Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem vezetik be Magyarors...

Miért nem vezetik be Magyarországon az aggleány és az agglegény adót?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy nem teljesítik elvárható természetes kötelességüket, míg mások azonos, esetleg kevesebb fizetésükből nevelik gyermekeiket a jövőnk számára, aközben, hogy az aggleginyek és agglyeányok dőzsölnek, bármilyen természetes társadalmi kötelezettség nélkül.

2014. aug. 1. 21:50
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
64%

Azt ismered, hogy aki tudja csinálja, aki nem tudja, tanítja?


Azt hiszem, Woody Allen átirat.

2014. aug. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
94%

Mert ez nem növeli a születésszámot.


Elsősorban normális életszínvonalat kellene biztosítani, aztán útmutatást a népnek, hogy visszaálljon normálisra a születésszám.

2014. aug. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
95%

" nem teljesítik elvárható természetes kötelességüket"


Gondolom neked már van családod, nem a hurutinfo és COD előtt fogsz elsorvadni...

Szerencsédre a hülyeséget nem adóztatják, pedig akkor lehetne saját űrprogramunk is.

2014. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
97%
Papíron mindenki házasodna.
2014. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
91%
Jelenleg is van ilyen. A családi adókedvezmény lényege éppen ez, hogy aki gyermeket nevel, az kisebb adókulccsal adózik, aki gyermektelen az nagyobb arányban járul hozzá az állami közös kasszához.
2014. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem a gyermekvállalást segíted, ahelyett hogy mindenkit megbüntetsz. És a 70 éves férfit is megadóztatnád? Szerinted az normális ha 70 évesen nemz gyereket valaki?
2014. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
83%
Aggleány nincs, azt hajadonnak hívják.
2014. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
94%

Magyarellenes :D te beteg vagy.

Ugye vágod, hogy mi is magyarok vagyunk?

2014. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 Koplárovics Béci ***** válasza:
72%
Én támagatom az agglegényadót (én az vagyok), ha ilyen alapon bevezetjük be a szegényadót is. Ennek meg az a lényege, hogy aki alig keres minimálbért, az sokkal kisebb mértékben járul hozzá a közös kasszához, miközben ugyanannyit kap belőle, mint aki a minimálbér többszörösét keresi.
2014. aug. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem inkább azt kéne bűntetni, aki olyan hülye létére, mint te gyereket nemz, és az általad képviselt értelmi nyomorban neveli fel a gyermekét
2014. aug. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!