Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek miert felnek...

Az emberek miert felnek ennyire a jobbiktol? Jobbik MAGYAROKERT küzd! Lehet hogy tenyleg ennyire keves az igaz MAGYAR?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 19:15
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
69%

Senki nem fizet nekem, hogy piszkaljam a MAGYAR-okat; olyan aranyosak vagytok amikor haborogtok es fenyegettek... a magyarokat azokat persze beken hagyom mivel en kozejuk valo vagyok, csupa kisbetuvel a magyar helyesiras szabalyai szerint...


Ja meg ahogy mar emlitettem: Milyen debilnek vagy te a gyereke, hogy azt kepzeled hogy meghatarozhatod, hogy ki az igaz magyar!?

2010. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
miert bant teged a MAGYAR szo ha te is magyar vagy?amugy a stilusod eleg muveletlen:)nem szabad ilyen illemtelenul nyilatkozni,aki fia vagy nem tanitott meg ra?szomoru....
2010. jan. 9. 22:32
 23/31 anonim ***** válasza:
69%
magyar vagyok én is, meg büszke is rá, amennyire az embernek büszkének illik lennie a hazájára. de jobbiktól bizisten félek. a gondom, hogy a jobbik a magyarokért küzd, csak a magyar jelzőt kicsit szűkebben értelmezi mint szokás. Illetve, ugyanaz a félelmem, mint más radikálisabb pártoknál... és mi van ha én majd valamit nem úgy gondolok mint ők? Mi van, ha az én elveim különböznek? mi lesz a véleményemmel? mi lesz a szabadságommal? most sem vagyunk vele túl jól ellátva, ezt tény. Ha most kimegyek és árpádsávosat lengetek, akkor elvisz a rendőrség. De ha egyszer Jobbik hatalom lesz, akkor e felsorolás kicsit kibővül. Mennyi dologról fog kiderülni, hogy nemzetellenes? mennyi dolog lesz tiltott? mit szabad majd gondolni???
2010. jan. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
66%

Ja, szóval fizietett provokátorok... de aki normális hangvételben leírja a szubjektív válaszát a kérdésre azt - többek közt, gondolom, Te is, kedves Kérdező - lepontozzák.


Tényleg ennyire hihertetlen, hogy sok magyar ember nem kér ebből a pártból?

2010. jan. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
a 08:09 esnek:nehogy meglepodj majd hogy mennyi ember nem fel toluk es bizik bennuk,talan fidesznek is problemaja lessz ebbol:)
2010. jan. 10. 11:30
 26/31 anonim ***** válasza:
70%
a MAGYAR az akkor is magyar a nyelvünk szabályai szerint, ha kihipózot a bőröd, és vörös csíkokat festesz rá.
2010. jan. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
nagyon egyszerű a válasz, az emberek hülyék és még hisznek az mszp-szdsz-nek és ha valaki nemzeti jelképeket mer használni az csúnya fasiszta:)
2010. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
100%

Nyugat-Európában élek,Hollandiában. Szánalmas hogy mi megy Magyarországon! Büszkék lehettek rá, magyarok! A ti országotok,miért hagyjátok az egészet? A ti országotok,TI tehettek érte,hogy jobb legyen,hogy ne legyenek sztrájkok,hogy normális fizetések legyenek,stb,stb...SENKI rajtatok kivül nem fog tenni az ügy érdekében már semmit. Nem fog odamenni az EU,vagy az USA hogy rendettegyen.


Én letagadom hogy magyar vagyok,de ha nem is,próbálom titkolni,akárhol járok a világban.Nem ok nélkül.


Visszatérve a kérdezőre,pontosan ezért,az ilyen mentalitású "magyar honfitársaim" miatt teszem.Nem egy,és nem két ilyen ember van. És amig ilyenek vannak,nem lesz változás.


És az jobb lesz nektek ha majd a jobbik kerül hatalomra,vagy a fidesz? ugyan az a sz r lesz,semmin nem fognak tudni változtatni,amig ilyen kultura van az országban,és iylen "híveik" vannak.A kisebbségek elnyova fogják magukat érezni,és majd rájöttök hogy a nevükkel ellentétben mennyire is sokan vannak,és milyen hangosak is lesznek.


Szerintem az országnak igenis baloldalra van szüksége,bár kétségtelen,hogy nem az mszp,vagy szdsz kormányra. Egy jó liberálkommunista párt kéne,az rendbetenné a dolgokat.

peace.

2010. jan. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:

Azért "félek" (nem félek, undorodom én is), mert ha a Jobbik hatalomra kerül, az ország biztosan kiírja magát pár évtizedre Európa történelméből..

Mert az így sem túlságosan valódi szólásszabadságomnak véglegesen lőnének, mert az ide író "kisbetűs" magyarokat lenyomoznák és meghurcolnák.. Én elolvastam a jobbik programját, ami jóval szimpatikusabb lenne, ha nem társulna hozzá ez az erőszakos, demagóg, alapvetően az emberek hiányosságaira építő kommunikáció...

Lehet, hogy kevesebben félnének tőlük, ha a valamelyik téren összegyűlő jobbikosok (azért kisbetűvel, mielőtt ebbe is belekötne valaki, mert melléknév) 90%-a nem kigyúrt bőrfejű állat lenne elöl 2 foggal, akiből csak úgy sugárzik hogy a politizálása komoly "történelmi háttértudásra" épül...

Na ezért....

2010. jan. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

általánosítás rlz ! ;) ítélj meg egy pártot egy kis csürhétől, de ha azt mondom, hogy a cigányok többsége agresszív, akkor meg köpködsz mi?


amúgy mesélj már nekem, hogy honnan tudom letölteni a jobbik programját, mivel tudtommal mától várható, h kiadják.

2010. jan. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!