Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az a nem normális, aki a...

Ki az a nem normális, aki a fideszre szavaz? Nem látnak a szemüktől?

Figyelt kérdés
Olvasgatom a véleményeket és ez egyszerűen borzasztó. Magyarország a 0 alatt van, hála a fidesznek és még van olyan ember, aki mégis őket pártolja. Fideszesek! Ti nem látjátok, hogy ez a kormány mindent tönkretett? Minek még 4 év nekik? Hogy tényleg a csőd szélére kerüljünk? A gyerekeitekre nem gondoltok? A fiatalok jövőjére? Senki sem fog itt maradni, ha ez így megy tovább. Többen is írták, hogy ez a 4 év kevés volt bizonyítani, adjunk nekik még 4-et. Komolyan él még a földön ilyen ember? Elképesztő. Én még nem töltöttem be a 18-at (egy ideig nem is fogom), de muszáj nekem is leírnom a véleményemet. Egyre több a Jobbikos, de MSZP-seket nem nagyon látok. Sok vak viszont van.

2014. ápr. 5. 17:35
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
46%

"Tehát, perspektivikusan gondolkodva, igenis, úgy gondolom, hogy legyen most szarabb pár évig az anyagi helyzetem, hogy utána fellendüljön. Fordítva, most nagy kölcsönökből most jól élni, aztán szívni a visszafizetéssel - na, ennek nem látom értelmét. És ez a különbség a jobb és baloldal között.

Azt mondjuk végképp nem értem, miért fáj az valakinek, hogy Paks 2-re vettünk fel hitelt. Azt értem, hogy nem írtak ki tendert - ez tényleg gáz. Na de az, hogy felépítik, miért gond??"


Nem az a gond, hogy lesz Paks2, hanem az, hogy hogyan és milyen áron? Viktátor elég szarul oldotta ezt meg, (ne érts félre nem vagyok az atomenergia ellen, sőt hatékonyabb mint a megújuló energiaforrások, mondom én aki amúgy foglalkozik alternatív energiával!), akkora hitelt vett fel rá, hogy az egész ország nem győzi majd kb. 50 éven keresztül visszafizetni. Sokkal nagyobb adósság lesz ez, mint amit az mszp-sek csináltak. Ebben a 4 évben hiába mutogatnak vissza a 8 évre, ezt a 4 évet a fidesz rontotta még tovább, ígérgették, hogy majd ők mindent megoldanak. Ja... tovább rontottak mindent.

2014. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

8-as: "Hozzátettem a saját életemben hozott pozitív változásait is, és azt is, hogy mennyire nem vagyok gazdag, és mennyivel keresek többet azóta mióta a Fidesz van."


Nem tudom, merrefelé laksz, és feltűnt-e, de nálunk pl. a városban rengeteg újságos bezárt egy bizonyos "trafik-ügynek" köszönhetően. Talán hallottál róla. Olyan emberekről van szó, akik tisztességesen próbáltak megélni, húsz éve is már ott voltak, egyszerre csak vége lett mindennek, mert a kormányod úgy döntött. Cserébe pedig olyan emberek kaptak trafikot, akik eddig is sokkal jobban éltek. Tehát egy csomó kicsit eltaposnak, csak hogy a nagyok (és haverok) még jobban éljenek. Egy normális társadalomban ennek már önmagában ki kéne verni a biztosítékot, mert ott az emberek nem csak önmagukra gondolnak. Ezeket az áldozatokat nem a multik, nem az elmútnyócév, nem a gyuresz meg a libajnai intézte el, hanem a szent fidesz. Ezt nem lehet másra kenni, nem lehet kimagyarázni, bárhogy szeretnék is az elvakultak vagy a csókosak. És ez csak egy ügy a sok közül.

2015. dec. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

17-es: "Nem érzem magam diktatúrában. Nem hiszem, hogy fekete autó vitt volna el, ha máshova húzom az X-et. Az értékrendem pedig elsősorban a saját és a családom életére hat, nekünk ez megfelel. Egyébként nem származott anyagi hasznunk az eddigi 4 évből, de nem is jellemző rám, hogy ez alapján tájékozódjak."


Azért a diktatúrának sok fokozata van, és szép lassan, lépésekben is ki lehet alakítani. De ennyit illene tudni még magadtól is. Ha pedig nem tájékozódsz, csak a saját életed nézed, akkor inkább ne szavazz, és ne írj a témában, mert mások is vannak rajtad kívül ebben az országban, másra is gondolni kéne, nem csak magadra, mert az ő sorsukat is elb*aszhatod, sőt, hosszú távon még te is megszívhatod.

2015. dec. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!