezt a részét ténylegesen is betartják (ezzel az egy programjukkal még egyet is értek amúgy). Na de könyörgöm abban a bandában egy árva gazdasági szakember sincsen, elolvastam a programjukat. Gazdaságilag nem tudnák rendbe hozni az országot, már pedig egy ország gazdasági alapon működik. Hazaszeretettel, antiszemitizmussal, rasszizmussal, csendőrséggel és hagyományőrzéssel nem lehet gazdaságilag rendbe tenni egy országot! Hiába szopatnák meg a cigányokat, nekünk sem lenne attól több a fizetés, sem a nyugdíj, és a rezsi sem lenne kevesebb. Magyarul az egész programjukkal kitörölhetik a valagukat. Ezeknek is kikből áll a szimpatizánsaiknak a többsége (persze tisztelet annak a kevés kivételnek)? Primitív, agresszív 15-25 éves bakancsos skienhead, hungarista rasszista neonáci huligán vandálokból, akim "Heil Hitler"-eznek egy jobbikos gyűlésen, ezek a vandálok akik "nagymagyarnak" vallják magukat majdnem úgy viselkednek mint a cigányok.


Az LMP a másik bohócpárt, az ökopolitikájukat megba.szhatják, semmi értelmes programjuk sincsen. Szép és nemes dolog kiállni a környezetvédelem mellett, csak hogy környezetvédelemmel szintén nem lehet gazdaságilag talpra állítani egy országot.


Igazából én már nem is tudom, hogy 2018-ban kire is szavazzak.

2014. ápr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
46%
A 35-ös válaszolónak teljesen igaza van! Ezt én sem írhattam volna le jobban!
2014. ápr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Csak vissza kéne vinni mindenkinek azt amit lenyúlt, és egyből helyre jönne a gazdaság.
2014. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
37%
Muhahaha 35-ös úgy csinálsz mintha a benzinárak a kormánytól függenének:-)A rezsicsökkentést csak az nem látja,aki nem akarja.Az egészségügyről meg annyit,hogy korházak épülnek,bővülnek,lassan de fejlődnek.Megértem hogy neked jobban tetszett a komcsi korban,amikor a szegények is és mindenki két kenyér árát adta azért hogy egyáltalán megvizsgálják(vizitdíj)Akkor mi a retekért fizettük a tb-t te okoska!?
2014. ápr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
23%

"Muhahaha 35-ös úgy csinálsz mintha a benzinárak a kormánytól függenének:-)A rezsicsökkentést csak az nem látja,aki nem akarja.Az egészségügyről meg annyit,hogy korházak épülnek,bővülnek,lassan de fejlődnek.Megértem hogy neked jobban tetszett a komcsi korban,amikor a szegények is és mindenki két kenyér árát adta azért hogy egyáltalán megvizsgálják(vizitdíj)Akkor mi a retekért fizettük a tb-t te okoska!?"


Aham..persze tipikus gyökér fideszes vagy, látszik. Kórházak épülnek? Hol te szerencsétlen gyökér? Alig vannak orvosok már itthon, éppenséggel építik le az egészségügyet, nem egy kórházat zártak már be, de azért a stadionokat építik. Hol volt rezsicsökkentés? Bekajáltad te is ezt okoska ugye? Bezzeg a focib*zi Felcsúti Ramszesz mennyire ellene volt a tandíjnak, most pedig ők azok akik megemelték. A 300 ft-os vizitdíjat fikáztad, holott az átlag hülye magyar ennek a háromszorosát igaz, hogy naponta elkölti cigire, de szar a 300 ft-os vizitdíj. Mellesleg nem mindenkinek kellett azt fizetnie. A tranzakciós adó, az egykulcsos adó ugye nem szar? A vizitdíj az jóformán semmi megszorítás sem volt az Orbán adóihoz képest. 47000 Ft-ból remélem te is meg tudsz élni gyökérke. Vagy talán Te is trafik tulajdonos vagy? Nem mondom, hogy jó volt a 8 év az MSZP ideje alatt, de a mostani 4 évnyi Narancstól még rosszabb lett az élet!

2014. ápr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim válasza:
42%

Persze, hogy Kádár idejében a legvidámabb barakk voltunk. Akkor adósodott el az ország. Azóta is azt szívjuk.

Hitelből olyan kacsalábon forgó kastélyt építek, amilyet akarok. De ha már hitel, akkor inkább olyat vennék fel, ami a gazdasági teljesítőképességet növeli, és hosszú távon megkönnyíti a visszafizetést. Tehát, perspektivikusan gondolkodva, igenis, úgy gondolom, hogy legyen most szarabb pár évig az anyagi helyzetem, hogy utána fellendüljön. Fordítva, most nagy kölcsönökből most jól élni, aztán szívni a visszafizetéssel - na, ennek nem látom értelmét. És ez a különbség a jobb és baloldal között.

Azt mondjuk végképp nem értem, miért fáj az valakinek, hogy Paks 2-re vettünk fel hitelt. Azt értem, hogy nem írtak ki tendert - ez tényleg gáz. Na de az, hogy felépítik, miért gond?? 2035 után Paks 1-et le kell szerelni. Mégis, miből lesz utána energiánk??? Nem baj, majd jó drágán vesszük azt is külföldről. Vagy?

2014. ápr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!