Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy kiderült a...

Mit szóltok, hogy kiderült a nyilvánvaló a trafikügyekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
[link]

2014. aug. 7. 16:19
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

"Én egyszerűen nem is értem az embereket. Mégis mit vártak?"


Mit várhattak volna talán? Azt, hogy emberektől ne vegyék el a megélhetésük egyetlen forrását? Azt, hogy tisztességes verseny alakuljon ki? Micsoda hülye hozzáállás ez? Mellesleg azért írtam, hogy a kivétel erősíti a szabályt, mert nyilvánvalóan nem az összes pályázat került fideszes csókosokhoz, csak a legtöbb. Így értelmetlen egy-egy ellenpéldát felhozni.

2014. aug. 11. 08:29
 32/37 anonim ***** válasza:
Én arra a szövegre gondolok hogy baromság, hogy "a kivétel erősíti a szabályt". És hogy azt várnád hogy nem veszik el megélhetésedet akár ismernek téged akár nem, akkor azt kell hogy mondjam hogy nagyon fiatal vagy és naív, és nem azt mondom hogy semmit nem tudsz a körülötted lévő világról, de korántsem láttál annyi mindent mint én. ÉS ezzel nem sértegetni akarlak, inkább szerencsésnek tartalak.
2014. aug. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Ezzel kapcsolatban nem mondtak semmi változatosat, gyakorlatilag ez nyílt titok volt. Amelyik kormány meg lett "választva", az simán osztogat ismerősöknek zsíros üzleteket, mellette még olyan korruptak lesznek mint az állat. Most komolyan, azt hiszitek, hogy erre csak egy párt képes? Most Fidesz kormány van, persze, hogy nyakig sárosak, előtte ugyan ez ment az MSZP-vel is.
2014. aug. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
#32 és tényleg. :) ha nem így lenne, szerintem fel is ébrednénk a mátrixból. :)
2014. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Mármint #33 :)
2014. aug. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Ezt úgy állítjátok, mintha nem lehetne megakadályozni. 10 politikus pattog 8 millió ember ellen. Csak összefogás kell, semmi több. Aztán lesz olyan politikus amelyik még 5ft-ot se merne ellopni.
2014. aug. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Ez így van, csak összefogás kell. :)
2014. aug. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!