Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 64 éves asszonyt megverni...

64 éves asszonyt megverni csak azért mert Jobbikosnak vélték a "fiatalok", erre mit mondanak a balosok meg a fideszesek?

Figyelt kérdés

[link]


Előbb kitörölték nem is értem miért, de akkor leírom újra.

Többet nem írok le, olvassa csak el mindenki a cikket, abból kiderül minden.


Ez ma Magyarország, meg a rendőrség...

Egy nagy kalap...

Ez kell nektek?



2014. máj. 3. 21:53
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
9%

"Ez a probléma nem a magyarság 0,001 százalékát érinti, nagyon nem.


Jóval nagyobb részét, 30 százalékát is érinti valamelyen formában.És ez az arány egyre is növekszik, hiszen a probléma kiterjedése is nő."


Ha a 30%ba beletartozik a kamu kurucos cikkeken való felháborodás, akkor talán.

Mikor kisiskolás voltam, már akkor voltak "rettegő" kortársaim, pedig az egész faluban 2 cigánygyerek lakott meg a szüleik. Nagyon messze volt az első "cigánybűnözős" közeg, meg hát mit tud egy 6 éves erről egyébként is... pedig ez már nagyon régen volt, még a 80as évek végén. És akkor még hol voltak vállaljuk fel a saját primitívségünket és terjesszük mozgalmak. Ugyan ekkora divat volt zsidózni is egyébként. Ez a hazafias nevelés? Szép volt...

Egy ilyen felnőtt generáció a Jobbik, és ők akarnak megoldást találni a cigánykérdésre?

Szerintem az ő hülyeségeiket beláttatni magukkal, olyan, mint meggyőzni egy hithű keresztényt a hellén hitvilágról.

2014. máj. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
54%

Egyébként mit vártál ezektől a hungarofóboktól?

Még az lesz a hibás akit megvertek, hogy minek is járt arra.


[link]


Egyébként meg itt a cikk eredetije!

2014. máj. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
55%
Ja most olvastam vissza, hogy már betették előttem! :D
2014. máj. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
14%
valójában ez a Jobbik hibája... ha nem lett létezne nem lett volna indok
2014. máj. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
76%

"valójában ez a Jobbik hibája... ha nem lett létezne nem lett volna indok"


Ahogy azt Móricka elképzeli! :)

Aki időseket kirabolnak, félholtra vernek az is a jobbik-hibája?

Hát nem az eszetekért szeretnek benneteket az szent! :)


Amúgy meg pont ezért létezik a jobbik, és nem fordítva.

Ha ilyen dolgok az egész országban csak olyan gyakorisággal fordulnának elő mint ahányszor fehér hollót látnak nem is létezne az a párt.

2014. máj. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 tetro ***** válasza:
30%
Mikor gyerek voltam lehetett hallani egy hírről, hogy egy fiatal srácot agyonvertek Kecskemét egyik fő utcáján cigányok karókkal. Aztán kiderült, hogy a fiú skinhead volt, és üvöltöztek át az utca másik oldalára a cigányoknak. Akkoriban a csapból is ez folyt... A három elmebeteg állat börtönbe is került. De ha a fiú nem keres ellenségeket, valószínűleg nem is talált volna. Ennek ellenére sem kellett volna bántani sem, nem hogy agyonverni. Csak hát hülyék mindkét oldalon vannak. Attól, hogy a csapból is ez folyt, attól még ez egy elszeparált eset. Mint ahogy manapság is mind az, csak divat összefüggéseket felállítani köztük. És nincs tanulság. Ha nem lenne Jobbik, valószínűleg akkor is lennének bűnözők a cigányok között. Ha nem lennének cigányok, akkor meg a helyükön élő szegény magyarok között. Viszont ha nem lenne olyan csoport, akit a gyűlölet éltet, akkor azt a fiút anno nem verik agyon, ezt a nőt össze, meg nem lőnek le cigányokat vadászpuskával se... Ennyivel legalább jobb lenne.
2014. máj. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 tetro ***** válasza:
52%

23.19

pontosan milyen gyakorisággal történnek idős félholtra verések az országban, amiért a Jobbikra szükség van? engem komolyan érdekel... menyire gyakori ez?

2014. máj. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
10%

"23.19

pontosan milyen gyakorisággal történnek idős félholtra verések az országban, amiért a Jobbikra szükség van? engem komolyan érdekel... menyire gyakori ez?"


Mint amekkora "náciveszély" van az országban. :)

Ennyit az ócska provokációdra.


És nem arra a pártra lenne szükség, az csak egy tünetpárt tetrócska. :)

2014. máj. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
16%

"Amúgy meg pont ezért létezik a jobbik, és nem fordítva.

Ha ilyen dolgok az egész országban csak olyan gyakorisággal fordulnának elő mint ahányszor fehér hollót látnak nem is létezne az a párt."


Azért létezik a Jobbik, mert a válság és a kilátástalanság létrehozta, de a bűnözési statisztikákba egy több milliárrdosra szaporodott cigány horda terrora amit a jobbikosok lefestenek, mint mindennapos dolog egyszerűen nem fér bele.

De mint fentebb leírtam ez szinte már vallási berögződés. Nem is indulok el nyugat felé megkeresni Indiát, hiszen leesek a lapos föld széléről...

2014. máj. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
10%

"Mint amekkora "náciveszély" van az országban. :)

Ennyit az ócska provokációdra. "


Ez gyenge volt... szerintem válaszolj a kérdésére... Hiszen biztos nem dobálózik üres szavakkal egy olyan megbízható forrásból táplálkozó hazafi, mint a kurucinfó

2014. máj. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!