Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy kiderült a...

Mit szóltok, hogy kiderült a nyilvánvaló a trafikügyekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
[link]

2014. aug. 7. 16:19
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Na én is küldök egy linket, olvasgass:

[link]


Nagyon egyszerűen, huszárvágással meg lehet oldani azt, hogy ne legyenek pénzügyi problémák az országban... Minden kiadást átláthatóvá kell tenni és kell egy szerv, akik ellenőrzik, hogy ésszerű-e az a kiadás. Most például a Fradi stadionnál csináltattak egy tanulmányt, amit én egy délután megírok... több mint 20 misibe került az országnak. Na sok ilyen szépen összeadódik.


Vagy ott van a felcsúti polgármester, aki Orbán hatalomra kerülése után kezdett el jól élni. Olvasgasd a linket, ott van ilyen dologról szó. Nem kell ide Bokros, mert ő is csak egy utolsó szélhámos tolvaj, mint az összes többi.


Én akkor vagyok csak hajlandó egy pártra szavazni, ha teljesen friss húsból állnak és egyikük sem köthető egy régi nagy öreghez sem.

2014. aug. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
MOMA Bokros , mint megváltó akkor ezt nézzétek ő hozza a megváltást: https://www.youtube.com/watch?v=w_mZqfanqg0
2014. aug. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

# 23:

Nekem is ez jutott eszembe, csak lusta voltam rákeresni. :D

2014. aug. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

"találtunk egy indulót" - Pétert.


Bírom az ilyen "szavahihető" cikkeket!


Az elmúlt hónapokban hol volt Péter?


Ja közelednek a polgármesteri választások - jönnek a baloldali megszokott ostobaságok!

2014. aug. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

"Bírom az ilyen "szavahihető" cikkeket!


Az elmúlt hónapokban hol volt Péter? "


Nemrég hozták nyilvánosságra a pályázatokat, mert az NFM nem volt hajlandó kiadni őket, nyilvánvalóan azért, mert sumákoltak, és i/gazdasági érdekek mentén bíráltak. Péter azért nem jött elő, mert eddig nem kapta vissza a bizonyító erejű papírjait, amikről egyébként kép is van a cikkben. Mellesleg én nem vagyok bal oldali.

2014. aug. 8. 11:00
 26/37 anonim ***** válasza:

""egyébként kép is van a cikkben""



A polgármesteri választások ellőtt egy olyan pártról akik videókat hamisítanak (PL: bajai videó) egy kép hamisítása már semmi. Pláne nem egy cikké!

2014. aug. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Nézd, az egész dolog úgy kezdődött, hogy Sánta János, Lázár Jani személyes jóbarátja, a Continental Dohányipari Zrt. tulajdonosa, mellesleg trafiktulajdonos is, megírta a dohányipari koncessziókról szóló törvényt. Ő ezek után mintegy 500 trafik működtetésében lett érdekelt. Ezt követően felröppent a hír, hogy nem voltak egészen tiszták a pályázatok, konkrétan politikai szándék szerint osztották ki a trafikok nagy részét. Majd Szekszárd polgármesteréről nyilvánosságra hozott, egy egyébként fideszes szekszárdi képviselő, név szerint Hadházy Ákos egy hangfelvételt, mely bizonyítja, hogy a városban politikai érdekek mentén lettek kiosztva a koncessziós jogok. Az ügyészség egyébként nem emelt vádat se korrupció, se hivatali visszaélés miatt, érdekes módon. Ennek talán köze van ahhoz, hogy a legfőbb ügyész egy volt fideszes pártkatona. Majd a DK a bírósághoz fordult az ügyben, és a bíróság arra kötelezte egy közel két éves huzavona után az NFN-et, hogy hozzák nyilvánosságra a pályázati elbírálásokat. Erre került most sor. A többit már a cikkből megtudhatod.

Amennyiben Orbán Viktor személyesen felkeresne téged, és elmondaná, hogy a trafikokat tényleg hithű fideszesek kapták, és tényleg korrumpálódott ezzel kapcsolatban számos politikus, akkor se hinnéd el. Egész egyszerűen szemellenzőt hordasz, amivel nem tudok mit kezdeni.

2014. aug. 8. 12:18
 28/37 anonim ***** válasza:

""hogy a trafikokat tényleg hithű fideszesek kapták,""


Hát ezt nem hinném!


Abban a városban ahol lakom (nem írom le melyik az)

A volt polgármester aki MSZP-és és ha jól tudom újra indulni akar a polgármesteri választásokon, két trafikot is üzemeltet.

2014. aug. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

"Abban a városban ahol lakom (nem írom le melyik az)

A volt polgármester aki MSZP-és és ha jól tudom újra indulni akar a polgármesteri választásokon, két trafikot is üzemeltet."


A kivétel erősíti a szabályt.

2014. aug. 9. 15:23
 30/37 anonim ***** válasza:

Egyrészt ki találta ki azt a hülyeséget hogy a kivétel erősíti a szabályt? Jól meg kéne rugdosni!


Másrészt, ha elindulsz bármilyen pályázaton, versenyen vagy valami ócska tv-s tehettségkutatón, akkor az ottani bizottság vagy zsűri vagy csókossereg döntésének akarod alávetni magad. Ezek után a döntésüket kritizálni eléggé szánalmas dolog. Én egyszerűen nem is értem az embereket. Mégis mit vártak? Biztos mindenki ismeri a mondást, aki ....-nak áll azt meg.... :)

2014. aug. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!