Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tettetek volna ha egy...

Mit tettetek volna ha egy buszon ültok és valaki elkezd zsidózni valakire?

Figyelt kérdés

Ha egy buszon ülsz és valaki elkezd egy embernek olyan kommenteket mondani mint "büdös zsido ne érezd magadat annyira otthon, Menyhárt haza Izraelbe te dög" vagy "kar hogy hitler nem fejezte be a dolgát" vagy "ti piszkos zsidok mindig össze akarjátok rontani es piszkositani az országot" vagy "Heil hitler".....

Hogy reagalnatok?



2014. jún. 6. 00:58
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Magát minősíti. Inkább sajnálni kell az ilyen ostobát.
2014. jún. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
56%

08:38 SOK SOK pontot erdemelme, mert legalabb oszinte.

A tobbi valaszolo nagy resze pedig gyava - mint a magyarok altalaban.

2014. jún. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Rászólnék, hogy ha nem hagyja abba, jelenteni fogom a körzetvezetőnek!
2014. jún. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést amúgy azért tettem fel mert ez megtörtént. Ültem az anyámmal egy buszon es egy néni jött és leült szembe es elkezdett kiabálni, csúnyán beszélni hogy az anyámnak a lába a széken volt, ami szemmel láthatóan nem volt. Es hogy "zsidók mindig össze akarjak piszkolni mindent" es "ne érezzétek magatokat olyan otthon, menjetek vissza israelbe" megy "megértem miért ölte meg hitler a ti rohadt fajtatokat"... Azt gondoltam hogy aztán végre abba hagyja egy idő múlva, de nem addig amíg le nem szálltunk nem hagyta abba. Az emberek reakciója meg nem az volt hogy nem mondtak semmit hanem mindenki egyetértett amit mondott, es a busz 80-90% mind mondott egy két csúnya komentet. Meg most is köszönöm Istent hogy nem bántottak fizikusan, mert nagyon ugy nézett ki. Ugy kiabáltak hogy csodálkoztam hogy miért a buszsofőr nem szólt bele csak egyszer hogy legyenek egy kicsit csöndesebbek.

Csak akartam tudni hogy ti mit csinálhatok.

2014. jún. 6. 16:04
 15/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. jún. 6. 16:30
 16/33 anonim ***** válasza:
93%

Hát, ezzel azt akarod mondani, hogy te zsidó vagy? Az öregasszony honnan vette rajtatok észre?


Ha nekem kezdene el pofázni így, akkor viszont valszeg leordítanám a fejét, hogy fogja be kruva gyorsan.

2014. jún. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Miért zsidók vagytok?

Ha igen, akkor nem értem, hogyan vettétek észre rajtatok.


A néninek valószínűleg rossz napja volt.


Mellesleg ez Budapesten volt?

2014. jún. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
91%

# 2/17 ma 06:15 és # 16/17 ma 17:18 a pont.


Igen, ha elég határozottan szólsz rá ( leordítod ) az ilyet, behúzza a nyakát. Csak akkor tolják, ha látják hogy félsz.


+++


"belőlük váltak ki a keresztények meg róluk mintázták az iszlámot. A három legundorítóbb vallás. Ezek nélkül már rég nem lenne szegénység és háborúk."


Töribõl egyes, leülhecc.


Indiában ugye sose volt se szegénység, se háború. Meg a fehérek elõtt Amerikában sem. Napeeersze.

És persze a kereszténység elõtt Európában sem. A perzsák csokitortákat hoztak a görögöknek, aztán Nagy Sándor nekik. Meg a Római Birodalom is csak békét csinált és minden rómait felvetett a gazdagság. Elõb Karthagó ugyanúgy. A pun háborúkat is a 600 - 700 évvel késõbb létrejött Iszlám csinálta. Vagy a zsidó illetve keresztény vallás, amikrõl ott akkor még semmit nem tudtak, vagy alig.


Hogy az Ábrahám elõtti háborúkról ne is szóljunk.


Pfffffff ...

2014. jún. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Tehát jól tippeltem, a nő bolond volt.De ez a viselkedés akkor sem engedhető.Odamentem volna, ha nem hagyja abba, a buszsofőrhöz kérni, hogy csináljon valamit, mert egy utas inzultálja a többieket.
2014. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
91%
Indulataimat nagy nehezen visszafogva közölném vele, hogy most azonnal szálljon le a buszról és menjen haza, mert hívom a rendőröket.
2014. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!