Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Zuhan a Jobbik támogatottsága....

Zuhan a Jobbik támogatottsága. Mi lesz ennek a vége?

Figyelt kérdés

A Jobbik hónapok óta teljesen láthatatlan a magyar közéletben, néha-néha kiadnak valami súlytalan sajtóközleményt, de egyébként teljesen eljelentéktelenedtek. A legfrissebb közvélemény-kutatások szerint a párt támogatottsága 15-ről 11 százalékra esett vissza, ráadásul egy hónap alatt, ami drámai csökkenésnek számít egy közepes méretű pártnál.


Mi lesz ennek a vége?



2014. okt. 3. 17:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Jajajajaj:D

Zuhan a Jobbik támogatottsága?

Mi lesz ennek a vége?

Szerintem az, h vegyél be egy Xanaxot és feküdj le aludni, ne idegeskedj, mert a végén még a mentő fog elvinni, h hiába írod le naponta 10* h a "Jobbik szét fog esni, már csak pár nap van hátra bla bla bla", épp az, h erősödik:D

2014. okt. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

Soha nem voltak a tagjai?

Google a barátod :P

2014. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
38%

Zuhan hát, a balf..oldalé meg nő ugye? :D


Igaz ott a súlytalan közleményeken kívül még mindig a bohóckodás, marakodás megy. :)


Elhiszem, hogy fáj nektek, hogy leamortizálják a kedvenc ballib pártocskáitok magatokat, de nem tudom sajnálni a dolgot.


Normális alternatívával meg egyszerűen képtelenek vagytok előjönni.

2014. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
8%
Én személy szerint elpártoltam tőlük a sok idióta miatt. Stagnálnak, de nyerni nem a közeljövőben fognak.
2014. okt. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nő a támogatottsága bár csak kis mértékben. Mióta kiderült hogy tele van zsidókkal sokan elfordultak tőle.
2014. okt. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Mi lenne, semmi. Nem zuhan, csak nyugtatgatni próbálod magad. Halkan megjegyezném, hogy itt volt már olyan személy is, aki egy időközi önkormányzati (!) választásból azt szűrte le a sok eszével, hogy a Jobbik be sem fog jutni a parlamentbe 2014-ben. Szánalmasak vagytok.


2009 ----> "1 képviselő az EP-be maximum 5%". ---> 427 773 szavazat, 14,77%, 3 mandátum.


2010 ----> "Véletlenül erősödött meg, azóta már zuhant egy csomót, maximum 5%" -----> 855 436 szavazat, 16,67%, 47 mandátum.


2014 ----> "Elképesztő, mennyit zuhant a Jobbik, jajjajajj. Talán 5%, de már az sem biztos." ----> 1 020 476 szavazat, 20,22%, 23 mandátum.


Nézd meg a szavazatok számát, és állapítsd meg, mikor volt nektek igazatok abban, hogy gyengült a Jobbik. És csodálkoztok, hogy senki nem vesz titeket komolyan a Jobbikkal kapcsolatban?

2014. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Adsz egy Linket hogy én is olvassam el és tudjak véleményt mondani? :D
2014. okt. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt kinek írtad?
2014. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

[link]

Vele léptek ki a Jobbikból és alapították meg a Nemzeti Értékelvű Pártot

[link]

Belőlük lett a Magyar Hajnal magja, a Nemzeti Forradalmi Párttal

2014. okt. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Már elnézést, de te ezt írtad korábban:

"Először a Nemzeti Értékelvű Párt, aztán a Magyar Hajnal Mozgalom Párt szakadt ki."


Most meg a saját kommentedet cáfolod! :)


Egy pártból eleve nem léphet ki még egy párt. Ez paradoxon.


Tudom mi volt a célod, hogy ezzel a csúsztatással is túldramatizáld a helyzetet, mintha atomjaira hullana a Jobbik.

Az, hogy két-három ember kilép a Jobbikból és új pártokat alapít, közel sem egyenlő azzal, mintha különálló, egymással egyesülő szervezetek konglomerátuma lenne a Jobbik, amely szétfoszlana.

2014. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!