Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » (Jobbikosok) Szerintetek ez...

(Jobbikosok) Szerintetek ez nem ellentmondás?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem ebbe a kategóriába írom, mert részben ide is tartozik. (Olvassátok végig hogy összeálljon a kép!)


Nos arról lenne, szó, hogy nemrégiben találkoztam egyik (jobbikos) ismerősömmel, akivel beszédbe elegyedtem, és valami kapcsán szóba jött a rendőrség is. Mondta, hogy mennyire nem szereti a rendőröket, stb, de igazából akkor nem is foglalkoztam vele igazán mit mond.


Aztán egy-két nappal utána elkezdett foglalkoztatni a dolog, hogy: ha valaki jobbikos, akkor miért utálja a rendőrséget?

Gondoljatok bele. A jobbik az aki azt mondja, hogy meg kéne szigorítani a törvényeket és a börtönbüntetéseket, hogy végre mindenki azt kapja, amit megérdemel. Hogy a gyilkosok tényleg hozzájuk méltó büntetést kapjanak, hogy a rablóknak örökre elmenjen a kedvük a rablástól. És ezt kik fogják megcsinálni? Fogorvosok? Én azt hittem rendőrök. Hogy lehet utálni valakinek az ország azon szakmájába tartozókat, akik az ország és a közbiztonság javulását segítik elő? Főleg egy olyannak, aki JOBBIKOS? Értem én, nem magát a rendőrséget utálja, sőt nem is mindegyik rendőrrel van baja, hanem csak azokkal, akik nem végzik rendesen a munkájukat. Igaza van. És az összes jobbikosnak. Tényleg sokkal jobb lenne, ha csak olyan rendőrök lennének, akik normális munkát végeznek, és nem korruptak (már akinek jó lenne). Tényleg jó lenne(??), ha a törvény keze mindenkire kegyetlenül lecsapna, aki nem él olyan életet, mint amit a törvény szigorúan előír.

De most mondok én valamit.

Ez a jobbikos ismerősom igen szeret iszogatni, és bár rendes ember, sokszor olyat csinál, amit megbán utána. Ha most tényleg lenne egy IGAZÁN szigorú országos szervezet, akkor ő sokkal nagyobb bajba kerülne mint én, az esetleges viselkedése miatt. És kérdem én. Mi lesz akkor azokkal a rockerekkel, akik buli után sörösüvegeket szétszórva és széthányva hagyják maguk után a terepet? Körbekerítik, hogy utána nem tudjanak oda menni? Esetleg ha elkapják őket, rögtön kapnak 2 év börtönt a tolerálhatatlan viselkedésük miatt? Elég sok ilyen "jobbikos" lázadó fiatalember (eléggé távoli!) ismerősöm volt, és hát bevallom őszintén, ha tényleg szigorítani fognak, akkor ŐK jobban pórul járnak majd, mint a romák. Minden pad, ahova leülnek, utána össze van törve, sokkal többet rongálnak (főleg éjszaka), mint bármely roma, a legtöbb betörést, kirakatrablást, gyilkosságot a fehérek követik el. Mindegyiknél ott lapul a vadászkés (kb. 30 centis), napi 4 órát töltenek (a legjobb esetben is) a kocsmában (romát ott nem is látni), és péntek esténként az ordibálástól aludni sem nagyon lehet. Ha most ezek megkapnák a méltó büntetésüket, akkor vajon az egyenlő nagyságú lenne-e azzal, amit a romák érdemelnének? Vagy talán még nagyobb? Vajon az erős (néha túl erős) nemzeti érzelmekkel bíró fehérek viselkedése nem-e rosszabb (vagy legalábbis ugyanolyan), mint a cigányoké?

Persze lehet mondani, hogy a jobbik csak a romabűnözést akarja visszaszorítani.. csakhogy az már bűnnek számít, mert különbséget tennének a fehérek és romák között. Így jogosan, a fehéreket is ugyanúgy kell büntetni, ami azt jelenti, hogy ők sem mászkálhatnak és terrorizálhatják a környéket az arcukba fésült hajukkal, nem bömböltethetnék a játszótéren a feketeruhás hungaristák a motorjaikat (bár ezt most sem szabadna).


Mielőtt megkérdeznétek mi is a kérdés pontosan, inkább olvassátok el mégegyszer, és fogalmazzátok meg magatoknak.


(Ha nem megy, segítek: A jobbikosok vajon a jobbik megszavazásával nem-e dolgoznak saját maguk ellen? Hiszen ellentmondásba kerülnek saját maguk által vallott nézeteikkel azzal, hogy ők sem szentek. Sőt!)

