Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » ""Magyarországnak vége lesz,...

""Magyarországnak vége lesz, ha így haladunk. A magyarok kimennek külföldre, Cigányország lesz helyette, és egymást fogjuk ölni élelemért"" – kesergett a roma. Vélemények?

Figyelt kérdés

[link]


Itt a forrás.



2014. ápr. 17. 13:54
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

ma 14:14


Ezt most mire írtad? A HVG inkább fidesz-közeli, semmiképp sem MSZP-s.

2014. ápr. 17. 14:15
 12/31 anonim ***** válasza:
74%

A lényegen nem változtat.

Ha már a romák is elismerik, hogy a Jobbiknak van igaza(hogy lassan itt más nem lesz csak cigánytelep) akkor a baloldal nem nagyon rúg már labdába a napi 24 órás rasszistázásával.

2014. ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Én is jobbik-szavazó voltam/vagyok (amíg nem csinálnak valami nagyobb hülyeséget), de ezt, hogy rengetegen mennek ki külföldre, nem a Jobbik találta ki, úgymond nem ők találták fel a spanyolviaszt. Ráadásul megoldásuk sem nagyon lenne rá, hacsak nem lépnének ki tényleg az EU-ból.... erőszakkal nem tarthatod itthon a frissdiplomás gépészmérnököt, hogy itthon dolgozzon 250 ropiért, és ne Németo.-ban egy misiért.
2014. ápr. 17. 14:20
 14/31 A kérdező kommentje:

"akkor a baloldal nem nagyon rúg már labdába a napi 24 órás rasszistázásával."


Ezzel mélyen egyetértek, a baloldal halott jelenleg itthon. Nemhogy labdába sem rúghat, hanem már lába sincs....

2014. ápr. 17. 14:21
 15/31 A kérdező kommentje:

ma 14:21


Ja, és még annyit: nem is baj. Őszintén, egy ilyen "elkúttuk reggeléjjeleste" "hazudtunkmindig" "töketlenekvagyunk"-os nyolc év után ki a fene adna nekik még egy esélyt, hogy folytassák az ország tönkreverését? A normálisabbak biztos nem.

2014. ápr. 17. 14:22
 16/31 anonim ***** válasza:
85%

Na én meg erről beszélek, hogy a baloldalnak lőttek.

Én nem írtam sehol, hogy majd a jobbik itt pillanatok alatt rendet vág, de közelebb járnak a megoldáshoz, mert mernek róla beszélni.

2014. ápr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

ma 14:23

Tudom hogy nem írtad.... nagyon nehéz lesz a kialakult helyzetet megoldani, de nekem mindenképpen egy olyan megoldás volna szimpatikus, ahol jól járnak az itthon maradó frissdiplomások is, meg az állam is. Meg lehetőleg a diploma nélküliek is kényelmesen meg tudnak élni. De őszintén? Reálisan? Ez kb. 50 év munkája lenne. Ha egyáltalán képesek leszünk elindulni ebbe az irányba, mert addig csupán fitymacsattogtatás az egész....

2014. ápr. 17. 14:25
 18/31 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező csak nem friss diplomás vagy?

Aki 250e-t keres, az már így is elég jó, főleg ha friss az a diploma.

Szerintem sokan örülnének már ennek a felének is nettóban.

Azzal mit lehet kezdeni aki csak a pénzért hazát, szívet cserél? Nettó 250ből (ha nettóra gondoltál) már elég jól meglehet élni ketten egy lakásban. Rezsire kajára elmegy 100, és marad még 150, azért az már elég jó nem?

Vagy akkor mit szóljon aki 47eből él?


Nem azt mondom hogy itt minden jó, mert kéne javítani rendesen a fizetéseken, de azért álljon már meg a menet valahol. A világon mindig lesz egy hely ahol valamivel jobb, akkor most vándoroljunk mindenhova mint a cigányok, ha már itt tartunk?


Az a cigány aki ezt kimondta, az kimondta a saját népe felett az ítéletet is, kérdés hogy evvel ők most jól jártak vagy nem.

Kimondták hogy csak élősködni tudnak, hogy nem fognak dolgozni, hogy nem tudnak nyugati civilizációként élni, éhen halni egy olyan országban mint ez, ami egykor Európa éléskamrája volt? Meg is érdemlik.


Tudjátok mi történik az elhagyott búzaszállító teherhajóval ahol csak 2 patkány volt még az elején?

Hatványozottan szaporodnak amíg van kaja, aztán abban pillanatban hogy elfogyott az utolsó mag, pár napul belül kipusztítják egymást. És amikor visszatérnek a tengerészek, csak romokat látnak.

Hát ez lesz itt is, hanem indulunk 18ban egy jobb irányba.

Mármint azoknak főleg akik itt maradnak, mert gondolhatjátok hogy aki teheti, nem fogja ezt kivárni, ma már semmibe nem telik átmenni csak az osztrákokhoz.


Mondjuk ha ez lesz, az a magyarokra nézve is ítélet lesz.

2014. ápr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

A sáskák nem szoktak ott maradni, ahol nincs élelem.

Mennek majd ők is.

2014. ápr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

ma 14:41


Ki mondta, hogy én külföldön dolgozom? Egyébként ha így is lenne, semmi közöd nem volna hozzá. Ahhoz meg már egyszerűen pofa kell, hogy a diplomás, jó pénzért kint dolgozó, értelmes, okos magyar fiatalokat a cigányokhoz hasonlítgasd. Ne itt éld ki magad, ez nem az a fórum.

2014. ápr. 17. 15:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!