Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek miert felnek...

Az emberek miert felnek ennyire a jobbiktol? Jobbik MAGYAROKERT küzd! Lehet hogy tenyleg ennyire keves az igaz MAGYAR?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 19:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
64%

Annyira, amennyire az összes többi párt. Csak némi különbséggel:


1. a legtöbb párt szavazói nem különböztet meg igazi meg nem igazi magysarokat.

2. a legtöbb párt hívei nem írnak ki kérdéseket 5 percenként.


Esetleg az általuk NEM igazi magyarnak tartott emberekért is "küzdeniük" kellene, és akkor többen szavaznának rájuk...

2010. jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
49%
Szebb jövőt
2010. jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
37%

Írja be mindenki hogy szebb jövőt és váltsuk meg a világot!:D:D

Most ez a 2. hszről jutott eszembe, mert ennyit dob ki az agyuk.

2010. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
40%
Én nem félek a Jobbiktól és magyar is vagyok.De elegem van már az állandó hülyeségeikből.
2010. jan. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
45%

azért mert magyar vagyok, ősmagyar vezetéknévvel, visszavezethetően, a legjobb barátom meleg, és fontosnak tartom a jogaikat, az első szerelmem cigány volt, és fontosnak tartom az ő jogaikat is, a munkatársaim között vannak zsidó, és még az ő jogaikat is fontosnak tartom. na így már mindjár nem lehetek magyar, csak nemzetellenes.

mert nem lehet értelmesen vitatkozni, mert az ellen az érv ellen, hogy nem vagy igaz magyar, és nemzetellenes vagy nem lehet mit tenni.


és azért, mert hangulatkeltő retorikájukkal, és gyűlölködő nézeteikkel demagóg módon csábítanak magukhoz rengeteg kétségbeesett embert, akiknek jól jön, hogy találnak bűnbakot a saját szar életükhöz: a zsidók meg a cigányok miatt van így az egész. ezzel be is igazolják, hogy a személyes jólétük nem a saját kezükben van, és nem is próbálkoznak. szerintem ennél többet a hazának ártani másképp nem is lehet.

szerintem a jobbik nem a magyarokért küzd. vagy legalábbis én magyar vagyok, de értem nem küzd az tuti.

2010. jan. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
62%

nem az a baj egy kisebbségivel, hogy zsidó-cigány-meleg, stb.

csak épp ezt egy átlagember az átlagagyával nem fogja fel.

2010. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
30%
a jobbik a hatalomért küzd.. Te NagyMagyar... és a szélsőségeket nem díjazom... lehet hogy el kéne gondolkoznod hogy egy 15%os támogatottságú párt (és nagyszájú követői) nevezi magát magyarnak a 85%ellenében? röhelyesek ezek a megynyilvánulások.. és sértőek is.. Te NAGYMAGYAR... járasd le a pártodat..
2010. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
2010. jan. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
43%
Te agyatlan te... nem érted meg hogy az ilyen kérdésekkel milyen kárt okozol? az emberk jórésze azért sem fog a jobbikra szavazni, mert egyes jobbik-fanok ilyen megnyilvánulásokat tesznek... "Lehet hogy tenyleg ennyire keves az igaz MAGYAR?" ennyie hüly*e vagy b*zmeg? Te vagy a nagy hazafi, és senki nem érti rajtad kívül? mész a tudod hová...
2010. jan. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
52%

A politikusok félnek a Jobbiktól, mivel felelősségre akarja vonni őket az elmúlt húsz évért.


Az átlagemberek nem félnek a Jobbiktól, inkább csak bizonytalanok, nem tudják mire számítsanak, mivel egyrészt nem ismerik a párt programját, másrészt pedig a birkábbja inkább hisz a politikusoknak, mint a saját szemének, azt hiszik, hogy ha a kedvenc politikusaiknak is rossz lesz, akkor nekik is rossz lesz.

2010. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!