Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy kiderült a...

Mit szóltok, hogy kiderült a nyilvánvaló a trafikügyekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
[link]

2014. aug. 7. 16:19
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

# 11:

Dehogy lángolna.


Az ellenségeskedésnek pedig tökre nincs értelme, mert igazából egy hajóban evezünk mi mindannyian. Inkább a politikusokat kéne végre elszámoltatni, akár erőszakkal is.


De hogy válaszoljak a kérdésre is:

Nem lepődtem meg, ismeretségi köreimben is volt, aki nem kapta meg a jogot és korábban trafikot üzemeltetett, szóval... De ettől függetlenül szerintem mindenki leszarja. Úgy sem lesz semmi hatása, még a pártfunkcik terén sem.

2014. aug. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
12-es: Dehogynem. orbán pont arról híres, hogy mindenért háborút akar indítani. Lásd eu-s szabadság harc meg bank, meg mindenki ellen aki nem ő. Simán tudna olyat rendezni mint 2006-ban.
2014. aug. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Szóval az a baj hogy a bal oldal nem tud összerántani 100 ezer embert? Hát erről talán ők tehetnek nem?
2014. aug. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

# 13:

Dehát azt nem ő rendezte 2006-ban.

2014. aug. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

14-es: Vagy csak nem akarnak mindenért felgyújtani mindent.


Egyébként ne gyere, hogy libsi vagyok, mert mszmp az mszp meg a fidesz is és a fél jobbik is.


Hajrá MOMA! Az igazi jobboldali párt!

2014. aug. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

# 16:

Lassan kezdem úgy gondolni, hogy ideje lenne a nickemet bekapcsolni. Soha nem szoktam libsizni, vagy hasonlók. Max lebutázok valakit.


Erről a pártról pedig még soha nem hallottam.


Ettől függetlenül szerintem nem a Fidesz rendezte 2006-ot, hanem külföldiek.

2014. aug. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Nem hallottál róla? Hát nem csodálkozok rajta. Ezért tart itt az ország. Nincs meg az a kultúra az átlag lakosságban, hogy megtalálják az új pártokat, a pártok meg telibe kakilják a facebook hatalmát, meg a médiát. Pedig ott lehetne ám felvilágosítani az embereket. Az mszmp már lejárt lemez. A szocializmus maradványai. Ezért felesleges volt rendszert váltani, hogy ugyanazok üljenek ott.
2014. aug. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

# 18:

Bevallom, hogy magyar médiát abszolút nem szoktam olvasni, tévét pedig nem nézek. Most szoktam csak rá az indexre és a hasonló oldalakra, úgy egy hónapja. A másik pedig az, hogy a sok bizniszpárt miatt az ilyen kis pártok hendikeppel indulnak, az előítéletek miatt.

2014. aug. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Jézusom, rákerestem. A MOMA tényleg Bokrost futtatja? Na ne szórakozzunk már... :D
2014. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Figyelj. Igen. Most gondolj bele. Ha fos párt, akkor maximum ugyanitt tartunk. Viszont ha nem...akkor meg csak jobban járhatunk. Egyébként meg a bokros csomagot végig viszik, akkor most nem lennék ekkora fosban. Kár volt a fidesznek osztogatni belőle, aztán meg a szdsz-nek tovább...


Amúgy meg legalább ő jobboldali, és a szabad piacot támogatja. És amiért én rájuk szavaznék:


CSÖKKENTENI AKARJA az államot! Ezt egyik szoci párt se csinálta meg eddig. Nem is akarják..



Másik meghogy, ha elkezdesz hírportálokat olvasni, lesznek közöttük olyan hírek is, amik libsi fröcsögések, viszont mellettük ott lesz az igazság is. Szelektálni kell sajnos. De mindképp került az mno-t, mert az egy szörnyű szolgalap. Ott mindig minden jó, szárnyal, mindenkit leverünk olyan jók vagyunk.

2014. aug. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!