Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Orbán Viktor nem kér a...

"Orbán Viktor nem kér a bevándorlókból"?

Figyelt kérdés
"Mint mondta, határozottan ellenzi azt az európai politikát, amely elfogadja és támogatja a bevándorlást. El fog jönni az az idő, hogy kérdésessé válik a nemzetállamok etnikai alapja. Ezt akarjuk? - tette fel a kérdést a miniszterelnök. " - Ti egyetértetek? Számomra megdöbbentő, hogy van pofája ezt így kijelenteni. :S

2014. júl. 26. 15:20
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

Ja, hát ha most a játékszabályok egyike, hogy a nemzetbeliség 21. századi mesterkélt definícióját vesszük alapból, akkor persze, kérdéseitekre a válasz már a kérdés feltétele előtt meg volt adva...


Amúgy meg nem azt kérdeztem, hogy a néni kedvesnek tűnik-e vagy sem, mosolyog meg minden szóval biztos az, én a svédségéről alkotott véleményedre voltam kíváncsi.

2014. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
58%

Nemzetiséggel kapcsolatban.

Szóval ha egy külföldi megkaphatja egy másik nép nemzetiségét akkor ha én veszek egy újszülött csimpánzt, és felnevelem akkor nem majom lesz hanem magyar ember? :D:DD:D:D


Vagy ha a gyerekemet elviszem az esőerdőben és Tarzanként felnevelik, akkor ö nem ember lesz hanem gorilla?



:D:D:D:D

2014. aug. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

Magyarországon van audi gyár.

Magyarok szerelik össze őket.

Tehát az audi az magyar autómárka.

Örülök hogy kis hazánk az autógyártás elitjébe tartozik.


Ugye így van multikulti libsikéim?

2014. nov. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Na mi van kérdező, elgurult a gyógyszered?
2015. jan. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!