(A fentebb felsoroltakat vehetitek érveknek.)



2014. máj. 19. 21:54
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Egy rendőr a katonai törvényszék előtt felel azért amilyen bűncselekényt elkövetett!

Ha van ilyen mihamarabb ki kell vetni az állományból!

2014. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

9-es:

Semmit, ezen semmit. De ha hirtelen váltanának, és visszahoznák ezt, akkor ugyanez járna a fehéreknek is. Véletlenül a gyermeked bajba kerül az osztálytársai miatt, és (annak ellenére hogy csak követte őket) majdnem agyonverik és rásóznak 3 évet?

A börtönök már így is tele vannak, ha tényleg valamit is el akarna érni a jobbik, az minimum abból állna, hogy az első 4 évben VÉGIG csak azt alapoznák, hogy a második 4 évükben képesek legyenek börtönöket építeni. Az is elég érdekes, hogy majd vajon a rendőröket majd mivel fogják rávenni, hogy verjék meg az elítélteket. Megfenyegetik, hogy őt is agyonverik? Vagy egy rendőr ne legyen rendőr, ha nem akar agyonverni mást? És ha MÉGSEM az adott személy az elkövető? Akkor egy ártatlan embert agyonvernek? Ez annyira gyerekes gondolkodás, arra hivatkoztok mi volt a legkeményebb kommunizmusban, amit már olyannyira utáltak, hogy inkább feláldozták magukat az emberek, közben kiadjátok magatokat jobbikosoknak, magyaroknak. Egy magyar, illetve normális ember SOHASEM akarna agyonverni senkit, és NEM hivatkozna (a nemzeti érdekeket képviselve) arra, hogy mi volt itt a szovjet diktatúra alatt. Úgy látom ti is diktatúrát akartok, vagy borzasztóan rosszul érveltek. És még ti mondjátok, hogy nem akartok diktatúrát. Azt sem tudjátok mit gondoljatok, egy rasszista, kommunista, emberellenes kormányt akartok, aki egyáltalán nem oldaná meg a problémákat. Az ilyen hozzászólások után, nem igaz, hogy legalább EGYETLEN egy ÉRTELMES ember nem gondolkozik el azon, hogy vajon mi lenne, ha tényleg az ilyenek irányítanák az országot. És NEM! Az nem érv, hogy nem szeretem a fideszt! Inkább a fidesz, minthogy agyonverjék egy szerencsétlenség miatt a gyermekem, vagy engem. Nem akarok diktatúrát, nem akarom, hogy ilyenek gazdagodjanak meg az ország élén, és még jobban nem akarom, hogy azzal butítsák az embereket, hogy a jobbik a megoldás, közben megrágalmazzátok őket, hogy birkák. NEM! Akkor lennének birkák, ha titeket választanák! Nem birkák, a nép nem birka, hanem ti vagytok azok, akik annyira ragaszkodtok egy nacionalista és kommunista diktatórikus rendszerhez, hogy képesek lennétek érte embereket ölni. Hiszem, meg lehet ezek nélkül is oldani az ország problémáit, hiszem, hogy meg lehetne oldani anélkül, hogy bárkit megölnénk, és a romaproblémát HIHETETLENÜL egyszerűen meg lehetne oldani. Aki azt az utat választja mint ti, súlyos lelki és agyi problémákkal rendelkezhet, szerintem látogassatok meg mihamarabb egy pszichiátert.

2014. máj. 19. 22:53
 13/30 A kérdező kommentje:
AMIT MOST ÍRTAM OLVASSÁTOK VÉGIG!
2014. máj. 19. 22:53
 14/30 szántóvető ***** válasza:
48%

agyonverés,emberek ölése,sértegetés (birkák),ezeket te találtad ki,ezek a te gondolataid kérdező,és még a Jobbikosoktól kell félni..

televannak a börtönök,ennek ellenére közbiztonság nincs,félni kell az időseknek,a tanyavilágban élőknek.ezt nem lehet elfogadni,tenni kell ellene,a mostani rendszer nem alkalmas arra hogy visszaszorítsa a bűnözést.

2014. máj. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

"Mindíg is kétely volt bennem a Jobbik iránt, csakhogy Ő a legkissebb rossz?!?"


