Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nyert a Fidesz, de mégsem...

Nyert a Fidesz, de mégsem érzem az országon az "ünnepi" hangulatot, inkább gyászos, döbbent a hangulat? (! )

Figyelt kérdés
Ti is így érzitek?
2014. ápr. 7. 20:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem érzem. Ma ugyanúgy bementem dolgozni, ugyanolyan komor pofája van mindenkinek a tömegközlekedési eszközökön mint 10 éve. A kollégákkal ugyanúgy hülyéskedtünk ma, ugyanúgy van minden.
2014. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Elsö, akkor neked ezek szerint minden mindegy.
2014. ápr. 7. 21:01
 3/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem mindegy, pl. ha nem kapnék fizetést akkor nagyon ideges lennék, vagy ha nem lenne mit enni. Tehát nem mindegy.
2014. ápr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Mindennap rossz az emberek hangulata a választástól függetlenül
2014. ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De neked mindegy. Nézd már meg a bérpapírod a levonásokat, utána menj el bevásárolni. Szóval neked mindegy hogy mennyi fizetésed marad, mindegy az élelmiszerek ára, lényeg hogy kapsz fizetést. Végülis ez is egy szempont.
2014. ápr. 7. 21:05
 6/19 anonim ***** válasza:
59%
Mert ezen nincs mit ünnepelni. Ez egy tragédia.
2014. ápr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 tubifex válasza:
71%
azért,mert lassan ott tartunk, hogy rosszat szólsz és jön a fekete autó
2014. ápr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Mit kéne ünnepelni? Ok, nyert, tehát minden marad a régiben, ami nem épp ünnepelni való.
2014. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Megint első vagyok. Meg vagyok elégedve a fizetésemmel teljes mértékben, tudom, hogy nem mondhatja el ezt sok mindenki magáról, de én szerencsére igen. És mint mondtam nem mindegy, természetesen ha bevezetnék a kijárási tilalmat, és kimondanák, hogy holnaptól csak kék ruhában lehet járni, akkor nagyon nem tetszene. Ne akard rám tukmálni, hogy nekem mindegy :D
2014. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy túl nagy hatalom van a Fidesz kezében. Azt tesznek, amit akarnak, nincs ellenzék a parlamentben. Ez így már nem demokrácia, a demokrácia egyik fontos elve sérült így. Ezt inkább lehet diktatúrának, egypártrendszernek tekinteni. Bármit megtehetnek. Akár azt is bevezethetnék, hogy ezentúl nem lesz választás.
2014. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!