Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Orbán Viktor nem kér a...

"Orbán Viktor nem kér a bevándorlókból"?

Figyelt kérdés
"Mint mondta, határozottan ellenzi azt az európai politikát, amely elfogadja és támogatja a bevándorlást. El fog jönni az az idő, hogy kérdésessé válik a nemzetállamok etnikai alapja. Ezt akarjuk? - tette fel a kérdést a miniszterelnök. " - Ti egyetértetek? Számomra megdöbbentő, hogy van pofája ezt így kijelenteni. :S

2014. júl. 26. 15:20
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:
A másik meg hogy a bevándorló elég tág fogalom. Az engem cikizők gondolom a MENEKÜLTEKRE gondolnak. Bevándorló és menekült nem jelenti ugyanazt. Aki menekült, azt úgy kell befogadni, hogy tisztában vagyok azzal, hogy szociális támogatást és minél sikeresebb beilleszkedést kell biztosítanom, mint befogadó ország, mert egyébként nekem mint országnak sem jó gazdaságilag meg a menekültnek se jó hogy sem a nyelvet nem beszéli, sem a kultúrát nem érti, sem munkával nem tudja fenntartani magát. A bevándorló az akinek van anyagi fedezete, van iskolája, és letelepedni és munkát vállalni jön.
2014. júl. 26. 16:25
 22/54 anonim ***** válasza:
82%

Legalább egyszer tanulhatnánk a történelemből ...

A probléma sosem az első generációval jelentkezik, mert ő még hálás lesz annak a közösségnek, aki befogadja és munkát ad neki.

2014. júl. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
68%
Orbán nem kér a bevándorlókból, hát ez vicces, úgy hangzik mintha Magyarországra tömegesen érkeznének bevándorlók.
2014. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
30%
A feketék ott vannak mióta a fehérek, de azért az apróságot ne feledjük már, hogy rabszolgaként kezdték a pályafutást és a huszadik század közepéig nem volt egyenjogúság. Ilyen körülmények közt furcsa lenne, ha most meg ők lennének az amerikai társadalom krémje.
2014. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
59%
unióban nincsenek határok, ezért el jön az az idő, amikor az édesvíz és a termőföld értéke felértékelődik... szerintem jobb előre gondolkodni, más államok is védik a saját közösségeiket.
2014. júl. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:
Előző, te mégis most EU-ról beszélsz vagy az EU-n kívüliekről? Egyébként meg ha már ott tartunk hogy nem lesz elég víz, pont a magyar honfitársad fog félrerugdosni, ne aggódj. Ott ahol az életbenmaradásról van szó, ott ember-ember megy egymás ellen nemzettől függetlenül.
2014. júl. 26. 18:01
 27/54 A kérdező kommentje:
a kérdésem 27-esnek szólt
2014. júl. 26. 18:02
 28/54 anonim ***** válasza:
53%
Az EU nagy hibát követ el ezzel a bevándorlás politikával. Nem kedvelem Orbánt de most igaza van.
2014. júl. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
71%

Tök érdekes, hogy hirtelen hogy elkezdett a hanyatló nyugatért aggódni kedves miniszterelnökünk ! Mert a bevándorlás, az afrikai menekültek, a muszlim közösségek nem Magyarország problémája, hanem mindenki másé az EU-ban a spanyoloktól a briteken át az olaszokig és németekig.


Az a néhány tucat menekült, aki Magyarországra jön, az 99%-ban tovább is akar innen menni.


Vagy azzal akar riogatni, hogy mi lesz, ha a török kebabosok mecsetet építenek? Mert olyanjuk tudtommal már van, mégse zavart eddig senkit.


Természetesen Orbán (és tanácsadói) pontosan ismerik a közvélemény-kutatásokat. "2014 áprilisában a felnőtt lakosság 39%-a választotta az idegenellenesnek tekinthető állítást, vagyis azt, hogy az országba menedékkérő be ne tehesse a lábát." [link]

2014. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
49%

Nem szoktam semmiben egyetérteni vele, de most én is igazat adok neki.

Ti meg költözzetek a bevándorlóitok közé ha annyira szeretitek őket!

2014. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!