Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali emberek miért...

A baloldali emberek miért támogatnak olyanokat akik bebizonyították hogy alkalmatlanok a kormányzásra?

Figyelt kérdés
Ugye a baloldalon egy csomó "bukott" politikus van miért támogatják őket? és más pártot szapulnak főleg a jobbikot én fideszes vagyok és nem szapultam még olyan pártot aki nem kormányozott mert nincs összehasonlítási alapom.komolyan nem értem miért csinálják?

2014. aug. 19. 17:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%
Grat, szóval minden mást lesz.rsz, megválaszoltál mindent.
2014. aug. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ugyanazért amiért te a "bukott" fideszt támogatod.


ha nem szeretnél vitát a valóságból, fölösleges kérdezned. ez jól tükrözi az átlag fideszes gondolkodást.

az emberek többsége nem él jobban orbán óta, ezt a szavazataikkal is jelezték. sőt, egyre elégedetlenebbek.

2014. aug. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
41%
Ha valaki alkalmatlan a kormányzásra, az orbán. A többség mégis öt választotta. Ez minősíthetetlen a szavazókra nézve! Valami nincs rendben a fejekben ebben a r..hadt országban.
2014. aug. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Csak hogy tisztázzuk. Azok a politikusok olyanok, amilyenek. Ország vezetésére alkalmasnak nem tartanám őket. Na de bukottnak a Fidesz szajkózza őket. Ennyi erővel a Fidesz politikusai, élén Orbánnal is bukottak, hiszen egyszer már elküldték őket.

AZ alkalmatlanság bizonyítása nem az, ha rámondják valakire. Ez a mondó képességeinél vet fel komoly aggályokat. A bizonyításnak megvannak az elfogadott módszerei, ez a politikában - mostanában különösen - nem használatos módszer, lévén az állítónak nem árt, ha ugyanabban a témában feddhetetlen.

2014. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vicces, amikor a sokan arról vitatkoznak, hogy a fidesz vagy az mszp gázosabb-e. Talán vakok vagytok, hogy észre sem veszitek, hogy mindkét párt teljesen egyformán korrupt? Ennek ellenére még azon vitatkoztok, hogy melyik a jobb? Rájuk lehet egyáltalán húzni, hogy valamelyikük is jobb mint a másik? A fizetésem stagnál lassan 10 éve, na ez melyik korrupt párt hibája?
2014. aug. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!