Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nyert a Fidesz, de mégsem...

Nyert a Fidesz, de mégsem érzem az országon az "ünnepi" hangulatot, inkább gyászos, döbbent a hangulat? (! )

Figyelt kérdés
Ti is így érzitek?
2014. ápr. 7. 20:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
63%

Fideszre szavazott: 27%

Nem a fideszre szavazott, vagy egyáltalán nem szavazott: 73%


Hát ezért a gyászos, döbbent hangulat.

2014. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
77%
Furcsa, én nem vettem észre semmit. Ugyanolyan volt minden és mindenki, mint a választás előtt...
2014. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%

Nem vágom, hogy mit kéne ünnepelni.

Volt három elcseszett párt, amelyikből nyert az egyik.

Mi ebben az öröm?

Ennyire telik Magyarországon.

2014. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%

"azért,mert lassan ott tartunk, hogy rosszat szólsz és jön a fekete autó"


Nem tudom, hogy miért jó egyeseknek addig ismételgetni az ehhez hasonló kijelentéseket, amíg lassan maguk is el nem hiszik.


Gondolom, őket is elvitte egy nagy fekete autó, ugye?


http://www.youtube.com/watch?v=rtkoRInC24k



Azóta sem került elő sem ennek a rendkívül színvonalas, haladó balliberális értékeket felmutató rendezvénynek egyik szervezője és tevékeny résztvevője sem.


Az ott mosolygó Bajnai Gordont, Magyarország volt miniszterelnökét - akit a balliberális sajtó igyekszik úgy beállítani, mint hiteles, tisztességes, nemzetközi szintéren vállalható politikust - valószínűleg csak azért kímélte a Fidesz, mert ő nyomtalan eltűnése sokaknak feltűnt volna.


Mondjuk így utólag talán örülnek is, hogy érte nem küldték azt a bizonyos nagy fekete autót, mert ezzel a minden éplelkű honpolgárt sokkoló, alpári stílusú megmozdulással - amit az ismeretségi körömben úgy jellemzett egy család, akik a korábbi választásokon az MSZP-re szavaztak, hogy "innen már nincs hova tovább süllyedni" - sikerült néhány százalákot lefaragnia annak a pártszövetségnek a támogatottságából, amiben indult az idei választásokon.

2014. ápr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nos ez így igaz. Nem tudom mi van, mi nincs. De itt gyáaszos a hangulat. Többek mondták ma a főnöknek, hogy mennek külföldre, nézzen úgy munkaerőt. Nem vicc. 3-an jelentették be, hogy ennyi. 2-nek kint a férje/felesége, a harmadik pedig nem tudja fizetni a hitelét. Ami nem frank, csak a fizetése 140.000 Ft-ról leesett 100.000-ra, ugye rezsicsökkentés, egyebek... Sajnos én is elgondolkodtam rajta, hogy a nyáron rokonoknál szerencsét próbálok Ausztriába. Ha bejön, letelepedek. Ha nem, akkor megyek máshova. Így bármikor élhetek, egyik napról a másikra, abba a tudatba, hogy ha valaki betör, és megöl, kap érte 2 évet, míg ha én összeverem, 5-öt. Ha meg is döglik, 10-et. Ha a féreg bejön, berug, és kifele elesik, kitöri a nyakát, engem vesznek elő, és ha netán meg akarom védeni magam, akkor nem csak a rendszer embereitől kell tartsak, de a kissebbségtől is, mert én rasszista meg náci vagyok. Sajnos eladva az ország, itt a kapitalizmus már nem segít. Ide rendszerváltás kell! Államosítás a megoldás!
2014. ápr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 MolotovPunk ***** válasza:

Folytatják ugyanazt a rombolást valószínűleg,mint eddig.

Persze a sok fid fan tapsol.Bár megnézem,hogy akkor is fognak e,ha bejelentik,hogy nem tudják a nyugdíjakat fizetni...

Sok a kivándorló az országból és előbb utóbb ebből baj lesz.

2014. ápr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Érezzük. És tudod miért van ez így? Mert a magyarok többsége szerette volna már kívül tudni a parlamentből a fideszt, de a határon túliak és a vásárol szavazatok révén mégis nyert.
2014. ápr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Nem mindegy, pl. ha nem kapnék fizetést akkor nagyon ideges lennék, vagy ha nem lenne mit enni. Tehát nem mindegy."


Akkor bizony te egy két éven belül nagyon ideges leszel.

2014. ápr. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mivel, az eredményeket elnézve, az ország 56%-a nem a fideszt akarta kormányon látni. Vagy ha már kormányra is került miért kapott megint korlátlan hatalmat? Az országnak több, mint a fele nem ért egyet a Fidesszel, akkor miért kell úgy csinálni, mint ha a magyarságnak legalább a 2/3-adát képviselné a parlamentben? Erre lett volna jó a 2 körös választás ahol az egyik képviselő visszaléphetett volna a másik javára, annak reményében, hogy több nem fideszes emberke került volna be a parlamentbe, ezzel rákényszerítve a fideszt, hogy ha valami nagy dolgot akar akkor igen is egyeztessen az ország másik 56%-ával is és ne csak a saját feje után menjen. De hát ez túl demokratikus lett volna, annak pedig ebben az országban már nincs helye.
2014. ápr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!