Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz csinálja most ezt az...

A Fidesz csinálja most ezt az új állami rezsicsökkentést, és azt olvastam valahol, hogy az MSZP szerint blöff, de nem találtam az indoklást. Nem értem mi a blöff benne?

Figyelt kérdés
illetve találtam indoklást, de annak semmi köze nem volt a rezsicsökkentéshez, azaz nem arra reagáltak

2014. szept. 4. 09:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, sajnos arra jutottam, hogy neked valóban nem lehet ezt elmagyarázni, több okból is. Nem érdemes az adót ide belekeverni, a politika pont azért teszi ezt, hogy a zavarosban bármit elkenhessen. De te készséggel elhiszed az adótrükköt, élteted, és aki mást gondol róla, hülyének tartod. Ennyi! Ezzel a hozzáállással ennyi hozható ki. Lehetne sokkal többet is, pontosabbat is, de ennek feltétele a megfelelő hozzáállás.

További szép napot.

2014. szept. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Én senkinek nem hiszek el semmit.
2014. szept. 9. 00:47
 23/27 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Úgy hívják, hogy orbán viktor.
2014. szept. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Te egy igazi fideszes agytalan idióta vagy, akinek lehet érvelni bármit, csak azt fújja, amit viktor kiköpött. Boldog életet kívánok viktor segge lyuka árnyékában.
2014. szept. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok fideszes és nem is rájuk szavaztam, nem is az mszp-re. Azt viszont nem értem, hogyan lehetett kétharmaduk és még mindig ők a többség, amikor mindenhol csak ilyen hangokat hallok, amivel ugyan nem értek egyet, de mindenhol szidják őket. Akkor ki szavazott rájuk? És ki az aki újra?
2014. szept. 12. 23:29
 26/27 A kérdező kommentje:
komolyan kérdezem, mert nem értem. valaki tudna erre is válaszolni?
2014. szept. 13. 12:07
 27/27 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Válaszolni tudna, csak te sem nem érted, sem nem hiszed el. Akkor meg minek mondják.

Akiket te hallasz, az nem reprezentáns megjelenése a magyar valóságnak. Az a megszólalók hangja. A döntő többség nem szólal meg, mert fél. Mindegy, okkal, vagy anélkül, de fél. És nem mondja el neked a véleményét, ha kényszeríted, hazudik. Azt nagyon megtanulta.

De mondok neked egy (nem MSZP-s) okot, amely mutatja, hogy blöff.

1. Menj ki a piacra, nézd meg jó néhány termék árát, emlékezz mondjuk a tavaly ilyenkorra, és látni fogod, milyen sok esetben lesz az 0,1%-os infláció 20-30%-os, de akad néhány 300%-os is.

2. A rezsicsökkentés nem állami cégek kontójára megy. A gépkocsi kötelező felelősségbiztosításában szereplő "baleseti adó" (már a neve is gyönyörűséges!), amely most több, mint 20%-kal emelkedik, viszont a kormány zsebébe (és ez a jó eset: gyakoribb, hogy a haver zsebébe).


Aki a nép javáért vívott harcról prédikál, miközben rosszul is vívja a harcot, más szabadcsapatai pedig közben végigrabolják az érdekelteket, arra a legenyhébb kifejezés, hogy blöfföl. Valójában ez is az ő eredményük: már a helyes jelentésű kifejezéseket sem merjük (tudjuk, akarjuk) kimondani. Már hasonlóan sunyítunk. Ez igazából a végkezdete.

2014. szept. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!