Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 64 éves asszonyt megverni...

64 éves asszonyt megverni csak azért mert Jobbikosnak vélték a "fiatalok", erre mit mondanak a balosok meg a fideszesek?

Figyelt kérdés

[link]


Előbb kitörölték nem is értem miért, de akkor leírom újra.

Többet nem írok le, olvassa csak el mindenki a cikket, abból kiderül minden.


Ez ma Magyarország, meg a rendőrség...

Egy nagy kalap...

Ez kell nektek?



2014. máj. 3. 21:53
1 2 3 4 5 6
 31/57 tetro ***** válasza:
18%

23.28

akár válaszolhattál is volna személyeskedés helyett...

2014. máj. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem felesleges is várni rá... mondom ez a vallási dolog. Elhisz ez mindent csak ne mondjon ellen a kurucos szentírásnak.
2014. máj. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
79%

"Ez gyenge volt... szerintem válaszolj a kérdésére... Hiszen biztos nem dobálózik üres szavakkal egy olyan megbízható forrásból táplálkozó hazafi, mint a kurucinfó"


Nem volt az gyenge, ilyen provokációkra meg nem ülök fel, meg hát speciel én nem vagyok ilyen "statisztikákban" benne (ami nincs is), mivel jobb dolgom is van mint a kurucinfón lógni állandóan.

Egyébként mint látom igazán ti sem a (eredeti) kérdésre válaszoltatok, akkor nem értem mit is kérnétek számon rajtam.

2014. máj. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
6%
szerintem meg ha nem tévednél alapjaiban ilyen nyilvánvalóan nagyot könnyedén megvédhetnéd az állításaidat és akkor nem kellene ilyen nevetségesen terelned
2014. máj. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
94%

"23.28

akár válaszolhattál is volna személyeskedés helyett...


Szerintem felesleges is várni rá... mondom ez a vallási dolog. Elhisz ez mindent csak ne mondjon ellen a kurucos szentírásnak."


WTF az a "kurucos szentírás"? :) Inkább a megértő, "toleráns" szentírásotok hagy ki, és kárörvendtek az eseten mert a kérdésből idézve jobbikosnak vélték volt akit megvertek.


"szerintem meg ha nem tévednél alapjaiban ilyen nyilvánvalóan nagyot könnyedén megvédhetnéd az állításaidat és akkor nem kellene ilyen nevetségesen terelned"


Én terelek nevetségesen? :D Na ne röhögtess!

Eleve én nem is állítottam semmi olyan dolgot, csak azt, hogy "akit félholtra vernek arról az a párt tehet-e a politikájával".

Főleg azután nevetséges az állítólagos számonkérésetek amikor ti állítottátok, hogy "a jobbik tehet a hasonló kaliberű esetekről"!

Erre jött példaként amit írtam.


Ez a szokásos maszatolásotok semmi egyéb, igazából kár is rátok fecsérelni az időt, csak olyan szórakoztatóak vagytok.

2014. máj. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
0%

"Aki időseket kirabolnak, félholtra vernek az is a jobbik-hibája?

(-személyeskedést kivágom-)


Amúgy meg pont ezért létezik a jobbik, és nem fordítva. "


Ezt írtad. Erre jött a kérdés, hogy szerinted mennyi az "annyi", hogy olyan erős társadalmi reakciót váltott ki, hogy bekerült miatta egy párt a parlamentbe. Csak, mert nem sok, csak minden ügy fel van fújva amennyire csak lehet. Szögi Lajos a mai napig felemlegetett mártír, pedig 10 éves történet...


És igen, a Jobbik tehet a kérdésben szereplő esetről. Ha nem szorgalmazta volna, a magyarságból a cigányság minél inkább elkülönítését a köztudatban nem is lett volna rá cigány ellenreakció. Én sem szeretném az olyan embereket, akiknek napi rutinjában benne van az anyukám választékos szidása.

2014. máj. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
0%
Ha felelevenítjük az annyiszor meglovagolt "arányok" kérdést, és minden napra jut 3 valóban megtörtént (nincs ennyi) cigánybűnözéses hír a kurucon az évi 1095 ügy. Na az szerinted az 1.000.000 cigányságon belül mekkora arány? Hát nem erre a számra számítottál szerintem...
2014. máj. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
92%

"Ezt írtad. Erre jött a kérdés, hogy szerinted mennyi az "annyi", hogy olyan erős társadalmi reakciót váltott ki, hogy bekerült miatta egy párt a parlamentbe. Csak, mert nem sok, csak minden ügy fel van fújva amennyire csak lehet. Szögi Lajos a mai napig felemlegetett mártír, pedig 10 éves történet...

És igen, a Jobbik tehet a kérdésben szereplő esetről. Ha nem szorgalmazta volna, a magyarságból a cigányság minél inkább elkülönítését a köztudatban nem is lett volna rá cigány ellenreakció. Én sem szeretném az olyan embereket, akiknek napi rutinjában benne van az anyukám választékos szidása."


Mivel elképzelhető, hogy a hasonló kaliberű esetek bizonyos %-a tényleg nagy eséllyel nem kerül be a hírekbe így ezt nem hiszem, hogy nagyon meg tudná bárki is pontosan tudni mondani. (Tudom, elcsépelt.)

Az megint egy dolog, hogy a kurucinfó jobban felfújja a hasonló eseteket, de ezek felbukkanása előtt is előfordultak, szóval nem újkeletű dolog, szóval ezzel annyira nem értek egyet, az ellentétek akkor is megvoltak.


A széljobb nem a megfelelő megoldás, de az sem ha a homokba dugjuk a fejünket!


" 1095 ügy. Na az szerinted az 1.000.000 cigányságon belül mekkora arány? Hát nem erre a számra számítottál szerintem..."


Azért én kíváncsi lennék országrészekre lebontva erre a számra (meg ami nem volt hírértékű).

2014. máj. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
7%

országrészekre lebontva ott magasabb a bűnözés ahol magas a munkanélküliség alacsony az iskolázottság

ajánlom figyelmedbe a gimnáziumi töri jelenkori részével foglalkozó ideillő részét

2014. máj. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:

"Számomra Kurucz nem hiteles, csak újra cigányozni akar."


Akkor olvasgad a more.cig -et.

2014. máj. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!