Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tettetek volna ha egy...

Mit tettetek volna ha egy buszon ültok és valaki elkezd zsidózni valakire?

Figyelt kérdés

Ha egy buszon ülsz és valaki elkezd egy embernek olyan kommenteket mondani mint "büdös zsido ne érezd magadat annyira otthon, Menyhárt haza Izraelbe te dög" vagy "kar hogy hitler nem fejezte be a dolgát" vagy "ti piszkos zsidok mindig össze akarjátok rontani es piszkositani az országot" vagy "Heil hitler".....

Hogy reagalnatok?



2014. jún. 6. 00:58
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%

Nekem ez a sztori eléggé meseszerű.

Még ha "szkínhedeket" írtál volna az is hihetőbb lenne mint egy öregasszony.

2014. jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
27%
Sajnos, én sem hiszem el. Itt élünk mi is, azért látnánk, ha ilyen a helyzet. De azt is tudjuk, hogy vannak, akik ilyennel provokálnak, hogy rossz hírét keltsék az országnak, szeretetlenül és békétlenül rágalmaznak. "Szeretet es béke nevű felhasználó" nevűtől elvárnám, hogy ne tegye.
2014. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
81%

A néni nyilvánvalóan elmebeteg volt. Sajnos van ilyen, én a 2-es metró vonalán szoktam találkozni egy hasonló kaliberű öregasszonnyal, ordítva szidja hol a zsidókat, hol az országot. Eddig 3-4 alkalommal futottam vele össze, szerintem ilyenkor elfelejti bevenni a gyógyszereit, és nekiáll fel-alá metrózgatni, és osztani az észt. Őt speciel inkább sajnálom, még ha roppant idegesítő is. Úgyh kedves utolsó 2 kommentelő, van ilyen, és ezek szerint nem is egyedi eset.


Kérdező, a te eseted mondjuk tényleg furcsa, tapasztalatom szerint az emberek ilyenkor inkább félrenéznek, hülyének és süketnek tettetik magukat, de a világért sem nyitnák ki a szájukat, az h ott a buszon parasztforradalom tört ki, elég szokatlan. Hol történt ez?

2014. jún. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Aha, a tortentek tagadasa, kimagyarazkodas, hogy az "nem egeszen ugy volt"....

Szegyelljetek magatokat!

2014. jún. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
57%

24-.es -szégyelld te magad- nem mentél oda és nem védted meg szegényeket teljes mellszélességgel. Az esetleges elmebetegtől- ha ugyan egy szó is igaz ebből.


"Az emberek reakciója meg nem az volt hogy nem mondtak semmit hanem mindenki egyetértett amit mondott, es a busz 80-90% mind mondott egy két csúnya komentet. Meg most is köszönöm Istent hogy nem bántottak fizikusan, mert nagyon ugy nézett ki."


Ne haragudj, de I.tened mit szól, hogy hazudsz?

Szerintem nagy baj. Az ilyenek miatt van másnap tele az amerikai népszaga, hogy mi itten fasiszta állatok vagyunk.

Nem igaz. Provokáció.

Merem ezt leírni, mert magamról tudom, hogy semmilyen vonatkozásban nem érdekel senkinek a származása, génjei- és ugyanezért merem leokádni azokat, akik ilyen gusztustalanságokat mondanak: miszerint egy nép "különleges génkoktél" - ahogy ezt egy író mondotta volt.


Az ember ember. Hogy milyen ember az érdekes, mit mond, milyen a szándéka, mit cselekszik, a származás, múlt, történelem NEM ÉRDEKES.


Szeretet és béke: ezen múlik. Tudok-e minden előítélet nélkül nézni a másik emberre, a világra, hogy lássam, "amint van".

2014. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
43%

"Meg most is köszönöm Istent hogy nem bántottak fizikusan, mert nagyon ugy nézett ki."

Milyen az amikor valakit fizikusan bántanak?

2014. jún. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
61%
részecskegyorsítóba teszik
2014. jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

17:01 valaszolonak, nem szoktam hazudni. Lehet hogy a 80-90% nem teljesen igaz, de nekem ugy nézett ki meg ugy hallatszott. Mert azok akik nem értettek egyet azok biztosan leszálltak vagy hátramentek

Igen, zsido vagyok, zavar? Amúgy ahogy valaki mar mondta, nem zsidókra is szoktak zsidózni.

Sose mondtam az egész Magyarország ilyen, de sajnos sokan, es azok nagyon hangosak. A néni nem volt annyira öreg szerintem tippelesre 50-65 évesnek mondanám, es nagyon mérges embernek nézet ki ami idősebbnek csinálta hogy kinézzen. Igen Budapesten, a busz aréna plazabol.

Köszönöm mindenkinek a válaszát.

2014. jún. 7. 19:29
 29/33 anonim ***** válasza:
40%

Nem csak gyavak vagytok, hanem simlisek is. Hja, hosi magyar virtus, magyar becsulet.

Neked kerdezo pedig oszinten ajanlom, menj Izraelbe.

2014. jún. 8. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

A szuleimnek fontos dolga van ott.

De én mar elmentem dél Afrikába élni. nagyon szép hely:)

Most meg kezd hiányozni egy kicsit Magyarország:(

De őszintén mondom, nagyon Anti magyar voltam egy pár éve, amikor észrevettem hogy milyen hülyeség. Nem lehet és nem szabad egy egész népet hibáztatni a hülyék, depressziós, uralkodó emberek miatt. És az is csak a propoganda miatt van mert kiskoruktól mindig ezt hallják "a zsidok felelősek mindenre és a cigányok". Észrevettem hogy az ugyanolyan rosz mint az Anti szemitizmus ha valakinek volt rosz élménye egy zsidóval és aztán az összes zsidót hibáztatja.

Most elnézést akarok kérni mindenkitől a hülyeségeimre.

Béke

2014. jún. 8. 14:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!