Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » ""Magyarországnak vége lesz,...

""Magyarországnak vége lesz, ha így haladunk. A magyarok kimennek külföldre, Cigányország lesz helyette, és egymást fogjuk ölni élelemért"" – kesergett a roma. Vélemények?

Figyelt kérdés

[link]


Itt a forrás.



2014. ápr. 17. 13:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
80%

Ez az írás tele van hazugsággal!!!!!!


Ózdi vagyok és vannak rokonaim farkaslyukon is.


1. A közmunkásokat nem 1-2 hónapig foglalkoztatják hanem minimum 3 de legfeljebb 6 hónapig.


2. ""Februárban már senkinek nem jutott munka, a legtöbb közmunkás ingyen dolgozik, hogy lássák a szorgalmát és később jobb eséllyel jusson újra álláshoz”"


Senki nem dolgozik ingyen! Februárban (pontosan nem tudom mennyien) átképzésre jártak (iskolába) a téli közmunka program szerint.


3.""A termelés újraindításáról állítólag hazai és kínai befektetők is érdeklődnek, helyiek szerint azonban milliárdos állami támogatás nélkül nem oldható meg az újranyitás""


A bánya már működik- több műszakban. A kormány 270 millió forint támogatást adott és a japán befektető is jelentős anyagi támogatást nyújtott.


Egyébként sokan farkaslyukon visszautasították még azt a 3 hónapos közmunkát is (főképen a romák körében) így ezeknek a személyeknek semmi anyagi támogatás nem jár.


Az az ember aki arra nem veszi a fáradságot, hogy legalább

30 napot "dolgozzon" (törvény szerint) egy évben , hogy a segélyt megkaphassa az megérdemli a sorsát!

Vannak olyan családok ahol a gyerekek után járó támogatásra "építettek" és a szülő egyike sem volt hajlandó közmunkára menni az ilyet nem kell sajnálni és az ilyen ne panaszkodjon, hogy a villanyt is lekapcsolták, ennek ellenére de a műholdas előfizetés megvan - lopott áramból.

2014. ápr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

"Ez az írás tele van hazugsággal!!!!!! "


Valóban vannak benne csúsztatások, ez igaz.

2014. ápr. 17. 18:03
 23/31 anonim ***** válasza:
84%
Talán visszább kellene venniük a szaporaságból!
2014. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
89%

az en diplomas ismerosom, takarit 1 boltban, minimal 4 oraba beirva.

en ~85 ert huzom az igat, haza aludni jarok...

nincs szabadsag, semmi.

ha ezt kapom kis hazankban a tanulasert cserebe, en vagyok a szemet, ha en is le fogok lépni?

2014. ápr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem azon kéne keseregni, hogy egymást nyírják majd az élelemért, inkább azon kéne lenniük, hogy ők is gazdálkodjanak, és termeljék ki a saját kajájukat és értelmiségüket. Ja bocsánat, rasszista voltam.
2014. ápr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemlik. Senki nem mondta, hogy 16 évesen családot kell alapítani, és 4-6 gyerekig meg sem állni. Ha nem lenne kívándorlás, akkor is kiszaporodnak minket. Most utálják a magyarokat, de ha nem lesz kin élősködni, visszasírják őket. Csak akkor már késő lesz. Sőt, még hamarabb, mert a magyarok egy része az ő életvitelüket vette át. Mások meg kimennek. Sajnos azok szívnak, akik itt maradnak, de nem süllyednek le a putrisok szintjére.
2014. ápr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
71%
Van a cigányoknak értelmisége. A többségük mind a rasszista magyarokat hibáztatja, hogy itt tart a népük. ( ennek ellenére szinte soha nem laknak a " fajtájuk " közelébe ) 30-40 év múlva megnézem, mit kezdenek a népükkel...ha már nem lesz magyar, aki tanítsa, nem lesz magyar, aki ellássa, nem lesz magyar, aki buszt vezessen, aki házat építsen, akinek az adójából levonhatja a családiját. Mernék.fogadni, hogy a " roma értelmiség" fog először elhúzni az országból.
2014. ápr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 jobbikostibi ***** válasza:
a cigánykérdésre nincs megoldás
2014. ápr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Kérdező, a diploma mellé ezek szerint nem jár szövegértés?

14:41-vagyok, hol írtam én hogy külföldön dolgozol?

Közöm csak annyi lenne hozzá hogy ha felteszel egy ilyen kérdést, akkor vállald fel a saját álláspontod, helyzeted, ez ilyen alap vitakultúra ha úgy tetszik.


Ahhoz meg már egyszerűen pofa kell, hogy a diplomás, jó pénzért kint (vagy itthon) dolgozó, értelmes, okos magyar fiatalok ennyire ne tudjanak szöveg érteni.

-Hol hasonlítottam én ezeket a cigányokhoz?


15:54 Én nem ismerem az ismerősöd helyzetét, nem akarom bántani de erre szokták azt mondani hogy attól hogy valakinek sikerült összehoznia mondjuk egy bölcsész diplomát, az nem jelenti azt megnyílik előtte a 0 munka, 100x fizetés, főleg ha tegyük fel nem is akar dolgozni, vagy elkezdeni alulról.

Tényleg nem rá akarom érteni, mert sok minden közbeszól itt, de azt is mondják hogy aki diplomás és takarít vagy a mekiben dolgozik, az megérdemli.


Ha nem egy szakmunkás haveromnak sikerült legalább egy nettó 80,90ezret tisztán megkeresnie ilyen olyan munkákkal egy hónapban úgy hogy azért nem szakadnak bele, akkor érted...


Ha már szétoffoltuk evvel a kérdést, még annyit hozzátennék: A cigányok között mint a fehér holló az egyetemista, na vajon miért?

Hasonlítsuk össze a szegény magyarok iskolázottságát, és munkáját, az ugyan ilyen cigányokkal. De akár a gazdagabb cigányokéval.

Ez nem rasszizmus amit kiadna eredményként, hanem tény.

Ez alapján kéne őket kezelni. Úgy bánunk velük most mint a hímes tojásokkal, azt mit tesznek érte?

Annyit nem lehet tőlük elvárni hogy legalább a magyarokat hagyják békén.

Vagy Jobbik vagy agónia.

2014. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

akar dolgozni, ahogy en is, bar en pech esebb vagyk, bar tamogatnanak otthon bolt letrehozasaba, de akikkel beszelek, zarnak be, stagnalnak..

viszont othon ulni sem akarok, hanem elore jutni, ha torik, ha szakad.

2014. ápr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!