Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az a nem normális, aki a...

Ki az a nem normális, aki a fideszre szavaz? Nem látnak a szemüktől?

Figyelt kérdés
Olvasgatom a véleményeket és ez egyszerűen borzasztó. Magyarország a 0 alatt van, hála a fidesznek és még van olyan ember, aki mégis őket pártolja. Fideszesek! Ti nem látjátok, hogy ez a kormány mindent tönkretett? Minek még 4 év nekik? Hogy tényleg a csőd szélére kerüljünk? A gyerekeitekre nem gondoltok? A fiatalok jövőjére? Senki sem fog itt maradni, ha ez így megy tovább. Többen is írták, hogy ez a 4 év kevés volt bizonyítani, adjunk nekik még 4-et. Komolyan él még a földön ilyen ember? Elképesztő. Én még nem töltöttem be a 18-at (egy ideig nem is fogom), de muszáj nekem is leírnom a véleményemet. Egyre több a Jobbikos, de MSZP-seket nem nagyon látok. Sok vak viszont van.

2014. ápr. 5. 17:35
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
96%
# 9 Én teljesen elfogadom, ha te az emberek megvezetését és a diktatórikus rendszert szereted, de legyél szíves akkor kiköltözni Észak-Koreába és ne Magyarországot taszítsd nyomorba.
2014. ápr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
48%

Egy kis érdekesség:


Aki leírja őszintén a véleményét, és netán Fideszes, LE VAN PONTOZVA!


Aki leírja őszintén a véleményét, és UTÁLJA a Fideszt, az nincs lepontozva, vagy fel van pontozva!


Gratulálok!

2014. ápr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
80%

"Én teljesen elfogadom, ha te az emberek megvezetését és a diktatórikus rendszert szereted, de legyél szíves akkor kiköltözni Észak-Koreába és ne Magyarországot taszítsd nyomorba.

"



Ez nem neked megy, csak összességében. Nem akarok senkit sem megbántani, távol álljon tőlem, de sok ember tudja, hogy mit beszél? Kezdjük ott, hogy Magyarország egy DEMOKRÁCIA! Ha tetszik valakinek, ha nem! A diktatórikus dumát, az ellenzék nyomja, abban bízva, hogy ettől rájuk fognak szavazni, de tévednek: Talán pont ez miatt fog nyerni a Fidesz, hogy megy a folytonos lejáratás!!!!


Aki élt a második világháborúban, az tudja, hogy mi a félelem, és tudja, hogy mi a diktatúra a kommunizmusban! Én nem éltem akkor de azért van annyi eszem, hogy tudjak különbséget tenni, diktatúra, és demokrácia közt! Diktatúrában egypártrendszer van! Nincs más alternatíva! Nincs sajtószabadság! Nem lehet szabadon véleményt nyilvánítani! Nem lehet tüntetni! Soroljam?

2014. ápr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
0%

" Én teljesen elfogadom, ha te az emberek megvezetését és a diktatórikus rendszert szereted, de legyél szíves akkor kiköltözni Észak-Koreába "vagy MSZP-Gyurcsisztánba" és ne Magyarországot taszítsd nyomorba."


Igen!

A diktatórikus tőkés MSZP, együtt összefogás meg mehet a kukába nagy többségben. Az a társaság csak ahhoz ért, hogyan tudják kifosztani az emberek legutolsó filléreit is, ha kell a minimális szükségletek árának (lakás fenntartás ár) megtöbbszörözése árán is!!


Még ma estig be lehet tenni a pártokat

a megfelelő helyre a szavazó lapon!


Tegnap láttam már valaki gyakorolta,

hogy néz ki a kutyakaki tárolóban egy ilyen.

Egészen oda passzol!


Vörös szegfű, zöld kutyakaki gyűjtőben.

Csinos és oda való!


[link]

2014. ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
77%

"Én teljesen elfogadom, ha te az emberek megvezetését és a diktatórikus rendszert szereted, de legyél szíves akkor kiköltözni Észak-Koreába és ne Magyarországot taszítsd nyomorba."


Remélem ezt nem egy jobbikos mondja.

2014. ápr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
78%
AZ MSZP-nek a legnagyobb ellensége a jobbik. Ha ők kerülnek hatalomra ne higgyétek, hogy megússzátok a börtönt. (MSZP-s politikusokra gondolok)
2014. ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim válasza:

9. vagyok.

Nem érzem magam diktatúrában. Nem hiszem, hogy fekete autó vitt volna el, ha máshova húzom az X-et. Az értékrendem pedig elsősorban a saját és a családom életére hat, nekünk ez megfelel. Egyébként nem származott anyagi hasznunk az eddigi 4 évből, de nem is jellemző rám, hogy ez alapján tájékozódjak.

Egyébiránt pedig az volt a kérdés, hogy ki az a nemnormális, aki a fideszre szavaz. Nem értem a lepontozást. Szerintem válaszoltam a kérdésre.

2014. ápr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
48%

"Én teljesen elfogadom, ha te az emberek megvezetését és a diktatórikus rendszert szereted, de legyél szíves akkor kiköltözni Észak-Koreába és ne Magyarországot taszítsd nyomorba.

"


Gondolom a két ország közötti párhuzamot viccnek szántad... A Fidesz 2/3 többséggel kormányoz, mivel MI választók ezt szavaztuk meg 2010-ben! Teljesen egyértelmű és természetes hogy így át tud vinni olyan intézkedéseket is a parlamenten ami az ellenzéknek nem tetszik, ezért ők kitalálták hogy "diktatúra van". Ti meg elhittétek...

2014. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim válasza:
76%
Még annyit, hogy az én szavazatom pontosan ugyanannyit ér, mint a tiéd, remélem, elmentél szavazni.
2014. ápr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 Szergej55 ***** válasza:
100%
Az emberek nem túl okosak. Ha lenne párt, ami ingyen sört és még több rezsicsökkentést ígérne, nyerne. Mert ez a szint ma.
2014. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!