Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszi azt az emberek,...

Miért hiszi azt az emberek, hogy Bokros az egyetlen közgazdaságtant végzett ember?

Figyelt kérdés
Szinte Istenként kezelitek, mert van egy nyavajás közgazdász diplomája. Ő is egy a sok közül.
2010. jan. 6. 14:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Kicsit többet tett le az asztalra mint a többi.
2010. jan. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Kicsit többet tett le az asztalra mint a többi.


Mit tett az asztalra?

34% inflációt, vad privatizációt, amik a mai napig visszavetik a gazdaságunk?

2010. jan. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Mert ő nem csak diplomával rendelkezik, hanem úgy is gondolkozik, tesz. Nem véletlenül tanít itthon és külföldön, hanem mert bel- és külföldön is elismert szaktekintély, míg ezt sok másik emberről nem lehet elmondani. Mellesleg olyan reformokat vitt végbe anno, amikre csak a rendszerváltáskor volt példa, azóta semmit nem csináltak a hatalom közelében lévő emberek.
2010. jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
19%
Nem Bokros az egyetlen közgazdász, de jelenleg az egyik, idehaza és nemzetközileg legelismertebb magyar szakember. A miniszterelnök jelöltek közül pedig végzettségénél és tapasztalatánál fogva valóban ő az egyetlen közgazdász.
2010. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%

Nem ő az egyetlen,de kiváló közgazdász.Kevés ilyen van az országban,és már bizonyított.Ha a csomagját véghezvihette volna,akkor nem itt tartana a gazdaságunk.

Azt nem tudom,hogy most jó programja van-e,de eddig még másét sem hallottam,csak mellébeszéléseket.

Egyébként én is közgazdász vagyok,és a férjem is.

2010. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%

Mert ő a leghíresebb, leismertebb, legelismertebb!

Tényleg tud, és nem csak beszél össze-vissza!

2010. jan. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Mert ő nem csak diplomával rendelkezik, hanem úgy is gondolkozik, tesz. Nem véletlenül tanít itthon és külföldön, hanem mert bel- és külföldön is elismert szaktekintély,


Kik ismerték el eddig külföldön? Ahol eddig dolgozott ott szinte mindenütt polgárháborús hangulat alakult ki, és a tevékenysége után több évnek kellett eltelnie hogy az adott ország talpra álljon! Ráadásul azokkal a referenciákkal 12-egy tucat!


Csak néha utána kellene nézni!

[link]

2010. jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

Egyébként én is a férjem is a feleségem is a gyerekeim is, a fiam és a lányom és azoknak a fia és a lánya is közgazdász.


Csak sajnos nem tudom hogy Lajos milyen gazdaság élénkítést hajtott végre, a megszorításokon kívül!

2010. jan. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Ha megszorításokkal stabilizálják a költségvetést, marad pénz gazdaságélénkítésre, és nem hitelekből kell kifizetni az újabb hiteleket!


Amúgy meg itt nem is a megszorításokkal van a baj, hanem azzal, hogy az egész rendszer rossz! Rengeteg benne az anomália (pl. korrupció) ami iszonyú sok pénzt elvisz! Ezt az egészet kéne rendbe tenni, ha maga a rendszer rossz (gazdasági és közigazgatási szerkezet), akkor a megszorítások sem érnek semmit.

2010. jan. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 ceri ***** válasza:
33%

Szerintem Lali valami gazdasági bérgyilkos volt Panamában. Nem véletlen, ha a külföldi gazdasági körök dicsérik, hisz nekik tesz jót nem a magyaroknak. Emlékszem, sokallta az 50ezer FT minimálbért is a szegény proliktól. A gazdasági tudása abban merül ki, hogy ha 100-at keresünk, ne költsünk 110-et. Gratulálok neki, erre minden ökör képes.

Az viszont soha eszébe sem jutott, hogy mi módon kéne 120-at keresni.

Csodálatos egy őstulok. Csak szavazzon rá aki 40ezerből akar megélni. Akinek sürgős a dolog nekem elküldheti amennyivel többet keres.

2010. jan. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!