Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 64 éves asszonyt megverni...

64 éves asszonyt megverni csak azért mert Jobbikosnak vélték a "fiatalok", erre mit mondanak a balosok meg a fideszesek?

Figyelt kérdés

[link]


Előbb kitörölték nem is értem miért, de akkor leírom újra.

Többet nem írok le, olvassa csak el mindenki a cikket, abból kiderül minden.


Ez ma Magyarország, meg a rendőrség...

Egy nagy kalap...

Ez kell nektek?



2014. máj. 3. 21:53
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
68%
Ha a nő nem lett volna jobbikos, akkor még a kuruc se hozza le elhiheted.
2014. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
46%

Kezdődik...


ha nem a kurucról tájékozódsz, hanem mondjuk több helyről, akkor egyből való világon nevelkedett, libárális, tudom is én, hogy mi vagy. Ti ebbe beleőrültetek már? Napi szinten vernek meg embereket, cigányok fehéreket, fehérek cigányokat, cigányok cigányokat, fehérek fehéreket. Amiről nem tudsz az nem fáj? Te sem őrjöngenél itt, ha nem tudnád, hogy az a nőci jobbikos volt. Ki a fenét érdekel, hogy mi volt? Vertek a kampány alatt fityiszeseket, maszoposokat is. Volt a híroldalakon is. Ment a rinya akkor is. Mi az iskolában szarrá vertük egymást anno. Ha ma ez megtörténne akkor már a fiatalkorúak börtönében lennénk, akkor meg lefosták.

2014. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
23%

ugyanmár kurucinfó!

lehet hogy igaz a hír, de ezt az újságot, az összes mögötte álló emberrel már perbefogták, és remélhetőleg le is ültetik.

2014. máj. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:

Hármasnak köszönöm, valóban Heol.hu, az már eléggé hiteles?


Ilyenkor már hogy mentegetőzik mindenki, bezzeg ha Jobbikosok csinálták volna ugyan ezt, már bevonulna az Eu...

Kérdezem, most akkor ki itt a náci meg a fő gonosz?

Hányszor hallottatok olyat hogy Jobbikosok vagy akár csak sima magyarok, 64 éves cigány asszonyt vagy férfit vernek meg?

Aki vette volna a fáradságot hogy legalább csak ránéz a hírre, ott van megszólalt a sértett fia !


Ha meg így történik ahogy nagy%-ban történni szokott, az nem számít, megesik, előfordul, nem kell vele foglalkozni vele mi? Vajon meddig tolnák egyesek a liberális maszlagot amikor egyszer ők lennének az áldozat?

2014. máj. 3. 22:31
 15/57 anonim ***** válasza:
33%
Gyerekkoromban 2x vert meg egy cigány gyerek még se lettem egy befordult gyűlölködő jobbikos, azt a gyereket nem szeretem, de attól nem kezdem el az egész cigányságot utálni. Ők is ugyan olyan emberek vannak köztük rosszak és jók is.
2014. máj. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
78%

Elítélem a dolgot, egy szánalmas bűncselekménynek tartom, remélem, a támadó megkapja a méltó büntetését.


Üdvözlettel: egy liberális

2014. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
81%

"A balosok szerint mindenki, aki nem velük van, az csak és kizárólag náci vagy mucsai paraszt. Nyugodtan lenáciznak vagy parasztoznak 1 millió embert."


Ne aggódj, visszakapják.


Mint, ahogy a tanácsköztársaság tagjai is megkapták méltó büntetésüket.

2014. máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
42%

Hát akkor menjünk át retardáltkodásba :D


Ha nem tetszik valami a Jobbik programjában/pártban, függetlenül attól, hogy én mondjuk nem vagyok baloldali, sem liberális vagy fideszes:


"Nem kéne való világot nézni!"

"Libsi vagy!"

"Híradón, big brotheren nevelkedett agymosott vagy!"

"Kommunista maradvány vagy!"

"Menj haza Izraelbe zsidókám"

"Menj és nézd a fősodratú médiát te agymosott birka!"


Ezt meg jobbikosok mondják. Ugye milyen hasonló ahhoz amit te leírsz? :)

2014. máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
26%
Hát igen, ide vezet a Jobbik gyűlöletkeltő programja és emberei.
2014. máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
53%

Az írásomat a következők ihlették:


- a Demokratikus Koalíció facebook oldalán a szimpatizánsok hozzászólásai a Jobbikkal foglalkozó cikkekhez, posztokhoz


- a DK politikusainak (pl. Gyurcsánynak, Vadainak, Aratónak) nyilatkozatai


- az MSZP 1-2 politikusának (pl. Szanyi "Mr. Alkohol"-nak) nyilatkozatai

2014. máj. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!