Nem, ő a lehető legnagyobb rossz. Ők azok, akik a jelenlegi fiatalság legdeviánsabbjait egyesíti. Épeszű ember nem akar ilyet. Nem gondolkoznak, birka módjára rávágják, hogy ők a legkisebb rossz, bele sem gondolnak. Mondok valamit, és figyeljétek, hogy igazam lesz-e: ha ezt olvassa olyan, aki még tanuló, akkor biztos igazat ad, hogy az osztályában a legrosszabb vagy legbutább gyerek, biztos jobbikos. Ne haragudjatok, de ez az igazság. A jobbik a kommunisták, a nacionalisták, a cigány gyűlölők, a nagyon buta emberek, és egy nagyon kicsit az igaz magyar emberek csoportjából tevődik össze. Sajnos az utolsó csoport azok, akiknek nem kéne ott lenniük, pedig alapból nem volt rossz a cél. Csak hát az egész azóta elvan rontva, amióta magyarországot elfoglalta a török, és 150 évig itt volt. És bocsi hogy ilyen nagy távlatokra visszamegyek, de már akkor kipusztult a magyarság 90%-a, így valójában azt sem értem, miért próbáltok itt magyarkodni, amikor simán gonoszkodni akartok. Ha igazi magyarok lennétek, az 50-60 évvel ezelőtti kummunisták eszközeit még csak gondolatban sem alkalmaznátok más embereken. Akkor ennek mi értelme? Mi értelme hazudni?

2014. máj. 19. 23:18
 16/30 A kérdező kommentje:

"agyonverés,emberek ölése,sértegetés (birkák),ezeket te találtad ki,ezek a te gondolataid kérdező,és még a Jobbikosoktól kell félni..

televannak a börtönök,ennek ellenére közbiztonság nincs,félni kell az időseknek,a tanyavilágban élőknek.ezt nem lehet elfogadni,tenni kell ellene,a mostani rendszer nem alkalmas arra hogy visszaszorítsa a bűnözést."


Ezeket én találtam ki? Ugye ezt most nem mondod komolyan. Úgy látom te az a jobbikos vagy, aki megint máshogy gondolkozik. Igenis ezeket ŐK mondták, ők akarták visszahozni a halálbüntetést, ők akarják annyira visszaszigorítani a rendőrséget, mint "apáink idején", amikor agyonrugdosták az embereket, ha ártatlan, ha nem. És ezeket nem én állítom, de ha ennyire nem vagy tisztába, vagy ennyire letagadod mit mondanak az "elvtársaid" (ha szabad így mondanom), akkor képzelem mennyi igazságtartalma van annak, amit még utána mondasz.

De tudod mit? Elhiszem neked. Elhiszem, tényleg kirabolják a tanyákat és az időseket. És akkor MI A FENÉT tudnak ellene tenni? Szerinted minden egyes házba 200 ezer forintos riasztóberendezést fog venni a jobbik? Még ha tényleg jó lenne a cél, és még ha tényleg olyan rendes, jóakaratú emberekkel lenne tele, mint ahogy mondod, akkor is, szerinted hogy tudnák megoldani, már ne is haragudj. A gazdaságot kéne növelni, javítani, amit a jobbik szintúgy (még annyira se) nem tudna megenni, ahogy (legalábbis szerintetek) a többi párt sem.

2014. máj. 19. 23:28
 17/30 szántóvető ***** válasza:
52%

"A jobbik a kommunisták, a nacionalisták, a cigány gyűlölők, a nagyon buta emberek, és egy nagyon kicsit az igaz magyar emberek csoportjából tevődik össze."

-a jobbik pont a fiatalok körében a legnépszerűbb,de nekik (még) nincs szavazati joguk.

igen a halálbüntetés bevezetését támogatom,de ez csak társadalmi támogatottság,népszavazás útján valósítható meg.

"miért próbáltok itt magyarkodni"-a Nemzeti öntudat miatt.büszkének kell lenni a Magyarságunkra,vagy azért mert a törökök majdnem kiírtottak minket adjuk fel?olvadjunk be valamelyik környező országba?

ma este volt az ATV-n Kálmán Olga vendége (első ízben) Vona Gábor,utána baloldali politológusok elemeztek.ők azok akik a legjobban idegenkednek az orosz kapcsolatok felújításától,de természetesen az mszp álláspontja is ugyanez.azé az mszp-é amelyik jogutódja az mszmp-nek.ilyen köpönyegforgató banda a világon nincs másik kivéve azt a fideszt amelyik a zsidók kezére játssza az országot.

ezekre szavazzak?ők lennének a jövő?

a Jobbik visszaszigorítaná a rendőrséget de "agyonrugdosásról" nincs szó,légyszíves linkelni olyan linket ahol ez a nyilatkozat olvasható.

" a romaproblémát HIHETETLENÜL egyszerűen meg lehetne oldani."-ez 25 év alatt egyetlen kormánynak sem sikerült,elárulod hogy mi a megoldás?

te gyűlölöd a Jobbikot mert rettegsz tőlük,én a fidesztől és a zsidóuralomtól rettegek,őket kell megállítani a lehető leghamarabb.

