Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az atv miért tagadja a holokau...

Az atv miért tagadja a holokausztot?

Figyelt kérdés

Most épp azon megy a szánalmas hisztéria, hogy Dúró Dóra azt mondta, több népnek is volt holokausztja. A balosok meg ezt nem fogadják el, szerintük csak a zsidóknak volt.

Tehát a kérdés, az atv miért tagadja a holokausztot?


2014. máj. 8. 22:27
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem azzal van bajuk, hogy a többi népirtást nem szokás "A Holokauszt" néven említeni és Dóra ezzel jelentéktelennek tűntetné fel A Holokausztot, ami szintén bűncselekmény.
2014. máj. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
45%

Mert eddig is abból éltek, hogy a magyar zsidóság érzelmeire építettek és ebből próbáltak erkölcsi tőkét és fölényt kovácsolni, hogy ők megvédik a zsidókat a náci provokációtól.


Egyébként nem vagyok Jobbikos, az viszont tény, hogy az örmény népirtást is szokás pl. örmény holokauszt néven emlegetni, tehát kontextustól függetlenül ebben önmagában Dúró Dórának igaza van. (amúgy nem láttam egyik interjút sem, csak nekem is elegem van az ATV teljes szereptévesztéséből, lásd pl 11 év után jöttek rá, hogy Nyugat-Európában a szélsőséges pártokkal is vitázni szokás és behívják őket a TV-be, nem pedig figyelmen kívül hagyják őket))

2014. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nagyon nem tetszik a vaddisznónak és a romaipari megmondóembereknek az, hogy a Jobbikot az atv-n látják, ahol a sok agymosott balos rájöhet, hogy nem habzó szájú, véres kező náci gyilkosok a jobbikosok.

Aztán mindenbe belemagyaráznak valamit, amit odaadnak a proliknak, had csámcsogjanak rajta. Klassszikus példa az, hogy a holokauszttagadást próbálják rájuk sütni. Csak szegények olyan butácskák, hogy sokszor ilyen, és hasonló önellentmondáshoz jutnak.

2014. máj. 8. 22:34
 4/40 anonim ***** válasza:
balos = atv?
2014. máj. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
45%
Gázkamrába nem sok népet cipeltek etnikai alapon. A népirtás fogalma nem azonos a holokauszttal.
2014. máj. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

A délvideéki magyarok kiírtása pedig a magyar holokauszt.

Egyik népírtás sem előzi meg a másikat, mindegyik ugyanolyan súlyú.

2014. máj. 8. 22:35
 7/40 anonim ***** válasza:
43%
Tehát ha mostantól valami hülyeséget mondanak a Hír TV-n, akkor az össze jobboldali érzelműn számon lehet kérni?
2014. máj. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
5: ok, akkor esetleg a kérdésre is válaszolhatnál. Ha nem esik nehezedre, csak akkor.
2014. máj. 8. 22:36
 9/40 anonim ***** válasza:
33%
De most mindenki tudja h A holokauszt az a zsidókra vonatkozik. Duró Dóra is jól tudja ezt, csak hát ezzel tényleg jelentéktelenebbnek akarja beállítani. Nem azt mondom h e körül kell forogni a világnak, de azért ne alacsonyítsuk már le. A többi népirtást nevezzék el másnak vagy nem tudom. Egyébként a holokauszt szó elégéssel kapcsolatos és ezért nevezik ennek.
2014. máj. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
44%
Mondjuk tényleg érdekes, hogy alig hallani arról, h hány cigányt érintett a holokauszt a második világhaborúban, pedig ilyen is volt....arról nem is beszélve h hány szerbet végeztek ki jasenovacban ugyanilyen keretek között,együtt a romákkal, meg a zsidókkal....de ezeket csak elvétve említik meg.
2014. máj. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!