Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Zuhan a Jobbik támogatottsága....

Zuhan a Jobbik támogatottsága. Mi lesz ennek a vége?

Figyelt kérdés

A Jobbik hónapok óta teljesen láthatatlan a magyar közéletben, néha-néha kiadnak valami súlytalan sajtóközleményt, de egyébként teljesen eljelentéktelenedtek. A legfrissebb közvélemény-kutatások szerint a párt támogatottsága 15-ről 11 százalékra esett vissza, ráadásul egy hónap alatt, ami drámai csökkenésnek számít egy közepes méretű pártnál.


Mi lesz ennek a vége?



2014. okt. 3. 17:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

,,Utolsó, ezt kinek írtad?''


A kérdezőnek írtam :).

2014. okt. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
42%
Én elmentem Jobbikos képviselővel aláírásokat gyűjteni, és sok helyen azzal fogadtak minket, hogy "Már azt hittük sosem jönnek." na itt látszik meg az a dezinformáció, amit a média az emberek képébe okádik bele, sokan meg el is hiszik. Kampány van, ilyenkor illik többet hazudozni, meg félrevezetni a lakosságot.
2014. okt. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valamit tényként állítunk (bár forrás megnevezése nélkül), majd azzal kapcsolatban felteszünk egy kérdést, attól az állításunk még nem válik igazzá. Így működik az egyszerű logika. Ez olyan, mint amikor a regnáló polgármesterek azzal kapmpányolnak, hogy milyen sokat fejlődött a város. Attól még nem lesz igaz, hogy azt mondják. Persze a buta emberek elhiszik, ha sokat ismételgetnek nekik valamit, és ez nagy baj.
2014. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!