Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tettetek volna ha egy...

Mit tettetek volna ha egy buszon ültok és valaki elkezd zsidózni valakire?

Figyelt kérdés

Ha egy buszon ülsz és valaki elkezd egy embernek olyan kommenteket mondani mint "büdös zsido ne érezd magadat annyira otthon, Menyhárt haza Izraelbe te dög" vagy "kar hogy hitler nem fejezte be a dolgát" vagy "ti piszkos zsidok mindig össze akarjátok rontani es piszkositani az országot" vagy "Heil hitler".....

Hogy reagalnatok?



2014. jún. 6. 00:58
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
79%
Nem érdekelne, amíg tettlegességig nem fajul a dolog. Igazából leszarom az ilyeneket. Max ha nagyon hangosak és zavar, rájuk szólok.
2014. jún. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
32%
Raszoltam - a pasa megijedt, halkabbra fogta magat - de abba nem hagyta.
2014. jún. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem felvilágosítanám a kedves náci utastársamat, hogy a holokauszt nem csak a zsidókat gyilkolta, és könnyű szerrel lehet olyan felmenője, aki ott végezte. Ezek után dicsérje Hitlert, azt a hadvezért, aki elég "okos" volt ahhoz, hogy elcsessze a saját háborúját...


A zsidó az egyetlen olyan vallás/nép, akik évezredek óta ki vannak téve az antiszemitizmusnak. Ennek ellenére mégis élnek és tetszik-nem tetszik, ők vannak hatalmon. Ez van. De ami nekem nagyon tetszik, hogy ez az egyetlen nép, akiket azzal gúnyolnak, hogy gazdagok :D

Nekem semmi bajom velük, lévén nekem nem ártottak semmit.

2014. jún. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
25%

Ja mert ők szarják a pénzt, vagy aranybányában dolgoznak...

Ne légy már ilyen buta, nem azt utáljuk a zsidókban, hogy gazdagok hanem azt ahogy meggazdagodtak, illetve hogy felsőbbrendűnek képzelik magukat.

Illetve a nyomorék vallásuk miatt is utálom őket, belőlük váltak ki a keresztények meg róluk mintázták az iszlámot. A három legundorítóbb vallás. Ezek nélkül már rég nem lenne szegénység és háborúk. Valószínűleg már nem is ezen a bolygón élnénk

2014. jún. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
38%

A "zsidó" NEM nép.


Mivel definició szerint az "antiszamitizmus" az "szidógyűlölet", így nyilván nem lehet más kitéve neki mint eme vallás tagjai. Megjegyzem a dolog soxor nem volt ok nélküli.


Nem azért gúnyolják mert gazdagok (hanem mert titkolózók, és ennek érdekében még hazudnak is), egyébként meg a bankárokat és gigamulti-tulajdonosokat is épp úgy útálják mert gazdagok.


----------


A kérdésre: amit #1-2 mond.

2014. jún. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
54%

" A három legundorítóbb vallás. Ezek nélkül már rég nem lenne szegénység és háborúk. Valószínűleg már nem is ezen a bolygón élnénk"

Hát, már megbocsáss, de jót röhögtem:D

Kérdező: ilyen nincs, miért fested a falra az ördögöt-bördögöt? ? ? Nem szoktak ilyeneket szemtől-szembe vágni. Ha egy részeg a pultnál meg ezt röfögi maga elé, nincs semmi teendő.


"Az antiszemitizmust szemtől-szembe nem ismerem"

Erdély Miklós

2014. jún. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
27%
Semmit se tettem volna. A szemet összetakarításra az utcaseprők dolga nem az enyém.
2014. jún. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
55%
Azt gondolnám az illetőről, hogy félkegyelmű.Valamint elgondolkoznék azon is, vajon miért nem szállítja le a buszsofőr ?
2014. jún. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
57%
Fel lennék háborodva, de nem mernék nagyon beleszólni. Sajnos ilyen gyáva vagyok. :(
2014. jún. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
32%

Nem érdekelne.


Egyébként "zsidózni" nem csak zsidókra szoktak.Két magyar ha összeveszik simán lezsidózza egymást.

Például "Mit sajnálod rá a pénzt?Zsidó vagy?"

2014. jún. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!