2014. máj. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Én az ilyen primitív szemellenzős emberektől kapok hányingert mint te T.kérdező. Csak a saját véleményed tartod elfogadhatónak,másét le sem sz.rod. Csak folyamatosan ugyanazt szajkózod. Fel kellene ébredned a narancsos révületből és szétnézned az ország más részein is hogy milyen is az élet. Ne csak a saját kis elefánt csont tornyodat vedd alapul. Végezetül idéznék(ha nem is pontosan) Hofi-tól: a mai politikusoknak nem egymást kellene fojtogatni és egymást ölni, hanem egymást SEGÍTVE kivezetni az országot ebből a sz.rból amibe belevitték.

PÁRT FÜGGETLENÜL !!!!

2014. máj. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Ez nem igaz. Kik azok, akik minden egyes nap 10-szer felraktok más pártok lejáratására szolgáló kérdéseket? Ti vagytok (jobbikosok).

Kik azok, akik azt mondják, hogy mindig minden a fideszről meg az mszp-ről szól? Az is ti vagytok. Én érdekes módon bárhol vagyok, mindenhol csak szidni hallom mindegyik pártot, csak a jobbikot istenítik mindenhol, mindenhol a jobbikosok azok, akik lejáratják a többi pártot. És még nekik áll följebb, és még ők mondják, hogy nem kéne ezt csinálni. Hogy a pártoknak nem egymást kéne szidni, hanem összefogni. Akarnák sem tudnák ezt megcsinálni, mert mindig lesznek olyan emberek, akik inkább összeuszítják a népet. És ezek ti vagytok. Még ha igazatok is lenne, a kommunista és nacionalista eszméitek miatt, és a sok hazugságtól már hinni sincs kedvem nektek.

2014. máj. 20. 10:13
 20/30 A kérdező kommentje:

"bevitték az illetőt az őrsre.leültették egy székre,alá pelenkát tettek.kezeit hátrakötötték.addig ütötték a fejét amíg be nem xart.(a pelenkát eltették a nyomozókutyák miatt,szagmintának).

az RENDŐRSÉG volt,rettegtek tőlük az emberek.

ma körberöhögik a rendőrt,a békés járókelők"


Ismerős? Aki be akarja vezetni a halálbüntetést, az alapból nem komplett. Mit csinálnál, ha valaki valami olyat csinálna, aztán rád fogná, és bizonyítékot is találnának? Hiába mondanád hogy nem te voltál. Addig tartott az életed. És ha valaki felidegesít de nagyon, te meg csak egyet ütsz a fejére egy bottal, és utána belehal, mert olyan helyen találtad el? Akkor neked megint csak annyi. Vagy szakad az eső és nem látod az utat, majd elütsz valakit zöldben (tök véletlenül), és azt mondják, hogy szándékos volt, mert véletlenül ilyet nem lehet csinálni?


Elhiszem, hogy bármit is mondunk, téged nem lehet rávenni arra, hogy mondj le a jobbikról, és a halálbüntetésről. Hiába mondom, hogy EGYSZERŰEN NEM tud változtatni a jobbik sem, te azt mondod, hogy ők a kisebbik rossz. Jó, rendben van. Éppen ezért mondom, hogy saját magatok alatt vágjátok a fát, mert aki halálbüntetést akar, az vagy alapból nem jó természetű, vagy már annyi sérelem érte, hogy szinte ölni is képes lenne. Annak pedig annyi, ha az általatok kívánt törvények lépnének életbe. Egy hiba, egyszer vagy mérgesebb a kelleténél, egyszer vagy figyelmetlen.. és véged. Nem gondolod, hogy több fehér halna meg mint roma? Hidd el nekem, amiket a hírekben hallani, hogy szétverte a felesége fejét, mellkasát, agyonlőtte, megkéselte a rokonait (most több bűncselekményt sűrítettem össze), azt nem romák, hanem KIZÁRÓLAG fehér emberek követték el. Ugyanis ezek már ott tartanak, hogyha elveszik a gyereküket, vagy 2 napig nem esznek, behülyülnek, és kiírják a családjukat. A fehér nők meg lefizetik a hajléktalanokat meg ismerőseiket, hogy gyilkolják meg mások gyerekét meg élettárást. Ennyit erről, felőlem akarhatsz halálbüntetést, csak mondom, hogy mekkora ellentmondás az, hogy amit annyira akartok vissza fog ütni, és pont TITEKET fog érinteni.

2014. máj. 20. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!