Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit a véleményed Imre Kertész...

Mit a véleményed Imre Kertész legmagasabb szintű állami kitüntetéséről? Nagyon is helyénvalónak vagy végtelenül felháborítónak tartod?

Figyelt kérdés

2014. aug. 20. 13:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%
Támogatom Imre bácsit. Benedek Elek után a legnagyobb, legfantáziadúsabb meseíró.
2014. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Dick Esmen ***** válasza:
39%

"Énnekem már nincsen szinte semmi vágyam

Csak az az egy,hogy Imre Kertészt egyszer szájon vágjam"

2014. aug. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%

Egyik sem, inkább nem értem.

Nekem nincs bajom Kertész Imrével (ha csak az nem, hogy általánosítva ír negatív dolgokat a magyarokról, ezzel együtt rólam is, ami fáj, mert én nem érzem magaménak azt a bizonyos inget).

Olvastam nem egy könyvét, elismerem, mint írót.

De ő maga mondta, hogy nem szereti, ha magyarnak titulálják őt, mert ő nem tartja magát annak, sokkal inkább gyökértelennek. Ezt is megértem.

Azt viszont nem értem, hogy a magyar állam ennek ellenére miért pont egy ilyen kitüntetéssel díjazza?

2014. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%
Nem helyeslem, inkább nem értem amikor amúgy meg állandóan az országot, magyarokat fikázza.
2014. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
32%
Úgy őszintén szólva lefosom.
2014. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
38%

Egyszerű, mert egy zsidó. És manapság a zsidók olyan magas lovon ülnek, hogy ha pl. nem kap Kertész kitüntetést, akkor antiszemita az ország.

Egyébként a Sorstalanság egy csapnivalóan rossz könyv, a film is szar lett.

De nekem régen azt mondták, ha egy költő be akar futni, írjon verset Leninről. Az egyszerűen nem lehet szar, mert akkor maga Lenin a szar. Ugyanez zajlik ma is. Orbánék be akarnak nyalni a zsidó világuralomnak, mert ettől remélnek pénzt. De a zsidó azért zsidó, mert csak úgy nem ad.

2014. szept. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!